سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوتا کار پرسود (پرورش کروکدیل و پرورش خرگوش)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام دوستان عزیز
میدونستین پرورش کروکدیل و خرگوش خیلی خیلی پرسوده؟
دستم توش کمه
ارز اوریه بالاییم داره
پوست و گوشت کروکدیل و خرگوش با قیمت بالا صادر میشه
من خودم تجربه ندارم اما از یک واحد پرورش کروکدیل حوالی طالقان بازدید کردم . صاحبش خیلی راضی بود.
این تاپیکو باز کردم شاید کسی اطلاعات کاملتری داشته باشه
یا خدارو چه دید واسه چند نفر جالب بود رفتن تحقیقات تکمیلی کردن به ما هم گفتن[/align]
پرورش خوبی هست اما به نظر من میتونی این کارو بکنب یه صرف تره
اگه میخوای کروکدیل پرورش بدی، خیلی خطر ناک هستش مواظب باشین..اما فک نکنم اجازه این کارو بدن
اگه پرورش گاه راه انداختین از عکس یادتون نره بزارین ما هم ببینیم
و حرف اخر مواظب باشین خودتون غذا نشین

الان توی ایران من که ندیدم پرورش بدن.اگه پرورش بدن برای باغ وحش هستش.قشم برای باغ وحش هستش
(04-11-2013 10:19 PM)arei74 نوشته شده توسط: [ -> ]پرورش خوبی هست اما به نظر من میتونی این کارو بکنب یه صرف تره
اگه میخوای کروکدیل پرورش بدی، خیلی خطر ناک هستش مواظب باشین..اما فک نکنم اجازه این کارو بدن
اگه پرورش گاه راه انداختین از عکس یادتون نره بزارین ما هم ببینیم
و حرف اخر مواظب باشین خودتون غذا نشین

خداییش فکر شم آدم رو میترسونه....Yosef.gif
یه کم از این شغل میفرمائید برام جالب اومد تا الان نمیدونستم اینقدر بازار پر سودی هستش در کل برای چه مصارفی استفاده میشه.
اتفاقا تو حومه هشتگرد یه دوستی دارن پرورش میدن
گوشت کروکدیل مصارف دارویی داره. پوستشم که گرونترین نوع چرم در دنیاست.
خوب غذاشون غیر از گوشت چیه؟
اقا به من یکی به خریدار این کروکدیلا توی ایران کی هست؟
ایمیل یا شماره ای دارین؟
از خون کروکدیل نوعی سرم تهیه میشود که در درمان ایدز کاربرد داره و قیمت بسیار بسیار بالایی داره!
گوشتش هم تو شرق آسیا مورد استفاده است!دی:

چرمش هم که دوستان گفتن!
از لحاظ گردشگری هم میشه درآمد کسب کرد!!
به نظر من فک نکنم اجازه این کارو بدن..در صورتی اجازه این کارو میدن که پارک باشه..
من یه سرچی کردم توی گوگل دیدم که یه خانوم پرورش میده اما برای پرورش یه پارک راه انداخته اونجا و همه دیدن میکنین و کوروکدیل هم پرورش میدن
پرورش خرگوش چه مزایایی داره؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع