سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی کار هنری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من به کارهای هنری خیلی علاقه دارم و انجامشون میدم و دوست دارم یه کسب و کار داشته باشم که مربوط به اینا باشه
چند نمونه :

گلهای کریستالی
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcTPAo-OX30bl2w6fvSS46j...Qm-R0YaSva]
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcRG5CTkF8qsFlAOf24KL_c...7vica97AlX]

انگور
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcT-GmQXVGvuwSbQq1yTm6g...pupOCv1pYg]
تاج
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcTGUpOJI2AoOWvvZhKko4E...2aykx-wicf]

رومیزی
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcQeLDhVY3RnVWJeZYpC_D1...oiy0UV1z9A]

مجسمه خمیر چینی
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcQ3UVvLRX7kUI7ZybMNbbE...NoQqrx1v7O]

ساخت زیور الات
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcRiFQ4461BDGVQd4WAughi...PMZTW71rWO]
کیف
[تصویر: images?q=tbn:ANd9GcRIr5JQF8qm9eHfGTFnZdw...KHjDFqf0pW]

تزئینی جات
پادری
[تصویر: 12.jpg]
شمع سازی
تهیه و تزیین دسر و غذاهای ایرانی و خارجی
میوه ارایی

اینا کارایی بود که انجام میدم و دوستشون دارم.دلم میخاد یه کسب و کار داشته باشم که همربوط به اینا باشه !
دوستان منتظر نظراتتون هستم.Blush
سلام. کارهات خیلییییییییی خوبن. موفق باشی

اتفاقا چیزهایی هستن که میتونی با هزینه کم درست کنی و خوب بفروشی. مثلا همین تاج عروس رو ...

یا کیف چرم. شما میتونی حداقل سه برابر هزینه ای که برای درست کردنش خرج کردی، اونو بفروشی. برای معرفی کارهات وبلاگ بزن و تو سایتهایی مثل مامی سایت و نی نی سایت، یا انجمن خانم گل، بانو و .... تبلیغ کن

میتونی تو آموزشگاهها تدریس هم بکنی، استقبال خوبی میشه. کارت هم شناخته میشه
اگه تهران یا یه شهر بزرگ هستین، فروش دسر خیلی عالیه. خیلی از خانمها رو دیدم که وبلاگ دارن و محصولات غذایی شون رو میفروشن.با پیک برای مشتری میفرستن

البته خودتون که بهتر میدونید برای فروش اینترنتی باید اعتماد مشتری رو خیلی خاص جلب کنید،
سلام
يه قيمتي از كارات همينجا ميذاشتي بد نبود شايد خريدار هم همينجا پيدا بشه.
موفق باشي.
ديگه كاري نداره كه، شما كه ماشالله انقد هنرمندي، برو تو بوتيكها، مغازه ها، كيش فروشي ها، بازار و لوازم منزل و كازاتو معرفي كن
فقط سعي كن با قدرت و انعطاف صحبت كني و كار كني.
چون اگه شل صحبت كني، مردم سوء استفاده ميكنن و متاسفانه يا پولتو درست نميدن يا پيشنهاداي بدي بهت ميدن.
ببخش رك ميگم اينارو، چون من خودم هم بازارياب بودم هم سوپروايزر.
درسته من پسرم ولي اون موقعي كه سوپروايزر بودم حرفاي بچه ها رو كه ميشنيدم واقن جا مي خوردم.
بعدش بايد سعي كني حتماً خوش قول باشي.
از سود كم شروع كن ولي با تركيب فروش ميتوني سود خوبي ببري يعني مثلاً جنس پرمشتري رو با سود كم و در كنارش جنس جديد يا فروش كم را با سود خوب بده و تو تركيب فروش سودتو ببر.
اولش سعي كن با آدماي شناس و مطمئن كار كني كه سرمايت برگرده! بعدش ميتوني از يه تيم قوي كمك بگيري براي فروش بهتر.
اگه تهران و كرج باشيب ميتونم همكاري كنم باهات. ولي اولش واست زوده، از كم شروع كن.
ايشالله موفق و پايدار باشي0
سلام دوستم.امیدوارم موفقتر بشی.منم همین کارها رو انجام میدم به ویژه در زمینه ساخت بدلیجات و درست کردن دسر . امیدوارم بتونم کمکی بهت بکنم دوست خوبم.
(07-13-2013 01:03 PM)ماهتیسا نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. کارهات خیلییییییییی خوبن. موفق باشی

اتفاقا چیزهایی هستن که میتونی با هزینه کم درست کنی و خوب بفروشی. مثلا همین تاج عروس رو ...

یا کیف چرم. شما میتونی حداقل سه برابر هزینه ای که برای درست کردنش خرج کردی، اونو بفروشی. برای معرفی کارهات وبلاگ بزن و تو سایتهایی مثل مامی سایت و نی نی سایت، یا انجمن خانم گل، بانو و .... تبلیغ کن

میتونی تو آموزشگاهها تدریس هم بکنی، استقبال خوبی میشه. کارت هم شناخته میشه

ماهیتسا جان ممنونم از پیشنهاداتت.دوست دارم خودم اموزشگاه داشته باشم 5_004
iran عزیز چشم.

اقا محسن اینجا که نوشتی "درسته من پسرم ولي اون موقعي كه سوپروايزر بودم حرفاي بچه ها رو كه ميشنيدم واقن جا مي خوردم." منظورتون چه حرفاییه؟

minoo جان ممنونم میشم از تجربه هات بم بگی و بهم یاد بدی تو زمینه بدلیجات
ینی هیچ کی نظر دیگه ای نداره؟!!!!
به نظرم از کیف چرم شروع کن

من تازه داره چرم دوزی رو یاد میگیرم. نسبت به خرجی که موقع کار میشه، سود خوبی داره
لینک مرجع