سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به دوستان و اساتید بزرگ یه مغازه لباس زنانه زدیم و میخوایم بریم برای خرید تهران کجا میتونم لباس زنونه خوب و قیمت مناسب گیر بیارم بازار بزرگ رو که خودمم میدونم جای دیگه ای نیست که بخوام خرید کنم و قیمت هاش منصفانه تر باشه لول کارمم مشخصه تاپ شلوارک ست. تاپ جدا.شلوارک جدا.دامن.زیرشلواری زنانه. لباس زیر زنانه .توینک. و .... راستی مانکن زن کامل هم میخوایم بخریم اونها رو اکجا بگیریم

اگه ایده ایی هم داشتید ببرای جذب مشتری لطفا راهنماییم کنید ممنون
البته ایده های کم هزینه
تقاطع جمهوری ولیعصر یکی دو تا پاساژ هست که همش تولیدیه ... ( سمت هفت تیر نری که همش گرونه )
سلام ادرس دقیق تر میدی که من میخوام برم از ترمینال شرق منظورم تهران پارس هستش چجوری برم اونجا که راحت تر باشه ممنون میشم
از ترمینال شرق خط اتوبوس بی ار تی هست به سمت انقلاب .. سوار شود چهار را ولیعصر پیاده شو .. دست چپ توی خیابون ولیعصر که بری (سمت جنوب) تا سر جمهوری (راه زیادی نیست ) تولیدی میشه پیدا کرد .. حوالی جمهوری زیاد هستن ...
(07-04-2013 01:55 PM)pooga نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستان و اساتید بزرگ یه مغازه لباس زنانه زدیم و میخوایم بریم برای خرید تهران کجا میتونم لباس زنونه خوب و قیمت مناسب گیر بیارم بازار بزرگ رو که خودمم میدونم جای دیگه ای نیست که بخوام خرید کنم و قیمت هاش منصفانه تر باشه لول کارمم مشخصه تاپ شلوارک ست. تاپ جدا.شلوارک جدا.دامن.زیرشلواری زنانه. لباس زیر زنانه .توینک. و .... راستی مانکن زن کامل هم میخوایم بخریم اونها رو اکجا بگیریم

البته ایده های کم هزینه

سلام داداش اگه میشه با من تماس بگیرید کار واجب باهاتون دارم!
09388983858
سلام چشم در اولین فرصت باهاتون تماس می گیریم
(07-04-2013 01:55 PM)pooga نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستان و اساتید بزرگ یه مغازه لباس زنانه زدیم و میخوایم بریم برای خرید تهران کجا میتونم لباس زنونه خوب و قیمت مناسب گیر بیارم بازار بزرگ رو که خودمم میدونم جای دیگه ای نیست که بخوام خرید کنم و قیمت هاش منصفانه تر باشه لول کارمم مشخصه تاپ شلوارک ست. تاپ جدا.شلوارک جدا.دامن.زیرشلواری زنانه. لباس زیر زنانه .توینک. و .... راستی مانکن زن کامل هم میخوایم بخریم اونها رو اکجا بگیریم

البته ایده های کم هزینه

سلام
تازگی ها یک مغازه دم خونه ما زدن که ادم با انصافیه و همه چیز 7000 تومان هست.امیدوارم به درد ات بخوره و پولدار بشی.
ادرس:تهران-سبلان شمالی خ محسن ازادی کوچه بازرگان
سلام دوست عزیز
غیر از تونیک کارهای دیگرو من از ترک میارم دوست داشتی در خدمتم
(04-16-2015 01:39 PM)ali021 نوشته شده توسط: [ -> ]

البته ایده های کم هزینه

سلام
تازگی ها یک مغازه دم خونه ما زدن که ادم با انصافیه و همه چیز 7000 تومان هست.امیدوارم به درد ات بخوره و پولدار بشی.
ادرس:تهران-سبلان شمالی خ محسن ازادی کوچه بازرگان

سلام دوست عزيز ،كار عمده ترك بخوايين در خدمتتون هستيم با توجه به ترك بودن قيتمها هم مناسبه ميتونيد از كارامون تو تلگرام بازديد كنين https://t.me/pakhshepooshaketurk
سلام به دوستان و اساتید بزرگ یه مغازه لباس زنانه زدیم و میخوایم بریم برای خرید تهران کجا میتونم لباس زنونه خوب و قیمت مناسب گیر بیارم بازار بزرگ رو که خودمم میدونم جای دیگه ای نیست که بخوام خرید کنم و قیمت هاش منصفانه تر باشه لول کارمم مشخصه تاپ شلوارک ست. تاپ جدا.شلوارک جدا.دامن.زیرشلواری زنانه. لباس زیر زنانه .توینک. و .... راستی مانکن زن کامل هم میخوایم بخریم اونها رو اکجا بگیریم

البته ایده های کم هزینه
--------------------------------------------------------------------------------

فروش عمده لباس های مردانه، زنانه و بچه گانه، مارک های اروپایی با بهترین کیفیت
تماس با شماره 09389731740
در صورت تمایل میتونید به تلگرام هم پیام بدین تا عکس کالا رو بفرستم براتون.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع