سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود !
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
شهر من کوچیکه و این چیزا توش سابقه نداشته .فکر نکنم به صرفه باشه سلف سرویس
(07-02-2013 09:04 AM)vahid31 نوشته شده توسط: [ -> ]شهر من کوچیکه و این چیزا توش سابقه نداشته .فکر نکنم به صرفه باشه سلف سرویس

سلف خیلی عالی و خوب هست!

نمونه این عکسا هم نشون دهنده این امر هست!

ولی دوست عزیز من خودم فست فود زیاد میخورم. به چند تا چیز هم خیلی اهمیت میدم!

ببین مثلا چند وقت پیش که دانشگاه بودم توی خیابون زرافشان اسلامشهر یه فلافلی هست که شما فقط میتونی مخلفات مثل خیارشور، گوجه، کلم و ترشی رو خودت بریزی! 4 تا کاسه جلوی در گذاشته!

من اول به اتفاق دوستان به خاطر اون ریختن مخلفات رفتم! (چون خودم خیار شور دوست دارم و یه ترشی مخصوص که تو فلافل میزنن، دیدم جفتشو داره! یکم خیارشور زدم و بقیشو ترشی) ولی بعد از اون وقتی شروع به خوردن کردم عاشق سس و کیفیت فلافل اونجا هم شدم!

به نظر من اول از همه کیفیت مواد مصرفی در هر شرایطی رتبه اول رو داره!
(شما اگه ساندویچ مجانی هم بدی ولی کیفیت نداشته باشه بعد از مدت دیگه کسی اونارو نمیبره)

بعد ازون استفاده از چیزهایه منحصر به فرد! مثل سس مخصوص، ادویه مخصوص و چیزهایی که با یکبار خوردن دوباره بازگشت مشتری داشته و باشه و مشتری به خاطر اولی کیفیت و بعد اون چیز استفاده شده در فست فود شما به اونجا بیاد!

و در آخر میرسه به همون مسعله سلف سرویس و طرح ها و مساییلی که شما رو متمایز میکنه از بقیه رقبا!
(06-30-2013 12:44 AM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان خوبید که انشالله!

من انشالله تا اخر همین هفته میخوام مغازه فست فودم رو افتتاح کنم! طرحم هم ارائه ساندویج و فلافل نیم متری با قیمت مناسب و هم سطح با ساندویچ های معمولی هست!

حالا از شما عزیزان میخوام که منو بیشتر راهنمایی کنید و ایده هاتون رو با من به اشتراک بزارید که بتونم بهتر انجامش بدم!

دوستان منتظر نظرات خوبتون هستم!!HeartHeart

حتما موفق میشید..من مطمئنم چون کلا الان دیگه گرایش به سمت فست فود زیاده..
لطفا هیچوقت کیفیت رو فدای هیچ چیز نکنید تا مشتری هاتون رو فراری ندید و باید همیشه خوش برخورد و فوق العاده انتقاد پذیر باشید..10_004
سلام
فست فود کار جالبیه باید یه برنامه کاری داشته باشی که تداوم وصبات داخلش باشه پس دقت کن این برنامه طرزی ریخته شه که اسون باشه و حتی یه بچه دبیرستانی هم قادر به انجامش باشه چون نمیشه این کار کامل دست خودت باشه شکست یا موفقیتت به برنامه کاری وتداومت بستگی داره
چند تا ایده دارم بیشتر جنبه فان داره که همشون قبلا تو دنیا استفاده شده ، حالا شاید 1 در 1000 به کارت بیاد :

یه آرایشگر استخدام کن تا قبل از آماده شدن غذا ، موهای مشتری هات رو یه خورده مرتب کنه 35 ( چه ربطی داشت ؟!)
اینترنت هم که برای هم جا میتونه مفید باشه 36
یه دوربین خوب بخر با یه پرینتر ، مغازه هم پر پوستر خوشگل کن هر کی اومد با اجازه خودش یه عکس یادگاری بهش بده 12_002
(07-01-2013 12:42 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]ایده سلف سرویس عالیه ! ولی ولی ولی بستگی به فرهنگ عمومی شهرتون داره!
مثلا من می دونم تو شهر من این جواب نمی ده ولی تو خیلی جاها جواب میده! مثلا یکی هست توی خیابون سمیه نبش ایرانشهره فکر کنم ،،همبر رو می ده 2500 با هر چقدر هم خودت بخوای مخلفات بریزی روش!

توی اول خیابون بازرگان توی شهرک ولیعصر یه دونه سلف سرویس و یه دونه هم نیم متری کنار هم هست می تونی بری ببینی هر دوتاشو اگه تهران هستی!
آقا امید من هم ایده ای هم در مورد فلافل و هم همبرگر دارم و در حال کامل کردن اطلاعات در این زمینه برای شروع در چند ماه آینده هستم. البته تمایلم به همبرگر بیشتر هست چون توی محل زندگی ما که اهواز هست پره از فلافل سلف سرویس و عکسهایی هم که استاد قربانیان گذاشتن هم مال مرکز فلافل فروشیهای سلف در اهواز هست.
در مورد همبر فروشیهایی که مثال زدید هر چی همبر میخوان توی ساندویچشون میزارن؟همبرگر ها دست ساز هستن یا آماده؟ اگر دست ساز باشن بهداشت گیر میده یا نه؟
نه در مورد همبرگر اینطور نیست! همبر رو میزارن بعد بقیه چیزا رو مشتری میزاره! یه مدلش تو تقاطع ایرانشهر و سمیه اگه اشتباه نکنم ! هست! همبر رو میزاره بقیه اش رو خودتون میزارید!
همین هست فکر من هم همین بود که تا دو ماه دیگه خدا بخواد اجراییش میکنم.
با تشکر از راهنماییت دوست عزیز
خواهش می کنم!

اگه بتونی هزینه کنی و در یه جای خوب و با گرفتن نمایندگی از برندهای زنجیره ای کار کنی به نظرم خیلی خوب باشه! البته برندی رو انتخاب کن که جدید نباشه و در بازار جا افتاده باشه!
ببین کدومش تو اهواز نیست!
البته فکر اولیه ی خودم هم یک برند هست ولی ایجاد اون توسط خودم هست.
ان شاء الله این ایده رو پله به پله اجرا خواهم کرد.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع