سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کلینت ایستوود 82 ساله: برای بیست سال آینده زندگی‌ام برنامهٔ کاری دارم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
«کلینت ایستوود»، بازیگر و کارگردان ۸۲ ساله هالیوود در جشنواره تریبکا گفت: حداقل برای دو دهه آینده‌ زندگی‌ام برنامه فیلمسازی دارم و این یکی از آرزوهایم است.
به گزارش فارس، «کلینت ایستوود» که اخیرا برای حضور در دوازدهمین جشنواره سینمایی تریبکا در نیویورک به سر می‌برد گفت: بزرگترین آرزویم این است که دو دهه آینده را نیز فیلم بسازم و برای آن برنامه‌های زیادی دارم.

وی در ادامه ضمن ستایش «مانوئل دی الیویرا»، کارگردان 104 ساله پرتغالی افزود: اینکه شما در 105 سالگی هنوز در حال ساخت فیلم‌ باشید، فوق‌العاده است.
«ایستوود» در پایان گفت: برای آنکه یک فیلمساز باشی باید قوه تخیل یک جنایتکار را داشته باشی.

«کلینت ایستوود» متولد سانفرانسیسکو تاکنون 4 بار نامزد جوایز اسکار شده و از جمله فیلم‌های مشهور او می‌توان به «خوب، بد، زشت»، «نابخشوده»، «دختر میلیون دلاری»، «هری کثیف در استخر کشته شد»، «رودخانه مرموز»، «پرچم های پدران ما»، «نامه‌هایی از ایوجیما» و «بچه اشتباهی» اشاره کرد.
لینک مرجع