سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لطفا کسانی که با کار دستگاه پیچ ومهره آشنایی دارند راهنمایی و کمک فرمایند.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود دوستان انجمن،پدرم دستگاهی دارندکه میلگرد را به صورت پیچ در می آورد اما فعلا قسمتی ار دستگاه که باید کوره باشد و سر پیچ را شکل میدهد همراه با دستگاه وجود نداردو فقط قسمتی که حالت رزوه شده دنباله را شکل میدهد وجود دارد (خرید این دستگاه دلایلی داشته)حال سوالم این است کسی در رابطه با قیمت این کوره های مربوط به تو لید پیچ ومهره اطلاعاتی دارند وکلا تولید آنها به صرفه هست؟ وبازار؟یا افرادی پیشنهاد میکنند بفروشید دستگاه رو چون نیاز به یک کوره جانبی دارد؟ممنون از لطفتون.
سلام نرگس خانوم عزیزم
امیدوارم خوب باشید
من حدود چندماه پیش یکی از دوستان سایتی رو بهم معرفی کرد که قیمت های انواع کوره ها رو گذاشته بود...البته من دنبال کوره گازی مربوط به پخت نقاشی بودم که از یک میلیون شروع میشد به بالا (بستگی به اندازه کوره متفاوت بود)

الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم متأسفانه

اما یک فیلم جالب هست که شاید مفید به فایده برای کار شما بود

تکنولوژی ساخت پیچ و مهره از مراحل اولیه تا مراحل پایانی کوره کاری
حجم:۲۵mb

لینک دانلود
:
http://pouya12.persiangig.com/screw/screw.rar

password:mohandesidl.*****
(06-26-2013 01:00 PM)نرگس فیاض نوشته شده توسط: [ -> ]درود دوستان انجمن،پدرم دستگاهی دارندکه میلگرد را به صورت پیچ در می آورد اما فعلا قسمتی ار دستگاه که باید کوره باشد و سر پیچ را شکل میدهد همراه با دستگاه وجود نداردو فقط قسمتی که حالت رزوه شده دنباله را شکل میدهد وجود دارد (خرید این دستگاه دلایلی داشته)حال سوالم این است کسی در رابطه با قیمت این کوره های مربوط به تو لید پیچ ومهره اطلاعاتی دارند وکلا تولید آنها به صرفه هست؟ وبازار؟یا افرادی پیشنهاد میکنند بفروشید دستگاه رو چون نیاز به یک کوره جانبی دارد؟ممنون از لطفتون.

سلام:شما بايد دنبال كوره فورج گرم و قالب فروج گرم گل پيچ باشيد. فكر ميكنم با اين عناوين در نت سرچ كنيد زودتر به نتيجه ميرسيد.
(06-26-2013 01:14 PM)mallarme نوشته شده توسط: [ -> ]سلام نرگس خانوم عزیزم
امیدوارم خوب باشید
من حدود چندماه پیش یکی از دوستان سایتی رو بهم معرفی کرد که قیمت های انواع کوره ها رو گذاشته بود...البته من دنبال کوره گازی مربوط به پخت نقاشی بودم که از یک میلیون شروع میشد به بالا (بستگی به اندازه کوره متفاوت بود)

الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم متأسفانه

اما یک فیلم جالب هست که شاید مفید به فایده برای کار شما بود

تکنولوژی ساخت پیچ و مهره از مراحل اولیه تا مراحل پایانی کوره کاری
حجم:۲۵mb

لینک دانلود
:
http://pouya12.persiangig.com/screw/screw.rar
password:mohandesidl.*****
سلام . من دانلود کردم ولی انگار پسوردش مشکل داره!
مالارمه عزیزم سلام
مر سی ازپیامت اما پسورد میخواد ظاهرا .HeartHeartHeart
لینک مرجع