سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشاوه خرید خودرو
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
قصدم اینه وام بگیرم یه ماشین بخرم روش کار کنم,دست دوم یا صفر بستگی به مبلغ وام داره.
اما نمیدونم خودرو سواری پراید بگیرم یا وانت پیکان!
درامد کدومش بیشتره؟
2 سال هست گواهینامه گرفتم و کارت سربازی هم دارم.
مدرک تحصیلی هم دیپلم مکانیک خودرو و شغل قبلیم هم کارگر بنایی
سرمایه هم هیچ ندارم !
دیگه همه چی رو گفتم!
خوشحال میشم از تجربیات شما استفاده کنم
یقینا وانت بهتره و پردرامدتر و کم دردسرتر و ارزانتر
(07-01-2013 03:28 AM)nader1095 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
قصدم اینه وام بگیرم یه ماشین بخرم روش کار کنم,دست دوم یا صفر بستگی به مبلغ وام داره.
درامد کدومش بیشتره؟
سرمایه هم هیچ ندارم !
دیگه همه چی رو گفتم!
سلام
شما کدوم شهر زندگی میکنید؟
اگر کرج و یا تهران زندگی میکنید گروه راهکار در حال حاضر نیاز به چند وانت جهت پخش محصولات خودش دارد .
جهت راهنمایی هم خدمتتون عرض کنم حتما وانت بگیرید خیلی درامدش نسبت به پراید و غیره بیشتره.
(07-01-2013 03:28 AM)nader1095 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
درامد کدومش بیشتره؟
سرمایه هم هیچ ندارم !
دیگه همه چی رو گفتم!

سلام،به نظر من بهترين كار خريد نيسان وانت ديزلي، از لحاظ سوخت به صرفه تره ،ميتوني تو ميادين ميوه تره بار مشغول بشي
سلام ممنون از راهنماییتون
من استان فارسم شهرستان لار
تا شیراز 350 کیلوتر و این طرف تا بندر عباس 280 کیلومتر فاصله داریم

دوست عزیزی که گفتن وانت دیزلی , چون من ماشین شخصی نداشتم و تجربه رانندگیم کمه نمیتونم دیزل برونم! ( به گفته دوستان باید تجربه داشته باشی تا دیزل برونی) و یه دلیل دیگه وانت دیزلی گرونتر هستش.

راستی اگه شغل دیگه هم با سرمایه کم 5 تا 10 میلیون میشه راه انداخت پیشنهاد بدین خوشحالم میکنید.
(07-01-2013 08:23 PM)nader1095 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ممنون از راهنماییتون
من استان فارسم شهرستان لار
تا شیراز 350 کیلوتر و این طرف تا بندر عباس 280 کیلومتر فاصله داریم

دوست عزیزی که گفتن وانت دیزلی , چون من ماشین شخصی نداشتم و تجربه رانندگیم کمه نمیتونم دیزل برونم! ( به گفته دوستان باید تجربه داشته باشی تا دیزل برونی) و یه دلیل دیگه وانت دیزلی گرونتر هستش.

راستی اگه شغل دیگه هم با سرمایه کم 5 تا 10 میلیون میشه راه انداخت پیشنهاد بدین خوشحالم میکنید.

دوست عزیز حتما شوخی کرده. فرق ماشین دیزل با بنزنی فقط نوع سوخت آنست.
دیزل با گازوئیل پر می شود.
بنظر شما با دوستم شریکی وانت سایپا بخرم یا تنهایی وانت پیکان؟
درامد کدومش بهتره؟ در صورتی که وانت سایپا شریک 50 50 بشم؟
(07-02-2013 09:50 PM)nader1095 نوشته شده توسط: [ -> ]بنظر شما با دوستم شریکی وانت سایپا بخرم یا تنهایی وانت پیکان؟
درامد کدومش بهتره؟ در صورتی که وانت سایپا شریک 50 50 بشم؟

درآمد نیسان بیشتره ولی دیگه دوبرابر نیست که با هم نصف کنید و اندازه وانت پیکان بهت برسه . به شریک شدن فکر نکن کلا مصیبته . الان تصور میکنی که شدنیه ولی بعدش به هزار تا مشکل میخوری که پشیمون خواهی شد . پس با وانت پیکان خودت شروع کن. از نصف نیسان درآمد بیشتره . خیالت هم از همه لحاظ راحته
درود
دوست عزیز لارستانی بهترین کار اینه که بری کویت برای کار کردن و اینجا نمونی
اما اگه می خواهی بمونی و تا حالا رانندگی و کرایه کار نکردی برو یک پراید بخر و یک مدت در آزانس کار کن تا شرایط کار و بازار دستت بیاد
پراید برای شما بهتره چرا که اولا مثل پول نقده هر وقت پشیمون شدی شب هم می خرند ازت اما وانت پیکان فروشش سخته
بعدشم لارستان گرمه و الان تابستون تو وانت پیکان می پزی از گرما اما پراید کولر داره مناسب تره و برای رانندگی بهتر
با پراید یک مسافرتی هم می تونی بری یا نهایتش در خدمت خانواده باشی که باعث رفاه بشه اما پیکان وانت اگر نتونی باهاش کار کنی هیچ فایده ای برات نداره
شراکت را بیخیال شو
تازه وام خودرو 7 تومانه و ماشین باید نو باشه و پراید نو الان تقریبا 16 الی 17 و وانت 12 تومان هست
امیدوارم موفق باشی
ممنون از راهنمایی های همه دوستان
پس با این حساب باید وانت پیکان بخرم و شریک نشم.
لینک مرجع