سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه نمایندگی بگیریم ؟ منو راهنمایی کنید ممنون
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(04-28-2013 06:55 PM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-28-2013 06:23 PM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-28-2013 03:09 PM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-28-2013 03:03 PM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]آرایشی یعنی چه اجناسی مثلا

بعد به نظرتون فروشنده هایی که عمده خرید میکنن میان از من جنس قبول کنن؟

منظورتون از بازاریابی چیه یعنی چیکار کنم؟

به سلامتی خیلی هم عالی کجای ساکن هستید و شغلتون چیه من فعلا کار خاصی انجام ندادم

به توجه به گرما و هوا اگه یه معجون و بستنی خاص را بیندازید که متفاوت از بقیه باشه خوب جواب میده سوده اب میوه که صد درصده .. بیا سبک بستنی قیفی متری (شبیه پارک ملت تهران ) رو هم پیاده کن و معجون های پرو پیمون (نظیر بهار ترافیک یا بابا رحیم ستارخان ) ...
معجون و بستنی فرمول خاص خودشو میخواد و من نمیدونم از کجا باید بیارم
(04-28-2013 11:48 PM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]آهان یعنی مثلا من بیام تهران یه جنسی را قیمت بگیرم مثلا یه جنسو میگن 2000 تومان
بعد بیام یزد برم درب مغازه ها بگم آقا فلان جنس را میخرید مثلا طرف میگه دونه ای 3000 تومان
بعد من بگم من همین جنس را واسه شما میام 2500 تومان بعد از طرف سفارش بگیرم و بیام
تهران جنسو بخرم و بفرستم واسه فروشنده درسته؟
بعد چجوری تجربه کسب کنم که موقع خرید سرم کلاه نره

خوب با یک جنس شروع کن . خیلی حجم بالا خرید نکن . از مغازه دارها سوال کن. باید وارد کار بشی تجربه خودش میاد
به نظرت با چه مبلغی شروع کنم ؟

و چه جنسی و چجوری بفهمم فلان جنس فاسد نشده به خصوص لوازم آرایشی
خب انگار شما باید اول یه دوره کلاس تغییر نگرش برید!!
ما اینجا نشد و نمی شه و نمی تونم نداریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم!!!

استاد قربانیان ایشون به شستشونی مغزی نیاز دارند!!Tongue
شدنش کاری نداره ولی خب آدم باید با چشم باز شروع کنه و ریسک نکنه
راستی رستوران زنگ زدم گفت 35 میلیون سرمایه واسه هات داگ کمپانی به نظرم آنچنان درآمد زا نباشه در یزد
اینترنت شاتل در یزد نمایندگی نداره بهشون پیام دادم گفتن نمایندگی فعلا نداریم در یزد رزومه منو یادداشت کردن قرار شد هرزمان خواستن نمایندگی بزنن من نمایندشون بشم در یزد نمیدونم حالا صبر کنم تا اونا خبر بدن یا نه
درود
دوست عزیز دنبال رستوران و کار تولیدی نباش یک
دوم دنبال کاری که با کارگر سرو کار داری و لنگ کارگر می شی نباش
سوم کاری که تخصصش را نداری و از خودت بر نمی آید را هم بی خیال شو
تو این سایت بعضی دوستان خیلی راحت پیشنهاد می دن
اما مطمئن باش اگر بعدا بتونی ضرر مادی که کردی را جبران کنی فرصت و وقتی که گذاشتی را نمی توانی جبران کنی.
تو این دوره زمونه پول تو دلالی و واسطه گری است
یک بنگاه معاملات ملکی بزن بعد داخل اون هر چی که می خوایی بخر و بفروش و مثل یک دفتر از آن استفاده کن
موفق باشی
نظر خودمم همین لنگ کارگر نباید بشه آدم
من خودم تا حدی تو فروشندگی تجربه دارم روابط عمومی تقریبا بالایی هم دارم
به نظرتون شریک بشم و بزنم تو کار خرید و فروش سکه های هدیه ای بهتره یا نمایندگی محصولات صوتی تصویری سامسونگ یا پاناسونیک را بگیرم؟
(04-29-2013 09:49 AM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرت با چه مبلغی شروع کنم ؟

و چه جنسی و چجوری بفهمم فلان جنس فاسد نشده به خصوص لوازم آرایشی

به نظرم با اسپری یا مام شروع کن با دو تا پنج میلیون شروع کن . فقط یک جنس رو مقدار زیاد بخر که بهت خوب تخفیف بدن . از مام فا شروع کن که ارزونتره با پنج تومن حدودا 50 بسته دو جینی یعنی 100 جین میتونی بخری . دونه ای 200 تا تک تومن بالاتر بدی 240 هزار گیرت میاد دیگه من خیلی جزئیات رو نمیتونم بگم باید کار رو لمس کنی من خودم اسفند ماه بالای 5 میلیون درآمد داشتم . کمی هم اعتماد داشته باش بازاری که نمیاد به تو جنس فاسد شده بده اعتبار خودشو زیر سوال ببره
آهان بعد از همون بازار تهران تهیه کنم
شما آشنایی چیزی سراغ نداری که برم از اون بگیرم؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع