سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: متالورژیست بی کار با 100 میلیون سرمایه چه کار کنه؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من کارشناسی رشته مهندسی مواد رو تموم کردم،اما از اونجای که صنعت متالورژی جز صنایع مادر هست سرمایه زادی برای شروع به کار می خواهد از تمامی دوستان خواهش می کنم کمک کنند و من را کمک کنند.Blush
اصلا نمی دونم چه کاری رو باید شروع کنم،خواهش می کنم با این اوضاع یک راهنمایی بفرمایید...
این 100تومن رو از چه کاری بدست اوردی؟ تو همون کار ادامه بده
بارها عزیزان وقتی وارد انجمن می شوند سئوال میکنند ..... ریال دارم , چکار کنم و....
عزیز من لطف کنید مدتی در انجمن بمانید و مطالب متنوعش را مطالعه فرمائید. حرکت کاری بدون یک ریال سرمایه هم امکان دارد. به شرطی که ذهن آنرا قبول کند.
لطفا تایپیک زیر را که بدون یک ریال سرمایه شروع شده و بحد عالی خود رسیده است را مطالعه فرمائید. موفقتر باشی.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8152&page=1
البته پیشنهاد من اینه زیاد به رشته ات تعصب نداشته باش هر زمینه کاری رو که مطلوب دونستی فعالیت کن . من خودم مهندسی شیمی گرایش نفت خوندم ولی پالایشگاه نزدم . الان تو صنف آرایشی مشغولم و راضی هستم در صورتی که هیچ ارتباطی به رشته ام نداره . 4yajuyo
ما متاسفانه تو ایران برای انتخاب رشته محدودیت داریم و اینجوری میشه که بسیاری از افراد تطابقی بین استعداد و رشته شون وجود ندارد. خیلی وقتها علاقه هم وجود ندارد.
در هر صورت به نظر می رسد مشکل شما پول درآوردن است.
توصیه من به شما خواندن کتابهای رابرت کیوساکی است.
از همین اکنون خانه خود را انتخاب کنید.
زمینه کاری شما در چه بخشی هست؟در کدام شهر ساکن هستید و چقدر توان انجام کار فیزیکی یا سر و کله زدن با کارگر را دارید؟
ریخته‌گری چدن و فولاد و سگدست اتومبیل
ریخته‌گری چدن خاکستری و چدن نشکن
باز یافت انواع مختلف آلیاژ
ریخته‌گری تحت فشار آلومینیوم
تولید قطعات خودرو به روش فورج میل موج‌گیر و تعادلی و سگدست فرمان
آجر پرلیتی
و........
همشون زیر 100 تومنه/پولم نداشتی طرح توجیهی هست واسشون 3ماهه وام میدن.
به نظرمن فقط مربوط به رشتت کار کن.
لینک مرجع