سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گرفتن مجوز موسسه آموزشی وفرهنگی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان درمورد گرفتن مجوز موسسه اموزشی راهنمایی کنید مراحل گرفتن وایا درکل خوب هست یانه
ممنون
(05-30-2013 12:22 PM)mamalirani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان درمورد گرفتن مجوز موسسه اموزشی راهنمایی کنید مراحل گرفتن وایا درکل خوب هست یانه
ممنون
با سلام ، شما برای گرفتن موئسسه اموزشی میتونید از طریق سازمان آموزش و پرورش و همچنین از اداره کل ارشاد اسلامی استان تان اقدام کنید. لطفا بگید چه نوع موئسسه اموزش مد نظر تان است؟
موسسه اموزشی که فعالیتهای درسی ازابتدایی تا لیسانس تدریس دروسهای مختلف و زبان وکامپیوتر و.....
(05-30-2013 01:47 PM)zoofanoon نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-30-2013 12:22 PM)mamalirani نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان درمورد گرفتن مجوز موسسه اموزشی راهنمایی کنید مراحل گرفتن وایا درکل خوب هست یانه
ممنون

با سلام ، شما برای گرفتن موئسسه اموزشی میتونید از طریق سازمان آموزش و پرورش و همچنین از اداره کل ارشاد اسلامی استان تان اقدام کنید. لطفا بگید چه نوع موئسسه اموزش مد نظر تان است؟
(05-30-2013 02:11 PM)mamalirani نوشته شده توسط: [ -> ]موسسه اموزشی که فعالیتهای درسی ازابتدایی تا لیسانس تدریس دروسهای مختلف و زبان وکامپیوتر و.....
با سلام و پوزش در خطاب اسم شما که اصلاح گردید ، بهترین روش برای این کار ، اقدام از طریق
سازمان آموزش و پرورش استان تان میباشد ، بازهم اگر سئوالی بود در خدمت تان هستم ،موفق باشید.
چرا خوب نیست خیلی هم خوبه. خودم جدیدا رفتم تو نخش. فعلا از کلاس خصوصی می خوام شروع کنم تا بعدش.
شما می تونی مثلا یک آموزشگاه طراحی سایت بزنی یا حسابداری و ... در کنارش می تونی خدمات حسابداری یا طراحی سایت هم ارائه بده. این طور یکی دیگری رو حمایت می کنه. مثلا یکی می خواد براش طراحی سایت کنید میاد پیش شما. شما بهش میگی که ما آموزش طراحی سایت هم داریم و طرف می بینه شما چه قدر کارت ردیفه که اونقدر استادی که کلاس هم برگزار می کنی. یا برعکس طرف میاد کلاس طراحی ثبت نام کنه میبینه شما خدمات طراحی سایت هم ارائه می دین میگه پس این کارن که دارن آموزش هم میدن.
در کل ایده خوبیه. بهتره رو جفتش فکر کنی هم ارائه خدمات هم آموزش اون خدمات.
خیلی هم خوبه که از آموزشگاه های موفق و نحوه کارشون بازدید کنی.
سلام...منم میخواستم آموزشگاه تاسیس کنم.....اگه کسی اطلاعاتی داره لطفت پیام خصوصی بده سپاس از همه...من در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارم ....دوستان از نا امیدی بیرون بیاریدم...خسته شدم از اتلاف عمر خودم و جوون های بیکار تحصیلکرده اطرافم میخوام هم خودم رو و هم دیگرون رو به کار بگیرم.........سپاس
سلام
آقا جز مجوز و اين حرفا، بايد دوره مديرت موسسه رو بگذروني، يه مدرك ميخواد كه فني و حرفه اي تو آزمون هاي ادواريش داره، امتحان تئوري ميدي بعدش صدات ميكنن بياي عملي امتحان بدي
آسونه، قبول ميشي حتما!
1 كتاب نمونه هم داره فني و حرفه اي، تو فروشگاه مركزي فني و حرفه اي كتابش هست.
لینک مرجع