سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: در خواست راهنمایی فوری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
(05-16-2013 02:55 PM)mir abbas نوشته شده توسط: [ -> ]طبق در خواست جناب حسینی جواب پیام خصوصی را در اینجا نیز برای استفاده همه گذاشتم.
خشکبار شاخه های مختلف دارد ایا هدفتون تولید هست یا فروش؟
اگر نیت دارید وارد پخش عمده خشکبار شوید حتما نیاز نیست مبلغی بار خریداری کنید و ریسکی را متحمل شوید .
شما میتوانید با محصولی که بیشتر قدرت خرید دست اول دارید و به تولید کننده اولیه دسترسی دارید و یا میتوانید انرا اعتباری خرید کنید شروع کنید.
شما میتوانید یک جنس را بیس کارتون قرار بدید و روی اون تمرکز کنید مثلا روی کشمش سبز و یا مویز و ....
سعیتون در وهله اول وارد شدن به کار با تمام قدرت باشد که تمام مشتریها شما رو با اون جنس بشناسند و به مرور جنسهایی رو در کنار محصول اصلیتون اضافه کنید تا سودتان را افزایش دهید .
به محض انباشتن سرمایه به صورت صنعتی برای خود برندی بسازید و به مرور وارد بازارهای خارجی شوید و جهانی کار کنید.
برادر من مغازه خشکبار داره چطوری میتونه وارد بازار خارجی بشه؟
برادر من مغازه خشکبار داره چطوری میتونه وارد بازار خارجی بشه؟

[/quote]
من دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم.
ولی اگر منظورتون اینه که با داشتن مغازه خشکبار میشه جهانی فکر کرد و جهانی شد بله این کار امکانپذیر هست به شرط اینکه دید جهانی داشته باشید و فقط به خرید و فروش جزئی اکتفا نکنید.
دوست عزیز یه کم تاپیک های انجمن رو بخون تجربیات و پیشنهادها و ایده ها رو بخون خودت تو ذهنت جرقه میخوره چه کاری کنی بهتره
زیاد عجله نکن
(05-16-2013 03:04 PM)mir abbas نوشته شده توسط: [ -> ]من با سرمایه 5 میلیونی میتونم وارد این کار شوم.یعنی خودم بخرم و بیارم در شهر خودم بفروشم.(اراک)از کجا باید تهیه کنم و اینکه برای فروشش باید چی کار کنم یعنی باید برم در فروشگاه ها برای فروشش بازاریابی کنم .میشه بیشتر توضیح دهید که چطوری باید از اولش شروع کنم.

من با عده زیادی که میگویند سرمایه در کار انچنان مهم نیست و مهم اینست که با دست خالی شروع کنید و به پول زیاد برسید کاملا موافقم.
دوست من، بازارچه حقیقی انجمن اینگونه مشکلاتی را که امثال شما و یا افرادی که میخواهند تازه وارد یک کار شخصی شوند را حل کرده در حالی که مبلغ سرمایه تان در حسابتان میماند و هیچ ریسکی نمیکنید .
فقط در این کار مهم اینست که با عشق و علاقه با گروه راهکار همکاری کنید بدین صورت که یک پکیج از نمونه محصولات که قیمتهای کارشناسی شده ای دارد و به راحتی میشود با عمده فروشهای محلتون کار کرد را دریافت نموده و روی ان بازاریابی میکنید.
در صورت پیدا کردن مشتری باری را به گروه سفارش داده و انرا تحویل مشتری میدهید و حساب انرا دریافت میکنید و سودتان را به سرمایه تان اضافه میکنید .
موفق باشید
سوالی داشتید در همینجا مطرح بفرمایید.
دستتان درد نکند ممنون از جوابتان
میشه بگید در شروع بهتره که روی چه نوع خشکباری کار کرد.

بازم ممنون از راهنمایی تان
فعلا محصولات انجمن در حیطه خشکبار هست ولی به مرور تنوع اجناس زیاد خواهد شد شما میتوانید روی همین محصولات کار کنید.
د رصورت تمایل با اقای گل محمدی مسئول امور بازاریابی و خرید و فروش در ارتباط باشید.
سلام
با یه انبار 80 متری چیکار میشه کرد - کنار این انبار خالی ما یه کارگاه تیرچه داریم و این انبار خالی و بی استفاده است و من هر چی فکر کردم نتونستم چیزی براش پیدا کنم . اگه میتونید نظراتتونو اعلام کنید یا اگه قبلا تو سایت در مورد این بحث شده آدرس پستشو بذارید
راستی موقعیت این انباری هم در یزد و جایی است که اطراف آن سکنه کمی داره
خودم داخل سایت در مورد مفتول کشی و تولید پیچ خودکار خوندم
آیا این دو کار در این انباری میتونه صورت بگیره. خواهشا ایده های جدیدتونو هم بذارید
من توصيه ميكنم با مادر يا خونواده كار كنيد، مثلاً لباس زير زنانه، از توي خونه شروع كنيد
نگران مشتريش نباشين چون بانوان بهترين ابزار تبليغات هستند.
اگه خودت ميخواي كار كني فقط، بگو چي كارا بلدي؟ چيا دوس داري؟ و به چيا علاقه داري؟ و البته چه كارايي قبلاً كردي.
بحث خشكبار رو هم هيچ تخصصي دربارش ندارم.
(05-16-2013 11:58 PM)mir abbas نوشته شده توسط: [ -> ]فعلا محصولات انجمن در حیطه خشکبار هست ولی به مرور تنوع اجناس زیاد خواهد شد شما میتوانید روی همین محصولات کار کنید.
د رصورت تمایل با اقای گل محمدی مسئول امور بازاریابی و خرید و فروش در ارتباط باشید.

آقای میر عباس ممنون بخاطر راهنمای خوبتون ؛ نمونه محصولات راهکار رو چطور میتونم تهیه کنم ؟ آیا فقط هزینه ی محصول نمونه رو پرداخت میکنم یا باید مقدار مشخصی از محصولات رو خریداری کنم ؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع