سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما هم شروع کردیم برای همکاری به ما ملحق شوید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه دوستان انجمن
من به همراه چند تا از دوستام بالاخره کار رو به صورت جدی شروع کردیم
شرکت ایده آفرینان قرن شماره ثبت : 5317
یه مغازه هم اجاره کردیم نزدیک به 20 روزی هست استارت زدیم
ما شرکت برنامه نویسی هستیم و تا حالا بدون هیچ گونه تبلیغاتی موفق شدیم چندتا برنامه بگیریم
اولین برنامه یک برنامه فست فود بود که به دو فست فود فروخیتم ادامه رو هم در تایپیک های بعدی میگم
میخام اینجا نرم افزار ها رو کامل توضیح بدم تا هرکی مایل به بازاریابی بود خبرم بده توی شهرشون
به امید موفقیت های آینده
بسیار خوب
موفق باشید.
منتظر نوشته های بعدی شما هستیم.
(05-24-2013 03:43 PM)morteza1 نوشته شده توسط: [ -> ]ما شرکت برنامه نویسی هستیم و تا حالا بدون هیچ گونه تبلیغاتی موفق شدیم چندتا برنامه بگیریم

سلام

خیـــــــــــلی خوشحالم که میبینم یک شرکت برنامه نویسی در ایران با جدیت و اعتبار کار خودش رو شروع کرده و از ته قلبم امیدوارم تو کارتون موفق باشید تا نمونه ای برای کسانی باشید که فک میکنن تو ایران برنامه نویسی نمیتونه موفق باشه

امیدوارم و آرزو میکنم همیشه تو همه مراحل کارتون موفق باشید Heart
سلام

موفق باشید. ایشالا هر روز رونق کارتون بیشتر از قبل بشه

منتظر ادامه توضیحاتتون هستم
(05-24-2013 03:43 PM)morteza1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان انجمن
من به همراه چند تا از دوستام بالاخره کار رو به صورت جدی شروع کردیم
شرکت ایده آفرینان قرن شماره ثبت : 5317
یه مغازه هم اجاره کردیم نزدیک به 20 روزی هست استارت زدیم
ما شرکت برنامه نویسی هستیم و تا حالا بدون هیچ گونه تبلیغاتی موفق شدیم چندتا برنامه بگیریم
اولین برنامه یک برنامه فست فود بود که به دو فست فود فروخیتم ادامه رو هم در تایپیک های بعدی میگم
میخام اینجا نرم افزار ها رو کامل توضیح بدم تا هرکی مایل به بازاریابی بود خبرم بده توی شهرشون
به امید موفقیت های آینده

سلام دوست عزیز
پیشنهادم اینه که راهنمای نصب و استفاده از این نرم افزارها رو هم تهیه کنی (ترجیحا به صورت فیلم) و به صورت انبوه بفروشی.
قیمت نرم افزار: 10 هزار تومان
هزینه خدمات: اشتراک سالیانه 50 هزار تومان
در صورتی که هزینه اشتراک خدمات در قالب قرارداد پرداخت نشد شما میتونید سیستم رو از حالت کار خارج کنید (یا به صورت ریموت یا به صورت کد برنامه که دائم شماره اشتراک رو از یوزر استعلام کنه - مثلا ماهی یک بار)
با تشکر از دلگرمی دوستان خوبم انشالله شب میام و توضیحاتو کامل میکنم به همراه عکس
بازم ممنون
یه چندتا عکس از دفترمون گذاشتم ببخشید که کیفیتش پایینه ما توی این دفتر موقتی هستیم انشالله تا یک ماه دیگه به مکان اصلیمون میریم و از اونجا عکس های با کیفیت میزارم
........................................................
[تصویر: 70962974812497332411.jpg]

http://upload7.ir/images/43842452013082409116.jpg

http://upload7.ir/images/62328520848797003195.jpg

http://upload7.ir/images/31202913412153164133.jpg
.......................................................
توی تایپیکهای بعدی راجب نرم افزار های فروخته شده بیشتر صحبت میکنم با تشکر
فايل wordتون دانلود نداره!!!
پشتيبانيتون از نرم افزار چطوره و آيا با محصولات مشابه قابل قياس هست يا نه؟
دفترتون كدوم شهره؟
اگه تهران يا كرجه آدرس رو واسم پيغام خصوصي بذار.
سلام! من هم دانشجوی پودمان 1 کاردانی هستم! دانشگامون خنگ بازی درآورده به زور گفته باید کارورزی وردارین! اونم 240 ساعت.

میتونم در این مورد رو کمک شکا حساب کنم؟ حالا یا برای آموزش و کارورزی بیام پیش شما یا کمکه دیگه!

خودم چون میخوام برنامه نویسی رو یاد بگیرم نمیخوام کارورزی رو دور بزنم و میخوام با محیط کاری برنامه نویسی کامل آشنا بشم. اگه میتونین کمکم کنین ممنون و خوشحال میشم.
(07-08-2013 09:24 PM)mohamad1999 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام! من هم دانشجوی پودمان 1 کاردانی هستم! دانشگامون خنگ بازی درآورده به زور گفته باید کارورزی وردارین! اونم 240 ساعت.

میتونم در این مورد رو کمک شکا حساب کنم؟ حالا یا برای آموزش و کارورزی بیام پیش شما یا کمکه دیگه!

خودم چون میخوام برنامه نویسی رو یاد بگیرم نمیخوام کارورزی رو دور بزنم و میخوام با محیط کاری برنامه نویسی کامل آشنا بشم. اگه میتونین کمکم کنین ممنون و خوشحال میشم.

سلام اول اینکه ما در کاشان هستیم
دوم شرمنده الان شرایط پذیرش کارآموز رو نداریم
شرمنده
سلام ما دوتا قرارداد دیگه بستیم
یکیش طراحی سایت و دیگری هم فعلا نمیگم
خیلی خوب بوده
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع