سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آموزه هائی برای برنامه ها و جلسات گردهمائی در سفر گیلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامممممممم همسفران عزیزمممممممممم

به قول آقا حمزه در سفر اصفهان حالتونننننننننننننننن چطوررررررررررررررررررررررره؟

در این تاپیک قصد دارم یک سری فعالیت هایی را برای کارگاه های آموزشی که در گیلان و در طبیعت خواهیم داشت آموزش بدهم.

خواهش می کنم دوستانی که قراره شرکت داشته باشند در این سفر حتما این آموزه ها را مطالعه و به خاطر بسپارن. که وقتی من در سفر بهشون گفتم 15 دقیقه تمرین چرخ تمرکز دیگه نیازی به توضیح نباشه و همگی شما از این 15 تمرین آگاهی داشته باشین.

برنامه های این سفر با توجه به ارتباط بسیار نزدیک با طبیعت و شاید دور از تکنولوژی بیشتر بر روی تمرکز و جذب برنامه ریزی شده. البته همانطور که استاد قربانیان عزیز فرمودند بر روی بحث سرمایه گذاری مسکن و ویلا در گیلان و همچنین فرصت های صندوق گیلان هم بررسی و بحث خواهد شد.
تمرین اول- بازی سه سپاس

1- ابتدا لیستی از ده چیزی که به آنها علاقه دارید بنویسید.هنگام یادداشت این فهرست به این که چه انرژی خوب و شادی آوری در شما به وجود می آید دقت کنید.
نوشتن این فهرست و فکر کردن به چیزهائی که دوستشون داریم احساس فوق العاده خوبی را در ما ایجاد می کنه.

2- سعی کنید به اطرافتون نگاه کنید و ببینید چه چیزی مورد علاقه شماست.
این باعث می شه ذهن شما از اینکه چه زندگی خوبی دارید سرشار بشه و به همه چیز به دیده علاقه و لذت نگاه کنین

3- یاددداشت در دفترچه "جنبه های مثبت خود"
حالا کی می دونه دفترچه "جنبه های مثبت" چیه؟؟؟؟
لینک مرجع