سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه می توانم سفارش کارهای چاپی بگیرم ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من روی پارچه ، شال و لباس از هر نوع و مدل کارهای چاپی انجام میدهم نمونه کار هم دارم از دوستان عزیز خواهشمندم که مرا راهنمایی کنید .
از لطفتان ممنونم
شما روی تیشرت هم چاپ میزنید؟ ( دیجیتال )

خیلی کاره خوبیه پیش صاحبان برند برو . در هر زمینه ای . خیلی جای کار و پیشرفت داره . پیش برندهای معروف لباس و آرایشی و دیجیتال و فست فود و ... برو . حتی بانک های خصوصی . بدون اطلاع به خودشون مثلا رو تیشرت برند خودشون رو چاپ کن یدونه ببر بده بهشون کلی ذوق زده میشن میتونی سفارش بالا بگیری .
مثلا تو همین سایت بچه ها دارن تبلت wintouch میفروشن یه تیشرت چاپ بزن بهشون پیشنهاد همکاری بده میخاد جنسشو جا بندازه تبلیغات لازمه کارشه . رو لیوان هم میتونی چاپ بزنی دیگه طرف داره چهارصد هزار تومن تبلت میفروشه 3 تومن پول لیوان میده که تبلیغ کارش باشه
کار چاپی سیلک انجام میدم .

(05-29-2013 09:39 PM)hamid1231366 نوشته شده توسط: [ -> ]مثلا تو همین سایت بچه ها دارن تبلت wintouch میفروشن یه تیشرت چاپ بزن بهشون پیشنهاد همکاری بده میخاد جنسشو جا بندازه تبلیغات لازمه کارشه . رو لیوان هم میتونی چاپ بزنی دیگه طرف داره چهارصد هزار تومن تبلت میفروشه 3 تومن پول لیوان میده که تبلیغ کارش باشه

از پیشنهاد تون ممنونم ولی چطور میتونم با هاشون در ارتباط باشم من کسی رو نمی شناسم میشه برای چگونگی ارتباط باهشون راهنماییم کنید .
سلام یه تعداد عکس از کارهاتون بذارید و در مورد جنس و قیمت شالها و قیمت چاپ بنویسید تا دوستان بتوانند برای کارهای تبلیغیشون به شما سفارش دهند
(05-29-2013 09:01 PM)MohammadHashemi نوشته شده توسط: [ -> ]شما روی تیشرت هم چاپ میزنید؟ ( دیجیتال )

سلام من کار چاپ سیلک انجام میدم
ممنون از لطفتون
(05-30-2013 07:29 PM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]سلام یه تعداد عکس از کارهاتون بذارید و در مورد جنس و قیمت شالها و قیمت چاپ بنویسید تا دوستان بتوانند برای کارهای تبلیغیشون به شما سفارش دهند
بستگی داره چقدر بخواین بازاریابی کنید. شما الان دنبال جذب مشتری در نت هستید یا خارج از نت؟ اگه نت باشه که بدون شک باید یک وب سایت طراحی کنید و نمونه کار بزارین و از طریق سایت سفارش بگیرید.
خارج از نت هم پیشنهادات دوستان خوبه + چاپ تراکت و راه های تبلیغاتی دیگه
لینک مرجع