سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده هایی برای شمال کشور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.

سلام به دوستان بنا به دلایلی قصد سفر و اقامت در شمال کشور رو دارم . یک واحد مسکونی در شهر فریدونکنار ( استان مازندران) دارم . میخوام برنامه ریزی شغلی رو داشته باشم . دوستان الان چه کاری در شمال کشور پربازده هست چند تا طرح در سر دارم
1- راه اندازی مغازه پوشاک
2 - راه اندازی مغازه لوازم آرایش
3- راه اندازی گلخانه پرورش موز و یا میوه های گلخانه ای و گیاهان دیگر
4 -پرورش قارچ
5- پرورش شترمرغ یا سایر طیور

سرمایه بنده حدود صدوپنج میلیون تومان . سن 26 سال . ساکن تهران . محل کارم میخوام ترجیحا شهرهای اطارف فریدونکنار باشه مثل آمل . محمودآباد. بابلسر. بابل.نور.
در مورد موارد 1 و 2 تجربه کار دارم در مورد بقیه هیچ اطلاعاتی ندارم فقط علاقه زیادی دارم
در ضمن دوستانی که قبلا کار کردند و تجربه دارند پیشنهاد شراکت بدن خوشحال میشم در ضمن آماده شنیدن راهنمایی های شما دوستان هستم
سلام دوست عزیز اول یه چرخی تو انجمن بزن بعد بیا تایپیک بزن و در خواست کمک کن.
همه ی این کسب و کارها تو تایپیک های مختلف دربارشون بحث شده.
درود بیکران ...
حمیدخان بهتون خوش آمد میگم .... براتون یک پیام خصوصی فرستادم

چه اعضای فعال و با انرژی ای داره این انجمن تو عرض چند ساعت چند نفر برام پیام خصوصی فرستادن 10_004
بیا بالا دوستان نظر بدن
درود دوباره ....
حمیدخان ... از دید بنده, پرورش ماهی و کشت صیفی جات (در ابعاد زیاد ) و ... در منطقه شمال کشور (فریدونکنار) سود چشمگیری داره
سلام.

به نظرم مورد 1 و 2 و 5 گزینه های مناسبی باشن.

مورد 4 توی شهر ما (بابل) و شهرهای اطراف تقریبا زیاد کار شده. مخصوصا تو شهر ما. مورد 5 ظاهرا سوددهی خوبی داره. چندنفری رو دیدم دارن میرن سمت این مورد.

مورد 1 و 2 که تجربه اش رو هم دارین، مخصوصا 2 ، خیلی زیاد طرفدار داره، به شرطی که هزینه کنید و مکان و دکور عالی فراهم کنید.
(05-25-2013 12:24 AM)IT Engineer نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

مورد 4 توی شهر ما (بابل) و شهرهای اطراف تقریبا زیاد کار شده. مخصوصا تو شهر ما. مورد 5 ظاهرا سوددهی خوبی داره. چندنفری رو دیدم دارن میرن سمت این مورد.

مورد 1 و 2 که تجربه اش رو هم دارین، مخصوصا 2 ، خیلی زیاد طرفدار داره، به شرطی که هزینه کنید و مکان و دکور عالی فراهم کنید.
ممنون ازت مورد 2 میدونم کشش خوبی داره چون خودمون از شهرهای شمالی مشتری داشتیم . شما دکوراسیون ساز اونجا سراغ نداری ؟ کارش خوب باشه و قیمتش مناسب؟
(05-25-2013 10:22 AM)hamid1231366 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-25-2013 12:24 AM)IT Engineer نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

ممنون ازت مورد 2 میدونم کشش خوبی داره چون خودمون از شهرهای شمالی مشتری داشتیم . شما دکوراسیون ساز اونجا سراغ نداری ؟ کارش خوب باشه و قیمتش مناسب؟

خواهش میکنم Smile متاسفانه آشنا ندارم.
نمیدونم محدوده قیمت طراحی و اجرای دکوراسیون درست و حسابی چقدره، اما شنیدم باید بالای 8 میلیون در نظر بگیری!
لینک مرجع