سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش پوشاک در روستاها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
میخواستم از تولیدی های شهرستان ها پوشاک خریده و با ماشین در روستاها به فروش برسانم. نظر شما چیه؟ به نظرتون جواب میده؟
جواب دادن که جواب میده ولی باید باید جنس ارزون و متناسب با اون روستا و فصل ببری
من خودم یه بار این کار را در زمینه کفش کردم.
تو یه روستا میرفتم میگفتن به به و چه چه و ... ولی آخرش میگفتند کفش چیه ما برای رفتن به صحرا دمپایی و گیوه و پوتین میخوایم Huh تو یه روستا هم میرفتم تقریبا با کلاس نشین بودن و 5،6 جفت میفروختم و میومدم.
همه جا هم قیمتها را کاهش چشمگیر دادم وگرنه نمیخریدن.
توی این مدت که کار ویزیتوری البسه زنانه رو انجام دادم فقط به این نتیجه رسیدم فروش در شهر های پرجمعیت وجود داره ، وگر نه توی روستا سالی یک بار مردمش لباس جدید میخرند
سلام. توی کدوم استان میخوای این کار رو بکنی؟ اول تحقیق بکن ببین افراد دیگه این کار رو‌میکنن توی این منطقه یا نه.چون الان توی این کارها دست زیاد شده. اگر خواستی خرید کنی جنس های ارزون بخر چون سودش بیشتره. کنار لباسپتو و حوله و هم بفروش یودش از لباس بیشتره
سلام عزیز یکی از دوستانم تو زمینه حرف میزدیم میگفت
خلییشون به قول دوستمون سالی یه بار میخرن و بقیه شون اگه ازت بخرن بیشترنسیه است پس گرفتن پول از زن مردم هم باید یه زبون چرب و نرم داشته باشی واگرنه تو دنده لج بیفتن هیچ کاری نمیتوانی بکنی باید ولش کنیی به دردسر نمیزاره خدایش با این کله زدن من که به این نتیجه رسیدم بازم شما بیشتر تحقیق کن
یاعلی
لینک مرجع