سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جگونگی کسب درآمد از سامانه پیامک؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان عزیز می خواستم کسی در مورد بازاریابی این سامانه نمی تونه کمک بکنه ؟
سلام من پنل دارم نمایندگی ارشد
بازار خوبی داره فقط میخواهد یه بنر در شهر تون به مدت یه ماه کرایه کنید با عنوان فروش پنل ارسال پیامک با تعرفه ثابت و نمایندگی مخابرات با قیمت ویژه مثلا 35 هزار یا 10 هزار تومان شما از بابت هر خدمتی میتونید سود داشته باشید چه ارسال پیامک و چه فروش و یا ارائه خدمتی همچون سرویس های منشی و ....
میزان درامد خودم در یک مشتری متوسط برای شما اعلام میکنم
(طبق قوانین اکثر شرکت های بزرگ پنل باید بفروشی و رایگان ندهید که این هم راهی داره برای حل شده است)
پنل با قیمت 35 هزار تومان بدون هیچ پرداختی به شرکت
سرمایه اولیه ارسال مشتری 300 هزار تومان بود سود من با مالیات شرکت 45 هزار تومان بود
که سر جمع در هر خرید هزینه پنل کامل سود فروشنده است و همچنین در هر خرید پیامک برای مشتری بین .80 ریال تا 100 ریال سود شما است
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا همکاری پیغام دهید سپاس
قیمت هر پیامک برای نمایندگی مستقل که دارای مجوز میباشد 8 تومان میباشد که در صورت استفاده از خطوط 5000 و 2000 میشه حدودن 7 تومان شما نهایتا هر پیامک رو برای مشتریهاتون ارسال کنید بصورت عمده و انبوه 10 تومان یعنی سود شما از هر پیامک نهایت میشه 2 تومان . این دوستمون چگونه محاسبه کرد که 8 الی 10 تومان هر پیامک سود داشت من متوجه نشدم
لینک مرجع