سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمايي در مورد كارگاه نبات پزي
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
دوستان اگر در مورد كارگاه نبات پزي اطلاعاتي دارند بيان بفرمايند.
اينكه به چه مقدار سرمايه نياز است و آيا به آموزشي نياز دارد و اينكه چكونه درست مي شود. بعضي از دوستان قبلا فرموده بودند كه كارگاه نبات پزي دارند.لطفا راهنمايي بفرمايند

با تشكر
[/size]
(04-19-2013 11:36 AM)رضا22 نوشته شده توسط: [ -> ]با[size=x-large] سلام
اينكه به چه مقدار سرمايه نياز است و آيا به آموزشي نياز دارد و اينكه چكونه درست مي شود. بعضي از دوستان قبلا فرموده بودند كه كارگاه نبات پزي دارند.لطفا راهنمايي بفرمايند

با تشكر
[/size]
سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصن اقا رضا
همانطور که خدمتدون عرض کردم کارگاه نبات پزی نیاز به سرمایه نسبتا زیادی دارد
در ضمن نیاز به مهارت دارد
برای شما و تمامی دوستان علاقه مند به فعالیت در این حوزه پیشنهاد میکنم ابتدا نبات را به صورت فله ای و خام بخرید و با بسته بندی های خودتون روانه بازارهای شهرتون کنید و اگر دیدید که موفق شده اید خدتون دست به کار شوید
اگر بازهم کمکی خواستید با این شماره تماس بگیرید ویرایش شد(ناظم)
کاربر محترم vinda برای آخرین بار به شما اخطار می شود از دعوت کاربران به تماس خارج از انجمن خودداری کنید در صورت تکرار به دلیل عدم رعایت بند 18 قانون انجمن برای همیشه محروم می شوید.
18") پاسخگویی به سوالات اعضا در تاپیک ها انجام میشود.دعوت به پاسخگویی از طریق ایمیل،پیام خصوصی ،تلفن،قرار دادن لینک از سایتهای دیگر و غیره ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد"
(04-19-2013 11:36 AM)رضا22 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

با تشكر
[/size]
با سلام
دوست عزیز من 4ساله که تو کار تولید نبات وآبنبات هستم .اگر بصورت مختصر ومفید بخوام بگم اینه که میزان سرمایه گذاری شما بستگی به بازار هدفتون داره یعنی با 1 یا 2 میلیون تومن هم میتونید شروع کنید و در رابطه با کار بنظر من باید بلد باشی البت از استاد کار هم میتونید استفاده کنید که هزینه بالائی در بر داره پس بهتره خودتون یاد بگیرید کار خیلی سختی نیست واصول کار رو شاید بتونید دو یا سه روزه یاد بگیرید اما تکمیل شدن فقط با تجربه عملی امکان پذیره.بازم اگر کاری از من بربیاد درخدمت شما وبقیه دوستان هستم.10_004
به نظر من بازار نبات هنوز به طور کامل اشباع نشده
با سلام
آیا تحقیق کردید نبات به تنهایی میتواند بازار فروش خوبی داشته باشد؟
من مهندس صنایع غذایی هستم و احساس میکنم فروش تک محصولی جواب چندانی نمیدهد
سلام دوستان. من در مورد کارگاه نبات سازی اطلاعات می خواستم.
یک نفر که کارگاه نبات داشته باشه سراغ ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یزد پاتوق اینجور کاراست .. واقعا دوستمون بی راه نگفتن .. حتما نبات تهیه کنید و تو بازار بفروشید مشترری که دستتون امد اگه خواستید تولید کنید ..
من که تو تولید هستم میدونم تولید خیلی بیش از اینا ادمو اذیت میکنه و تازه سود اصلی برای واسطه است . پس این چه کاری است که خودتان را بدبخت کنید . اول ببنید میتواند بفروشید بعد تولید کنید ..
واسطه شوید .. خداییش اینقده که تو کار ادم اذیت میشه بعد به این نتیجه میرسه که کاش از اول از واسطه گری شروع میکرد
لینک مرجع