سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای ایجاد یک فروشگاه (مغازه)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت دوستان عزیزم

قبل از هر چیز میرم سر اصل مطلب : ما یک مغازه داریم در منطقه ای پر رفت و آمد ولی پایین شهر و یه جورایی دروازه شهر که ساکنانش اکثرا قشر ضعیف جامعه هستن اما بسیار پر رفت و امد هستش و مغازه ما تقریبا نبش میدان هستش .

ما این مغازه رو اجاره دادیم اما من به فکر این افتادم که خودم از مغازه استفاده کنم

شرایط خودم رو میگم تا بهتر بتونین راهنمایی کنین انشاالله 10_004

من خودم شاغل هستم و به صورت شریکی یک شرکت کامپیوتری داریم اما به جز سود شرکت حقوقی که من بر میدارم خیلی کمه 400000 چهار صد هزار تومان و به خاطر همین به فکر شغل دوم هستم .

من 26 سالمه و لیسانس مدیریت بازرگانی هستم و در زمینه کامپیوتر هم اطلاعات نسبتا خوبی دارم ولی چون در این زمینه مشغول هستم میخام شغل دیگری رو تجربه کنم

حالا با این شرایط از اساتید و همه دوستان عزیزم خواهش میکنم تا ایده هایی که به ذهنشون میرسه رو پیشنهاد بدن تا انشاالله من بتونم از اونها استفاده کنم 5_004
سلام برو تو کار واردات و صادرات یه کم مطالعه میخواد و باید زبان بلد باشی.
کارت بازرگانیم باید بگیری.
دوست من به نظر من خرده فروشی برای شروع کار بهتره تا اینکه برم سراغ عمده فروش و اونم واردات بدون هیچ تجربه ای ...

ممنونم از نظرتون :-)
يك پيشنهاد:
هميشه موقع پرسيدن سوال سعي كنيد طوري در كمترين زمان وكمترين توزيع از طرف طراح سوال به جواب برسين
يك سوال كامل وجامع بپرسيد

اين شرايط كه شما بيان كردين شرايط شغل فعلي شماست
نه شغلي كه قصد داريد راه اندازي كنيد

توانايي وعلايق شما؟
پشتوانه مالي وفكر ي وايده شما؟
توانايي مديريت تو تا شغل رو دارين؟
چه نيرويي در نظر گرفتن در نبود شما شغل جديد رو اداره كند؟
من دنبال ایده جدید هستم و از دوستان عزیز میخام که ایده بدن و اجازه بدن خودم اون ایده ها رو با توانایی ها و علایق خودم و پشتوانه مالیم بررسی کنم Smile
چون پایین شهر هست فلافلی . جیگرکی . البته میدونم چون لیسانس داری واست شاید سخت باشه ولی سرمایه گذاری کم میکنی درآمد بسیار خوب . دیگه فکر دیگه فروش لباسهای ارزان قیمت . از مهاباد میتونی قیمت مناسب تهیه کنی .
سوپر مارکت
سلام دوست عزیز،
با توجه به محیط اون منطقه، اگه یک یا چند اداره باشه، میتونین به خدمات کپی و ... یا کافی نت هم فکر کنین.
ممنونم از نظرات دوستان عزیزم . خیلی خوب بودن . منتظر نظرات بعدی هستم
(05-25-2013 09:36 AM)hasan-f نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم از نظرات دوستان عزیزم . خیلی خوب بودن . منتظر نظرات بعدی هستم

ببینید دوست عزیز! هر مغازه ای میتونه اونجا باشه! (بنده و احتمالا اکثر دوستان با محل موردنظر شما آشنا نیستن) شما باید ببینید با توجه به محیط اون منطقه (بازار، اداری، آموزشی، گذر، ...) چه کاری بهتر میتونه موفق باشه. چه مغازه هایی در اونجا نیازه؟ پس از تهیه یک لیست از موارد ممکن، با توجه به شرایط، علاقه و استعداد خودتون، می تونید یک مورد رو انتخاب و با بررسی و تحقیق بیشتر، و امید و توکل بر خدا، کار رو شروع کنید.

موفق باشید.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع