سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: طلا بخرید!!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
طی روزهای گذشته و به دلیل فروش منابع طلای قبرس ، قیمت جهانی طلا کاهش چشمگیری داشته (امروز هر اونس 1477 دلار) ، در نظر کارشناسان این بحران گذرا و موقتی است . البته قیمت ها در ایران به این ترتیب تغییر پیدا نکرده ، ولی پیش بینی می شه مقاومت بازار ایران نهایتاً تا یکی دو روز آینده بشکنه

از دیروز تا حالا تو هر گرم 7 تومن ارزون شده
به نظر من الان وقت خرید طلاست بشتابید که تمام میشود10_003
ما که رفتیم و خریدیم(نزدیک 10 میلیون)
تا بعد انتخابات همین وضع حالا یکم بالا و پایین ولی بعدش به احتمال بسیار زیاد طلا افزایش پیدا میکنه.
امید به خدا10_004
برای خرید باز هم کمی صبر کنید.
باز هم جا برای پایین آمدن داره (بازار داخل)

*این نظر شخصی بنده است. جهت سرمایه گذاری با مسئولیت خود اقدام کنید*
سلام

بد ندیدم یک تحلیلی از انس جهانی اینجا برای دوستان قرار بدم .

در تایم هفتگی طلا همزمان دو الگوی هارمونیک شکل گرفته . الگوی ab=cd معکوس و الگوی crab . انتظار داریم در صورت شکسته شدن محدوده 1390 دلار شاهد رشد قیمت در این فلز باشیم . مادامی که این سطح شکسته نشه احتمال افت مجدد قیمت وجود خواهد داشت .

[تصویر: 1366054154681.gif]
(04-16-2013 12:01 AM)مصطفي نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

بد ندیدم یک تحلیلی از انس جهانی اینجا برای دوستان قرار بدم .

در تایم هفتگی طلا همزمان دو الگوی هارمونیک شکل گرفته . الگوی ab=cd معکوس و الگوی crab . انتظار داریم در صورت شکسته شدن محدوده 1390 دلار شاهد رشد قیمت در این فلز باشیم . مادامی که این سطح شکسته نشه احتمال افت مجدد قیمت وجود خواهد داشت .

[تصویر: 1366054154681.gif]

جهت اطلاع عزیزان :
جناب مصطفی استاد و کارشناس بورس هستند که تحلیل های ایشان مورد تائید بیشتر کارشناسان سازمان بورس است.
می بخشید من این تحلیل رو متوجه نشدم!!
الان می تونیم بخریم یا باید صبر کنیم؟! دوستان بفرمایند بخریم یا نه؟!
اگر دلیل این صحبتتون که طلا بخرید انس جهانی باشد باید بگویم در اشتباهید.

انس راه دوسال رفته رو دوروزه برگشت حالا استدلال تون چیه که طلا خریدن خوبه؟

اگر دلار باشه که فعلا گمان نکنم بازار دلار تکان شدید بخوره...
به نظر بنده فعلا برای سرمایه گذاری زوده

فعلا بزارین بازار ایران کاملا تاثیرشو از انس بگیره و روند ریزشی انس هم متوقف بشه

(04-16-2013 12:45 AM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]می بخشید من این تحلیل رو متوجه نشدم!!

منظورشون این هست تا زمانی که انس به قیمت 1390 نرسه .میتونه کاهش بیشتر انس هم اتفاق بیفته...

فقط یک تحلیل است و سیگنال خرید یا فروش نیست
(04-16-2013 12:45 AM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]می بخشید من این تحلیل رو متوجه نشدم!!

نتیجه کلی فرمایشات دوستان این هست که الان فرصت مناسبی برای خرید است و سود میکنید اما اگر به سود بیشتر فکر میکنید میتونید باز هم صبر کنید و بازار و اخبار رو رصد کنید.

سلام

من فقط طلای جهانی تحلیل کردم که برای رشد قیمت باید سطح 1390 شکسته بشه .اگر این اتفاق بیافته طلای جهانی رشد میکنه و بالطبع رو قیمت سکه هم تاثیر خواهد گذاشت .
تا 1332 رفت بالا و دوباره کشیده بالا ! اقا مصطفی اطلاع دارید در چه حدی میتونه بالا بره ؟ یعنی در همون مدتی که افت پیدا کرده رشد میکنه یا رشدش سریعتره ؟
ببخشد اشتپ شد . تا 1332 رفت پایین و کشید بالا !
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع