سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دخترم دست منو بگیر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دخترم دست من رو بگیر!

دختر کوچولو و پدرش از روی پلی میگذشتن. پدره یه جورایی می ترسید، واسه همین به دخترش گفت: «عزیزم، لطفا دست منو بگیر تا نیوفتی توی رودخونه.»

دختر کوچیک گفت:«نه بابا، تو دستِ منو بگیر..»

پدر که گیج شده بود با تعجب پرسید: چه فرقی میکنه؟!

دخترک جواب داد: «اگه من دستت را بگیرم و اتفاقی واسه م بیوفته، امکانش هست که من دستت را ول کنم. اما اگه تو دست منو بگیری، من، با اطمینان، میدونم هر اتفاقی هم که بیفوته، هیچ وقت دست منو ول نمی کنی.»

در هر رابطه ی دوستی ای، ماهیت اعتماد به قید و بندهاش نیست، به عهد و پیمان هاش هست. پس دست کسی روُ که دوست داری رُو بگیر، به جای این که توقع داشته باشی اون دست تو رُو بگیره..

ممنون جناب قاصدی عزیز .

باید اعتماد در بین باشد تا ایمان داشته باشی فرد دستت را در هیچ شرایطی رها نمیکند.
(06-21-2013 09:33 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون جناب قاصدی عزیز .

باید اعتماد در بین باشد تا ایمان داشته باشی فرد دستت را در هیچ شرایطی رها نمیکند.

و این اعتماد چطوری به وجود میاد استاد؟
(06-21-2013 11:31 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-21-2013 09:33 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون جناب قاصدی عزیز .

و این اعتماد چطوری به وجود میاد استاد؟

اعتماد زمانی پیش می آید که منافع مشترکی داشته باشید و فرد زیاد در فکر منافع شخصی خود نباشد.
بعضی از افراد هستند که تا زمانیکه منافعشان حفظ است تحسینت میکنند و چنانچه کوچکترین خللی در منافع آنان ایجاد شود دشمن خونی شما خواهند بود و دستت را رها میکنند.
متاسفانه این افراد در همه جا هستند.
لینک مرجع