سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید و فروش ضایعات آهن ( آهن غراضه)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا نظر خودتون را در باره خرید و فروش ضایعات آهن و کسب در آمد از این قسمت اعلام کنید
در ضمن اگر دوستان آهن ضایعاتی در تناژ بالا در هر یک از استانهای کشور دارند اعلام کنند در استان اصفهان یا استان شما خریداریم (پورسانت محفوظ )
یکی از اشناهای ما حسابدار یکی از خرید فروش ضایعات آهن ( آهن غراضه) است ؟ ازش سوال میکنم بهتون خبر میدم
کیلویی چند میخری؟
(07-14-2013 12:59 PM)mamalirani نوشته شده توسط: [ -> ]کیلویی چند میخری؟

سلام
بستگی به نوع آهن ضایعاتی و محل تحویل بار داره مثال آهن ضایعاتی از نوع میلگرد و تیر آهن کیلویی 1200 تا 1220 درب کارخانه تبریز از شما خریداریم
سلام دوستان
این روزها با توجه به افزایش تعداد کارخانه های ذوب در شهر های مختلف واحتیاج شدید این کارخانه ها به آهن قراضه و همچنینی به وجود آمدن بازار صادراتی ، بازار این کالا رونق خوبی داره و برای کسانی که در این بازار فعالیت میکنند در آمد های خوبی ایجاد شده بنا بر این دوستان میتونند با فعالیت در این زمینه سود خوبی بدست بیاورند .
(08-12-2013 07:06 PM)hamedkhan نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
این روزها با توجه به افزایش تعداد کارخانه های ذوب در شهر های مختلف واحتیاج شدید این کارخانه ها به آهن قراضه و همچنینی به وجود آمدن بازار صادراتی ، بازار این کالا رونق خوبی داره و برای کسانی که در این بازار فعالیت میکنند در آمد های خوبی ایجاد شده بنا بر این دوستان میتونند با فعالیت در این زمینه سود خوبی بدست بیاورند .

میشه بپرسم روند کار به چه صورته؟
اصولا چه کسانی از ما خرید می کنن؟
چه شهرهایی نیاز دارند؟
حامد خان فامیل های زن داداش من همه تواینکارن وضعشون هم توپه میشه راه وروش ها این کارو تو این تاپیک اعلام کنید
میشه دوستان دقیق تر توضیح بدید
اهن قراضه از هر جنسی
ممنون میشم بفرمایید قیمت خرید و فروش ضایعات هر کدام به چه شکلی هست و کلا سود این کار چقدر ارزیابی میشه؟
سلام دوستان
یه مدتی توی این بازار کار کردم
ضایعات آهن هم مثل خود آهن و دلار و طلا قیمت های روزانه و لحظه ای داره.

تفاوت ضایعات اینه که خب ضایعات رو هر کس قیمتی که دوست داره میخره. مثلا ضایعات میلگرد داری یه کارخانه 1100 میده هر کیلو یه کارخانه میگه من 1110 بر میدارم و یه کارخانه میگه من 900 بر میدارم. دیگه اونش دست شماست و شانس شما. بازاری هم که داره روزانه نوسان داره و کسی بخواد کار کنه باید کلا وارد بازارش بشه تا در جریان قیمتها قرار بگیره.

مورد بعدی ضایعات ها هم باهم فرق دارن. مثلا میل گرد زیر 3 متر باشه ضایعاته بالای 3 متر هم باشه ضایعاته. ولی زیر 3 متر رو فقط کارخانجات آهن برای ذوب مجدد از شما میخرن ولی بالای 3 متر رو میشه به ساختمان ساز ها و اشخاصی که 3 متری به دردشون میخوره فروخت با قیمت آهن نه ضایعات.

اطلاعات و تجربیات مختلفی توی بازار ضایعات وجود داره که خب تا واردش نشین شاید متوجه نشین من چی دارم میگم.

در کل بازار خوبیه. البته مقداری سرمایه میخواد که حداقل بتونید 10-20 تن خرید کنید. و بخش های این کار هم پیدا کردن ضایعات، خرید به قیمت مناسب، اگر ضایعات انواع مختلفه جدا سازی اونا، بعدم فروش به مناسبترین قیمت

حالا این بین کارخانه جات و ارگان های مختلف مزائده و مناقصه میزارن که بستگی به قیمت ها و شانس برنده بشین اکثرا پول خوبی توشه و ....

در کل بازم میگم کار خوبیه
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع