سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لطفا هم شرکت کنین!!خیلی خیلی مهم...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
[/font][/size][size=medium][font=Tahoma]

سلام به همه دوستان میلیاردر عزیز,قصد من از زدن این تاپیک این بود که هر کس هر آدم پولداری رو میشناسه در اطرافش (آشنا،دوست،همسایه،فامیل،...) (به خصوص کسایی که شغلشون آزاده و از این طریق پولدار شدن،نه از طریق دکتر و مهندس مطلق بودن..) بیاد و اینجا ازش بگه ،اینکه شغل اون شخص چیه؟ درآمد ماهیانه اش چقدره؟و کلا اینکه چطور شد که اون آدم اینقدر پولدار شد؟؟به تدریج وضع مالیش توپ شد یا مثل بعضیا یک شبه؟؟اعتقاد من اینه که آدم باید همیشه واسه اینکه تو هر کاری در زندگیش موفق باشه،سراغ آدمهایی بره که اونا قبل از خودش این راهو رفتن و موفق شدن!واسه همین هم این تاپیک رو زدم تا با راهی که این آدما رافتن آشنا شیم و تجربه کسب کنیم! خود من ،یکی از دوستان برادرم مهندسی پلیمر دانشگاه آزاد خونده!! اون هم به زور...بعد الان سه ساله که شرکت زده و از خارج دستگاه های پزشکی ایی که توی ایران نیست مثلا نوعی دستگاه تشخیص سرطان رو وارد میکنه!!و الان تقریبا در عرض سه سال مولتــــــــــی میلیــــــــاردر شده این آدم!!ماشینش پورشه است و توی فرشته و فرمانیه و اونور آب خونه داره و ...!!و جالبیش اینجاست که این آدم تا سه سال پیش یه پراید درب و داغون داشت و گاهی وقتا باهاش مسافر می زد!!هیچ نداشت!!!هیچی... حالا منم از شما میخوام اگه کسی رو میشناسین بیاین و اینجا در موردش بگین تا تجربه کسب کنیم و شاید انشالله ما هم میلیاردر شدیم
خب دوست عزیز شما قبل از همه بفرمایید که این آقای مهندس چطور تونست بودجه این کار رو فراهم کنه؟
از چه امکاناتی استفاده کرد؟
چه مجوزهایی گرفت؟
با چقدر سرمایه شروع کرد؟
ولله من خودمم نمیدونم درست!!از دوستای داداشمه!!با اینکه سعی کرده ازش بپرسه که چه راه هایی رو رفته و چه طوری این کار رو شروع کرده اما چیزی نصیبش نشده!!در واقع داداشمو پیچونده و نخواسته راهو بهش نشون بده!فقط میدونم سرمایه اش در حد 200 میلیون اینا بوده!!کمک باباش با فروختن یه خونه!!همیــن!5_004
دوست عزیز بقیه هم راه موفق شدن خود را بازگو نمیکنند.
تایپیکهای انجمن را مطالعه فرمائید . از این قبیل افراد موفق هستند که عزیزان زندگی نامه آنان را نوشته اند.
موفقیت آدم های دور و اطرافمون زیاد مهم نیست
مهم اینه که ما برای موفق شدن چیکار کردیم؟

هر کسی راه خودش رو برای میلیاردر شدن داره و باید خودش اون راه رو پیدا کنه...
یکی با فروش دکمه ،یکی با وارد کردن دستگاه و یکی هم....

پس ما باید سعی کنیم راهمون رو پیدا کنیم تا اینکه ببینیم دور و اطرافمون چیکار میکنند....
بارها شاهد موفقیت فردی در اطراف خود بوده ایم. میخواستیم به راز موفقیت وی پی ببریم. متاسفانه بعضا حرفی نمی زنند.
خیلی در رابطه با این موضوع نوشته شده که لازمه پی بردن به راز آنان حداقل سه ماه مطالعه تایپیکهای این انجمن است.
و اما بطور خلاصه:
- اهدافشان را مشخص میکنند
- چنان اعتماد بنفسی دارند که به موفقیت خود ایمان داشته و کاملا باور میکنند.
- نمی شود و نمی توانم را از واژه های خود دور کرده و می توانم و می شود را جایگزین میکنند.
- به هر کاری که مشغول می شوند علاقه پیدا کرده و عاشق آن می شوند.
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم
تیتر مهم منو به اینجا کشوند
موضوع جالبیه
اما میخوام موضوع جالبی رو براتون بگم
یکی از دوستای خودم که سی و چهار سالشه
از زمانی که میشناسمش 9 سال می گذره
وضع مغازش و کلا در آمدش هیچ تغییری نکرده
این بنده خدا خیلی زحمت می کشه و پول خوبی هم درمیاره
اما سرو سامونی به زندگی خودش نمیده
کلا از ریسک کردن می ترسه
یادمه پراید دست دومی که می خواست بخره با کلی مشورت خرید
هر سال سیستمی که باهاش طراحی می کنه رو عوض می کنه
اما هیچ تغییری توی رویه ی کاریش نداره
در واقع کمیت رو فدای کیفیت می کنه
خیلی باهاش صحبت کردم که مهدی جان دستی به مغازت بکش
همیشه حرفش اینه : ان شالله سال دیگه یه شعبه ی دیگه می زنم و تو هم مدیریتش رو بر عهده بگیر
منم منتظر Yosef.gif
به نظرتون به این دوستم چه نصیحتی می تونم کنم
من که زبونم مو در آورد بس که گفتم پیشرفت کن و ترقی کن
بسه دیگه 9 سال ثابت موندی
حالا وقتشه خودی نشون بدی
(06-16-2013 08:34 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز بقیه هم راه موفق شدن خود را بازگو نمیکنند.
تایپیکهای انجمن را مطالعه فرمائید . از این قبیل افراد موفق هستند که عزیزان زندگی نامه آنان را نوشته اند.

بله آقای قربانیان !متوجه ام!من همه ی تاپیک ها رو خوندم تقریبا!! شاید من منظورمو در سوالم درست بیان نکردم!!
من فقط میخوام اگر شماها هم کسی رو میشناسین که کاری انجام داده و توی اون موفق شده به طوری که کاملا وضع مالیش دگرگون شده بیاین و اینجا ازش بگین!!نیاز نیست حتما بدونین و بگین چطوری و از چه راهی این کار رو کرده و موفق شده!فقط در مورد شغلش هم بگین برای من کافیه!! مثلا من در یکی از تاپیک ها خوندم که یکی از دوستان گفته بودن فامیلی دارن که با بسته بندی باقالی و فروش اونها به تالارها و رستورانهای تهران میلیاردر شده!!یا خود من گفتم که دوست برادرم در وارد کردن دستگاه تشخیص سرطان فعالیت داره و میلیاردر شده! من فقط میخوام شماها هم اگر از این افراد در اطرافتون میشناسین بیاین و اینجا بگین!! به عبارتی میخوام بدونم میلیاردرای امروزی ایران (که خیلیاشون هم سن پایینی دارن) چه شغلی دارن که میلیاردر شدن؟؟!
(06-16-2013 08:40 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]موفقیت آدم های دور و اطرافمون زیاد مهم نیست
مهم اینه که ما برای موفق شدن چیکار کردیم؟

هر کسی راه خودش رو برای میلیاردر شدن داره و باید خودش اون راه رو پیدا کنه...
یکی با فروش دکمه ،یکی با وارد کردن دستگاه و یکی هم....

پس ما باید سعی کنیم راهمون رو پیدا کنیم تا اینکه ببینیم دور و اطرافمون چیکار میکنند....

فرمایش شما صحیح!!ولی جناب گل محمدی آشنا شدن با راهی که دیگران رفته اند ،با کاری که بقیه کرده اند ،مطمئنا باعث میشه ما راه خودمون رو بهتر و سریع تر پیدا کنیم!!این درست مثل کسی میمونه که هیچ تجربه ای نداره و میخواد در کنکور رتبه ی تک رقمی کسب کنه ولی هیچی از چطور رتبه شدن نمیدونه!!مسلما آشنا شدن با راه کسانی که رتبه تک رقمی کنکور رو آوردن بیشتر بهش کمک میکنه تا اینکه خودش بی هیچ تجربه ای بیاد بشینه فکر کنه و راهش رو پیدا کنه!
من هم کاملا با نظرات دوست عزیزمون parmis72 موافقم . درسته زندگینامه های افراد موفق و میلیاردر زیادی در تاپیکها موجوده ولی باز هم ممکنه نکاتی در مورد افراد موفق دور و برمون باشه که جرقه یک کار بزرگ را در ذهن ما ایجاد کنه و یا ممکنه مثلا ما از نحوه پولدار شدن شخصی بگیم که اون روش مورد علاقه ما نباشه ولی ممکنه فرد دیگری در این انجمن شرایط و علاقه و ... مشابه با آن فرد داشته باشه و بررسی و مشورت کنه و مسیر زندگیشو کلا تغییر بده ...
به نظر من تاپیک بسیار خوب و جالبیه امیدوارم ادامه پیدا کنه ...
به امید موفقیت بیشتر همه عزیزان این انجمن
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع