سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمايي براي خريد و فروش ورمي كمپوست....دوستان راهنمايي كنن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان عزيز
يجا شنيدم شركت هايي هستن كه سبد هاي حاوي كرم و غذا رو به مشتري ميدم و ما فقط ميخوايم كه از اونها نگهداري كنيم و اب بديم و اونها تضميني بعد از به عمل رسيدن خريداري ميكنن
قيمت يه سبد رو هم اينجوري كه دوستان گفتن هر سبد رو 22 هزار تومن ميفروشن
و بعد از به عمل امدن 30 هزار ميخرن ازت
اين شركت ها چجوري هستن؟
ميشه اعتماد كرد؟
ميگن قرارداد ميبندن كه تضميني ازت بخرن
دوستان كسي با اين نوع شركت ها كار كرده؟
اين صحبت هايي كه ميشه درست هست؟اين قيمت ها صحت داره؟
كسي ادرس يا شماره اي از اين شركت ها داره؟
من يه انبار بزرگ دارم تقريبا 200 متر ميخوام بدونم اگه واقعا ميشه اين كارو كرد ازش استفاده كنم
يه سوال ديگه هم داشتم
يك سبدي كه اونا ميدن 22 هزار تومن ( ميگن سبد حاوي غذا و كرم هست) چه مدت طول ميكشه كه اماده فروش بشه؟چند ماه طول ميكشه؟

دوستان لطفا تجربيات خودتون رو به اشتراك بگذاريد
ممنون
با ابراز درود به دوستان گرامی
بنده هم میخواستم این کار رو شروع کنم با این تفاوت که خود شرکت سبدها رو نگهداری میکنه...هر سبد رو 24 میفروشه و بعد از دو ماه 30 میخره که البته 2 تومن بابت هزینه نگهداری برمیداره...تنها چیزی که بین شما و شرکت هست یه برگه قرارداده....به نظر شما قابل اطمینانه؟ دوستان تجربه ای دارن؟
ممنون دوست عزيز كه تو اين بحث وارد شديد
منم ايني كه شما فرموديد رو شنيدم
ولي هيچ شماره يا ادرسي از اين نوع شركت ها ندارم
اگه چيزي داريد پيام خصوصي بديد ممنون ميشم
دوستان و مديران محترم لطفا نظر بدن
(07-06-2013 10:14 PM)reza166 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون دوست عزيز كه تو اين بحث وارد شديد

دوستان من
این روش * این روش * یعنی خرید 24 تومن و 30 تومن رو انجام ندید
از روشهای دیگر استفاده کنید
(07-23-2013 12:59 AM)sepehr20 نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-06-2013 10:14 PM)reza166 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون دوست عزيز كه تو اين بحث وارد شديد

دوستان من
این روش * این روش * یعنی خرید 24 تومن و 30 تومن رو انجام ندید
از روشهای دیگر استفاده کنید

چرا دوست عزيز؟
دليل خاصي داريد؟
عملکرد این شرکتها در واقع به این صورته که در هر سبد تقریبا 200 عدد کرم تزریق می کنن و با قیمت 22 هزار به شما می فروشن
شمایکی دو ماه ازش نگهداری می کنی و اگر خوب ازش نگه داری کنی تعداد کرمها به 700 الی 1000 عدد می رسه و بعد اونها اون رو مبلغ 30 تومن از شما می خرن
دوباره سبد شما رو به 4 الی 5 سبد تقسیم می کنن و به 4 الی 5 نفر دیگه هر سبد رو 22 هزار می فروشن
و ...
میشه اعتماد کرد به شرط اینکه در قرار داد حتما ذکر بشه که در طی یکی دو ماه حداقل هفته یکبار به شما سر بزنن و سبد رو بررسی کنن
(07-23-2013 08:43 AM)soshiant نوشته شده توسط: [ -> ]عملکرد این شرکتها در واقع به این صورته که در هر سبد تقریبا 200 عدد کرم تزریق می کنن و با قیمت 22 هزار به شما می فروشن
شمایکی دو ماه ازش نگهداری می کنی و اگر خوب ازش نگه داری کنی تعداد کرمها به 700 الی 1000 عدد می رسه و بعد اونها اون رو مبلغ 30 تومن از شما می خرن
دوباره سبد شما رو به 4 الی 5 سبد تقسیم می کنن و به 4 الی 5 نفر دیگه هر سبد رو 22 هزار می فروشن
و ...
میشه اعتماد کرد به شرط اینکه در قرار داد حتما ذکر بشه که در طی یکی دو ماه حداقل هفته یکبار به شما سر بزنن و سبد رو بررسی کنن

ممنون بابت توضيحاتتون
ولي سبد رو از چه بابتي بايد بررسي كنن؟
و اينكه اينجوري كه اينها ميگن سبد هم كرم داره هم مواد غذايي.يعني هزينه ديگه اي لازم نيست ما بكنيم فقط اب بديم و رسيدگي معمولي
اين چيزي كه ميگن درسته؟
دوستان يه خرده توضيحات بديد
من تاحالا اصن نشنيده بودم!
چه كرمي؟
كاربردش چيه؟
ديروز تو بازار محلي يه جووني با پلاستيك بسته هاي سه كيلويي درست كرده بود و داد ميزد كود گولدون ببر ... بيا ببر..اگه ميخوايد گلاتون خوب رشد كنه ...
بيا ببر..اي هواررر...بدو بدو....بسته اي سه تومن..بدو بدو.....

بيانش و جملاتش رو حساب بود ميتونست بگه كود كمپوسيت ببر كه خيليا نميدونن چي هست ...
(07-23-2013 09:07 AM)reza166 نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-23-2013 08:43 AM)soshiant نوشته شده توسط: [ -> ]عملکرد این شرکتها در واقع به این صورته که در هر سبد تقریبا 200 عدد کرم تزریق می کنن و با قیمت 22 هزار به شما می فروشن
و ...

ممنون بابت توضيحاتتون
ولي سبد رو از چه بابتي بايد بررسي كنن؟
و اينكه اينجوري كه اينها ميگن سبد هم كرم داره هم مواد غذايي.يعني هزينه ديگه اي لازم نيست ما بكنيم فقط اب بديم و رسيدگي معمولي
اين چيزي كه ميگن درسته؟

از بابت اینکه وضعیت کرمها چطورن...رشدشون...تکثیرشون...رطوبت...دما و ...
بله این سبدها هم کرم دارن هم مواد غذایی...البته شما خودتم می تونی واسشون مواد غذایی بربزی ...
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع