سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پرورش حیوانات خاص و همفکری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(04-24-2013 07:21 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]روی سنجاب هم میشه کار کرد!
یه گروه از یکی از دانشگاه های کشور میخواستن این کار رو تو یکی از بخش های ایلام که بلوط زیاد بود انجام بدن!(البته از لحاظ کارآفرینی نه تحقیقاتی)
پارسال اخبار نشون میداد
محلش دقیقاً یادم نیست کن،سولقان بود یا لواسان که مردم روستا زنگ زده بودن بیان گزارش بگیرن
ظاهراً یکی از مسافرا میاد اون سمتی که سنجاباش رو تو طبیعت رها کنه از بخت بد، اون منطقه پر از درختهای گردو و بادام بوده
سنجابها هم چندماه پس از آزاد سازی در طبیعت تولید مثل کرده بودن تعدادشون رو بالای 1000 تا تخمین میزدن
تمام گردو ها و بادوم های منطقه رو خرده بودن
دوربین زوم میکرد رو هر درخت 1-2 تا سنجاب بود
(04-24-2013 11:26 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-24-2013 07:21 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]روی سنجاب هم میشه کار کرد!
یه گروه از یکی از دانشگاه های کشور میخواستن این کار رو تو یکی از بخش های ایلام که بلوط زیاد بود انجام بدن!(البته از لحاظ کارآفرینی نه تحقیقاتی)
پارسال اخبار نشون میداد
محلش دقیقاً یادم نیست کن،سولقان بود یا لواسان که مردم روستا زنگ زده بودن بیان گزارش بگیرن
ظاهراً یکی از مسافرا میاد اون سمتی که سنجاباش رو تو طبیعت رها کنه از بخت بد، اون منطقه پر از درختهای گردو و بادام بوده
سنجابها هم چندماه پس از آزاد سازی در طبیعت تولید مثل کرده بودن تعدادشون رو بالای 1000 تا تخمین میزدن
تمام گردو ها و بادوم های منطقه رو خرده بودن
دوربین زوم میکرد رو هر درخت 1-2 تا سنجاب بود
1.
دوستان ممنون میشم یه راهنمایی کنید تسهیلاتی که به این بخش میدن چگونه است؟
2.
خودم هم با کشتن روباه موافق نیستم ولی کلا گفتم که موضوع رو بررسی کنیم
به نظرتون تو ایران مجوز میدن به کشتن سمور و روباه
3.
گوشته چه حیواناتی حرامه؟
مثلا دوستان گفتن کروکدیل حرومه سنجاب حرومه و مورد های دیگه کدومه
4.
درکل ممنونم از همتون
پرورش روباه به نظرم مقدور نیست اصلا!و به نظرم به دردسرش نمی ارزه!
اما چیزی مثل خرگوش و یا سنجاب جذابیتش بیشتره!
حداقل می دونی که بهت حمله نمی کنن!دی:

بعدشم اگه بخواید روی پوست کار کنید شترمرغ،مار و کروکدیل خیلی ارزشمندتره و بازده بالاتری داره!
پرورش مار در آسیای شرقی برای پوست و حتی گوشتش رونق داره!!
همچنین قورباغه! الان ترکیه قورباغه پرورش میده میفرسته برای شرقی ها!
(04-25-2013 12:07 AM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]پرورش روباه به نظرم مقدور نیست اصلا!و به نظرم به دردسرش نمی ارزه!
اما چیزی مثل خرگوش و یا سنجاب جذابیتش بیشتره!
حداقل می دونی که بهت حمله نمی کنن!دی:

بعدشم اگه بخواید روی پوست کار کنید شترمرغ،مار و کروکدیل خیلی ارزشمندتره و بازده بالاتری داره!
پرورش مار در آسیای شرقی برای پوست و حتی گوشتش رونق داره!!
همچنین قورباغه! الان ترکیه قورباغه پرورش میده میفرسته برای شرقی ها!
قورباغه میشه بیشتر توضیح بدید ؟(از نظره گوشتش میفرسته یا مصرف دارویی داره؟)

مار به نظرم خیلی خظرناک و ترسناکه درسته پوستش ارزشمنده و خواص دارویی خیلی زیادی داره زهرش ولی دل و جراته وحشتناک میخوادSmile

دوستان الان تو ایران مزرعه پرورش مار و خرگوش هست؟
قورباغه رو فکر کنم واسه خوردن!دی:
نه فکر کنم مارهای غیر سمی رو پرورش میدن!
البته نمونه های سمی هم از لحاظ ارزش سم شون خیلی می ارزن!
در این زمینه می تونید به موسسه رازی مراجعه کنید!
محل پرورش مار در ایران هم همون موسسه رازی هست!
(04-25-2013 12:30 AM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]قورباغه رو فکر کنم واسه خوردن!دی:
نه فکر کنم مارهای غیر سمی رو پرورش میدن!
البته نمونه های سمی هم از لحاظ ارزش سم شون خیلی می ارزن!
در این زمینه می تونید به موسسه رازی مراجعه کنید!
محل پرورش مار در ایران هم همون موسسه رازی هست!

غورباقه هم تو نت گشتم خوبه دوستان کسی رو میشناسید اطلاعاتی بده راجبه در امدش و صادراتش؟
سلام خدمت دوستان
یکی از اساتیدمون که به چین رفته بود میگفت اونجا اگه غوربآقه پیدا کنی انگار پول پیدا کردی و گوشتش خیلی طرفدار داره و کشورهایی هستند که توکار پرورش و صادراغ قرباقه هستند
اصلا ما به حلال و حرمیش کاری نداریم..چون خودمون قرار نیست که بخوریم...
به نظر من مهم اینه که تحقیق کنین در مورد کی این حیونارو میخره....
ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﺩﺍﻣﭙﺮﻭﺭﯼ ﺧﺒﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﺎﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ (ﺍﯾﺴﻨﺎ)، ﻗﯿﻤﺖ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﻫﺮ ﮐﯿﻠﻮﮔﺮﻡ ﮔﻮﺷﺖ ﻗﻮﺭﺑﺎﻏﻪ ﺷﺶ ﺗﺎ ﻫﻔﺖ ﺩﻻ‌ﺭ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪﻭ ﺻﺎﺩﺭﺍﺕ ﺁﻥ ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺑﺎﻻ‌ﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪﻩ، ﻣﺼﺮﻑ‌ﮐﻨﻨﺪﻩ ﻭ ﻭﺍﺭﺩﮐﻨﻨﺪﻩ ﮔﻮﺷﺖ ﻗﻮﺭﺑﺎﻏﻪ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻥ ﺳﺎﻻ‌ﻧﻪ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﺘﻮﺳﻂ ﻫﺰﺍﺭ ﻭ 500 ﺗﻦ ﮔﻮﺷﺖ ﻗﻮﺭﺑﺎﻏﻪ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ.
ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺑﻨﮕﻼ‌ﺩﺵ، ﺑﻠﮋﯾﮏ، ﭼﯿﻦ، ﺍﻧﺪﻭﻧﺰﯼ، ﮊﺍﭘﻦ، ﻣﮑﺰﯾﮏ، ﻫﻠﻨﺪ ﻭ ﺗﺎﯾﻮﺍﻥ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺻﺎﺩﺭﮐﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﮔﻮﺷﺖ ﻗﻮﺭﺑﺎﻏﻪ ﺑﻪ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺍﺭﻭﭘﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﻭﯾﮋﻩ ﻓﺮﺍﻧﺴﻪ، ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎ ﻭ ﺍﺳﭙﺎﻧﯿﺎ ﻭ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ.
ﺳﺮﭘﺮﺳﺖ ﺩﻓﺘﺮ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻭ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺑﺎ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ‌ﻫﺎﯼ ﺁﺑﺰﯾﺎﻥ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺩﺍﻣﭙﺰﺷﮑﯽ ﮐﺸﻮﺭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﮐﺮﺩ: ﺑﺎ ﺣﺼﺎﺭﮐﺸﯽ ﺩﺭ ﻣﻨﺎﻃﻖ ﺑﺎﺗﻼ‌ﻗﯽ ﻭ ﻭﺍﺭﺩﺍﺕ ﻗﻮﺭﺑﺎﻏﻪ‌ﻫﺎﯼ ﻣﻮﻟﺪ، ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻭ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﻧﯿﻤﻪ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﻣﯽ‌ﺗﻮﺍﻥ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ‌ﮐﻪ ﻫﺪﻑ ﺍﺯ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺁﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﮔﻮﺷﺖ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﻭﺯﻥ 175 ﮔﺮﻣﯽ ﮐﻪ ﻣﺪﺕ ﺯﻣﺎﻥ ﺁﻥ ﺷﺶ ﻣﺎﻩ ﺍﺳﺖ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﯼ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﻭ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﺁﻭﺭﯼ ﯾﺎ ﮔﻮﺷﺖ ﺁﻥ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﻨﺠﻤﺪ ﯾﺎ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﮐﻨﺴﺮﻭ ﺷﺪﻩ ﺻﺎﺩﺭ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ‌ﮐﻪ ﻫﺪﻑ ﺍﺯ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﭘﻮﺳﺖ ﺁﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﺗﺎ ﻭﺯﻥ 250 ﮔﺮﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﭼﺮﻡ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﯼ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﭘﻮﺳﺖ ﺁﻥ ﺍﺯ ﻟﻄﯿﻒ‌ﺗﺮﯾﻦ ﻭ ﻇﺮﯾﻒ‌ﺗﺮﯾﻦ ﭼﺮﻡ‌ﻫﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﺳﺖ.
ﻭﯼ ﺍﻓﺰﻭﺩ: ﺍﺯ ﺍﺟﺰﺍﯼ ﺑﺪﻥ ﻗﻮﺭﺑﺎﻏﻪ ﺩﺭ ﮐﺸﻮﺭ ﮊﺍﭘﻦ ﺟﻬﺖ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺳﻞ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺳﺎﺧﺖ ﺩﺍﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ‌ﻫﺎﯼ ﻋﻔﻮﻧﯽ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯽ‌ﺷﻮﺩ.
سلام امیدوارم با این حرفم دوستان ناراحت نشن
من تمام مطالب تاپیک رو خوندم..اما همه خارج نوشته بودن نه که بگم بد بود اما یکم بی ربط بود
همه دوستان بیشتر از حرام/حالا/قیمت/و ... خیلی چیزای دیگه صحبت کرده بودن.
خارجی ها خیلی غذا ها میخورن مثل
سوسک/سوپ جنین/مغز میمون عصبانی/بچه صدف/کنسرو تمساح/کنسرو گورکن/مار زنگوله دار دودی/کنسور عقرب سیاه در آب نمک/موش کور جیر جیرکی با سس تند کاری/کرکدیل با سس کاری/تخم مورچه در آب شور/حشرات غول پیکر با سس تند/کنسرو پستاندارهایی که ناقص بدنیا آمده اند/پودر شیر اسب/مغز گوزن شمالی/جیرجیرک سرخ شده با تخم/عقرب سرخ شده/هشت پا
اما شما دوستان باید بیشتر به کسی فکر کنین که اینارو از شما بخره
من میگم یه حیون میلیارد ها قیمت داره.اما وقتی شما کسی رو نداشته باشی ازت بخره
مفتش گرونه
اگه میشه به اونایی فک کنین که میخرن از شما.توی ایران که از این خبرا نیست شما باید خریدار شو. توی خارج پیدا کنین
و به صورت تضمینی با طرف مقابل کار کنین
تقدیم به شما
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع