سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بزرگترین چکی که نوشته اید چه مبلغی بوده است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
Heart

سوال:
بزرگترین چکی که نوشته اید چه مبلغی بوده است؟

اول خودم میگم

سه تا چک اول رو میگم خدمتتون

01. 10,961,902,425
02. 8,836,779,006
03. 8,241,307,704
عنایت جان شما ماشالله وضعت خوبه .
من بالاترین چکم 1/000/000/000ریال بود.
من اصولا چکی کار نمی کنم ولی یکبار که مجبور شدم چک بگیرم مبلغش 1 میلیون بود که 3 روز بعد نقد شد.
[تصویر: logo.JPG]
(09-15-2011 09:18 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]عنایت جان شما ماشالله وضعت خوبه .
من بالاترین چکم 1/000/000/000ریال بود.

سلام
متشکرم از پاسختون
خیر من هنوز وضعم خوب نشده
ولی در تلاش هستم وضع مالیم خوب بشه
این چک ها رو من به واسطه کار در یک شرکت نوشتم و خودم ذینفع نبودم.
ولی با این حال حس خوبی به آدم دست میده
امیدوارم روزی برسه که همه ما بتونیم با مبالغ بالا سروکار داشته باشیم.
تمایلی در به کار بردن چک ندارم و لی اگه لازم بشه همیشه در معاملات چک هامو چندتایی و با تاریخ های متفاوت می دم به چند دلیل . بیشترینشون 2000000 بودش البته روی هم 10000000 می شد اینها تومانه ها
راستش با اینکه خودم وکیل هستم و هر روز آدمهای زیادی برای این موضوع پیشم میان بهشون توصیه میکنم اصلا طرف چک نرن چون چیز خوبی نیست و دردسرهای زیادی رو بوجود میاره یادم میاد یه استادی داشتیم که درباره اینکه چطور میشه با چک کارهایی کرد که هیچکس نمیوته باور بکنه که ما هم برای اولین بار وقتی اونها رو شنیدیم داشتیم شاخ در میاوردیم
من تا اردیبهشت با چک زیاد سر و کار داشتم و بیشترین مبلغ چکی که کشیده بودم 150.000.000 ریال بوده ولی پیشنهاد میکنم تو بازار الان اصلا سمت چک و حواله نرید چون همین چک و چک بازی سرمایه من و به باد داد (البته اصلا ناراحت نیستمSmile). من سعی میکنم اونقدر پول تو حسابم باشه تا هر کاری میخوام انجام بدم بصورت نقدی خرید کنم. شاید بعضی ها با این ایده مخالف باشند ولی من اینجوری با خیال راحت شب و میخوابم. درضمن پیشنهاد میکنم از کسی هم چک قبول نکنید مگر اینکه فرد معتبر باشه و تا جایی که میشه یک استعلام از حسابش بگیرید.
برا خرید خونه یه چک 150میلیون تومانی کشیدم
ولی اونقد ضامن این و اون شدم که دیگه دسته چک ندارم دوس هم ندارم داشته باشم
چنانچه واقعا امکان پاس کردن چک ندارید , تحت هیچ شرایطی چک مدت دار ننویسید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع