سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شما می توانید با یاد گرفتن آموزش درست کردن صابونهای طرح دار معطر هم کسب و کار کوچکی داشته باشید و هم هدیه ای دوست داشتنی به دوستان خود بدهید. برای درست کردن این صابون شما به گلیسیرین شفاف ، روغن‌هایِ معطر، یک کارتن کوچکِ مقواییِ شیر،کاغذهایِ طرحدارنیاز دارید. می توانید به جای کاغذهای طرح دار روی کاغذ نقاشی مورد نظر خود را بکشید یا حتی اسم دوست خود را روی آن بکشید اما برای اینکار باید از ماژیکهای با رنگهای دائمی استفاده نمایید. ابتدا کفِ کارتن شیرتان را اندازه گیری کنید و مربع کاغذتان را کمی کوچک‌تر از آن در نظر بگیرید، چون مسلما نمی‌خواهید که لبه هایِ کاغذ از صابونتان بیرون بزند. درونِ ظرفی که بر رویِ حرارتِ ملایمِ گاز، گلیسیرین را ذوب کنید.سپس روغن هایِ معطرتان را به گلیسیرین اضافه کنید.هنگامی که گلیسیرین کاملاً ذوب شد آن را درونِ کارتنِ شیر بریزید و در حالی که صابونتان هنوز مایع است، مربعِ طرحدارِ کاغذی یا پارچه‌ایتان را نیز درونِ کارتن بگذارید. از یک قاشق استفاده کرده تا کاغذ را به وسطِ مایع منتقل کنید و اجازه ندهید که کاغذ رویِ سطحِ مایع شناور بماند.
سپس برایِ دستیابی به سریع‌ترین نتیجه، کارتن را درونِ فریزر قرار دهید. هنگامی که صابون‌تان به حالتِ جامد درآمد، می‌توانید صابونِ دیگری درست کنید: یعنی تمامِ مراحل را تکرار کنید و تنها مایع‌تان را رویِ صابونِ جامد شده قبلی بریزید.هنگامی که کارتان تمام شد و تمامِ صابون‌ها به حالتِ جامد در آمدند، کارتن مقواییِ دورِ آن‌ها را پاره کنید.سپس از یک چاقویِ بدونِ دندانه استفاده کنید تا قالب هایِ صابون را از هم جدا کنید؛ آن‌ها به راحتی از هم جدا خواهند شد. برای مشاهده آموزش تصویری توضیحات داده شده روی کلمه ادامه مطلب کلیک کنید.

برای مشاهده تصاویر هر مرحله به لینک مطب مراجعه کنید

لینک مطلب
http://www.webshad.com/برای-دوستان-خود-ص...دار-درست-ک
با تشکر از مطالب بسیار جالبتون در مورد ساخت صابون ،لطفا بفرمایید معمولا از چه روغنهایی استفاده میکنید وچند نوع کافی هست؟
آیا خود شما فروش داشته اید؟
شاد وپیروز باشید
دیدن این ویدیو خالی از لطف نیست

http://www.aparat.com/v/V13OG

برای تجاری سازی این کار باید به چند نکته توجه داشته باشید

اول این که تولید از فروش راحت تره پس شما قبل از تولید نیمه انبوه نیاز به بازار یابی دارید
چون ممکن شما همه کار ها رو انجام بدین و فرضا هزار بسته شش تایی تولید کنید بعد اگه فروش نرفت که ضرر کردین یا ممکن توی دراز مدت فروش بره که بازم چون درآمد کمه فایده ای نداره پس باید بتوانید توی مدت کم تعداد زیادی رو به فروش برسانید

اگه بتونید این کار رو انجام بدین درآمد خوبه اگه نه شکست میخورید

دوم باید قبل از شروع هزینه هر بسته رو بدست بیاید

تا بتوانید قیمت گزاری کنید

همچنین باید به بسته بندی هم توجه زیادی داشته باشیم چون توی کشور ما جنس بی کیفیت اما با بسته بندی زیبا و مشتری پسند و تمیز و مرتب بیشتر از جنس با کیفیت ولی غیر جذاب فروش میر

نام برند هم جزو نکات مهمه

برا بسته بندی میتوانید از چند چآپ خونه سوال کنید که هزینه تولید و چاپ هر جعبه که شش عدد جا بگیرد چقدره

بعد نیاز به یه مکان هم داره برای ساخت

و...............

این چند نکته بود که در لحظه به زهن من رسید

و...........

در پایان یه جمله میگم که فکر میکنم شاید بتونه بعضی ها رو بیدار کنه لطفا به کسی بر نخوره بی منظوره

دوستان زندگی واقعی با اونچه که توی این انجمن یا توی محیط مدرسه و دانشگاه دیدید خیلی متفاوته

زندگی واقعی پر از مشکلاتی که یا اصلا حل نمی یا حل شدنشان باعث باز شدن مشکلات دیگر ميشه یا حل شدنشان اونقد طول میکشد که به زمانش نمی ارزه

اما باید جنگید و جنگید و جنگید

شما تا زمانی که در محیط های غیر واقعی زندگی کنید هیچگاه زندگی رو نیازمند

در پایان میگم با خیلی ها تو این سایت و مثل این که ادعای فرشته بودن میکنند صحبت کردم
یکیش این بود ک می خواست یه دستگاه ششصد هفتصد هزار تومنی رو بهم قالب کنه یک و نهصد

پس سعی کنید کسی از روی نوشته ها و مطالب خوبش اعتماد نکنید

مثلا اگه توی همین کار صابون شما کارت گرفت و خواستید به جای نیروی انسانی از فلان دستگاه استفاده کنید بدانید که اگه کسی تو این سایت بهتون گفت قیمتش چهل ملیون و من واسه خاطر خدا و موفقیت شما براتون از تهران میخرم هو براتون میفرستم همین قیمت بدانید قیمتش نهایت بیست بیشتر نیست
اینقدر ها هم وضع خراب نیست آ
درسته بعضی ها طمع کار هستن ولی اگر فرد هوشیار باشه
راحت موفق میشه .
این چند سال هم که توی سایت میچرخیدم
نیت افراد رو اکثرا مثبت دیدم و خدا رو شکر تا حالا برای من یکی که محیط خوبی بوده
خوب نیست تر و خشک رو با هم بسوزونیم چون دودش تو چشم خودمون میره
اینا همه چی درست...
فرض بر اینکه تولید انجام شد-
بسته بندی هم انجام شد-
اونوقت بدون علامت استاندارد یه دونه هم نمیشه فروخت!!!!
(07-09-2013 04:22 PM)نرگس فیاض نوشته شده توسط: [ -> ]با تشکر از مطالب بسیار جالبتون در مورد ساخت صابون ،لطفا بفرمایید معمولا از چه روغنهایی استفاده میکنید وچند نوع کافی هست؟
آیا خود شما فروش داشته اید؟
شاد وپیروز باشید
(06-29-2014 07:35 PM)mrghafoory نوشته شده توسط: [ -> ]همچنین باید به بسته بندی هم توجه زیادی داشته باشیم چون توی کشور ما جنس بی کیفیت اما با بسته بندی زیبا و مشتری پسند و تمیز و مرتب بیشتر از جنس با کیفیت ولی غیر جذاب فروش میر

برا بسته بندی میتوانید از چند چآپ خونه سوال کنید که هزینه تولید و چاپ هر جعبه که شش عدد جا بگیرد چقدره

دوست داشتن زیبایی جز ذات انسانه ارتباطی با کشورما و.....نداره برای هر جای دنیا جنس خواستید تولید کنید باید تا حد ممکن به بسته بندی زیبا توجه کنید

به نظر من چون این صابونها اکثرا مصرف دائمی نداره و قیمت بیشتری به نسبت صابونهای معمولی داره بهتره مثل نمونه های مشابه در بازار بسته بندی تکی نهایت 2تایی انجام بگیره و برای صابونهای سایز خیلی کوچیک 6تایی بسته بندی بشه
سلام
من کارشناس گیاهان دارویی و معطر هستم و انواع روغن های گیاهی و معطر و اسانس و حتی عصاره های گیاهی را تولید می کنم اگر مایل بودید با این شماره تماس بگیرید 09363569104 امین طاقیانی (گیاهان دارویی اَوِسینا)10_00410_00410_00410_004
لینک مرجع