سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آگهی های کار در منزل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

نظرتون راجب به آگهی های کار در منزل چیه

ظاهرا که جالب و پر درآمد نشون داده میشه مثلا میگن هفتگی حدود هشتصد هزار تومان

با بیمه و پیک رایگان جهت آوردن و بردن کارها
(04-20-2013 11:57 PM)afshin955 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

سلام دوست عزیز
فکر خوبیه کارهای خیلی زیادی هستن که میشه در منزل انجام داد و پرسود هستند
مثلا کارهای صنایع دستی، خدمات تایپ ترجمه، و...
برای اطلاعت بیشتر میتونی یه سری به سایتhttp://www.mashaghelkhanegi.ir
به زنی مطالب مفیدی پیدا میکنی
سلام دوست عزیز
در مورد کار خانگی باهاتون موافقم . اتفاقا منم چند وقته دنبال همچین کاری هستم ، درسته شاغلم ولی برای عصر یا روزای تعطیل که خونه ای و بیکاری خیلی میتونه مفید باشه . مثلا یه کاری مثل بسته بندی باشه خیلی بهتره تا کار صنایع دستی . البته این نظر شخصی منه و سلیقه هرکسی فرق میکنه . ولی متاسفانه تا حالا نتونستم نه از طریق روزنامه و نه سایت های مشاغل خانگی همچین کاری پیدا کنم اگه شما چیزی مد نظرتون بود ممنون میشم بهم اطلاع بدید .
(04-21-2013 11:28 AM)parnoosh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
در مورد کار خانگی باهاتون موافقم . اتفاقا منم چند وقته دنبال همچین کاری هستم ، درسته شاغلم ولی برای عصر یا روزای تعطیل که خونه ای و بیکاری خیلی میتونه مفید باشه . مثلا یه کاری مثل بسته بندی باشه خیلی بهتره تا کار صنایع دستی . البته این نظر شخصی منه و سلیقه هرکسی فرق میکنه . ولی متاسفانه تا حالا نتونستم نه از طریق روزنامه و نه سایت های مشاغل خانگی همچین کاری پیدا کنم اگه شما چیزی مد نظرتون بود ممنون میشم بهم اطلاع بدید .

باشه حتما
فقط چون تو زمینه مشاغل خانگی فعالیت های مختلفی وجود داره و خودتون اطلاع دارید
تو چه زمینه ای علاقه داری بیشتر
من مشاغل را نگاه میکنم بهتون میگم
سلام
منم چند وقتی هست به فکر اشتغال در منزل افتادم
فعلا دارم اطلاعات خودم رو کامل میکنم
الانم یه کار خیلی کوچیک تو منزل میکنم
از مونتاژ کردن خوشم میاد و از اینکه خودت کار رو اداره کنی و کارفرمای خودت باشی نه زیر دست کسی
بالاخره یه روز شرکت خودم رو تاسیس میکنم با روحیه خودم
سپاس

(04-20-2013 11:57 PM)afshin955 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

سلام
دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند یا همچین کاری رو انجام دادند راهنمایی کنند
چون این سوال دوستمون ،سوال منم هست
سلام.
مواظب اینچنین آگهی هایی باشید.در ابتدا از شما خواسته میشود در کلاس های برگزار شده شرکت کنید.قیمت فکر کنم کلاسها از 50هزار تومان شروع میشود و تا 150 هزار تومان هم هست.سپس به شما کار میدهند ولی درصد کمی از این شرکت ها کار اصلی و اولیه شما را تایید میکنند و شما میمانید و پول از دست رفته بابت کلاس.
نکته دوم اینکه درصد سودی که به شما میدهند (اگر فرض بگیریم کارمند این شرکت ها شوید) بسیار ناچیز و ناقابل است.به نظر من کار کردن برای خود فرد بهتر است.خودتان برای خودتان کار کنید و خودتان جنس خودتان را بفروشید
بحث تولید اسفنج و سیم ظرفشویی هم که کلا به نظر من منتفیه.شرکت ها فقط میخوان دستگاه رو به شما بفروشند و اگر هم شروع به کار کردید با توجه به زمان در پای دستگاه ایستادن ، سود بسیار کمی نصیب شما میشود
باز هم تاکید من بر این است خودتان برای خودتان کار کنید
بله به خیلی از این اگهی ها اعتماد نکنید کلاه برداریه کلا مشاغل خانگی در ایران فعلا حرفه و خیلی مونده تا به کشورهایی مثل چین و امریکا برسیم با این وضعیت اقتصادی و نبود وام و تسهیلات بانکی
لینک مرجع