سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: طرح هاي توجيهي به روز رساني شده براي سال 1392
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان؛
مدتي است كه با اين سايت آشنا شدم و در ابتدا سعي كردم با گشت و گذار در قسمت هاي مختلف سايت با مطالب درج شده كه زحمات عزيزان است خودم را به روز كنم و بتوانم حداكثر استفاده را بنمايم. انصافا بسيار لذت بردم و انرژي زيادي ذخيره كردم. حقير هم مانند خود شما بدنبال ايجاد كسب و كاري حلال و قانوني و ان شائ الله دولتمند شدن هستم. اميدوارم در جمع صميمي خودتان حقير را هم بپذيريد.
من مدت بسياري در اينترنت درباره طرح هاي توجيهي تحقيق كردم و براي اقدام درباره چند طرح برنامه ريزي كرده ام. اما نكته اي كه اطلاعات مرا ناقص باقي گذاشت قديمي بودن فايل هاي مربوط به طرح هاي توجيهي بود.
نمي دانم از دوستان كسي به روز شده اين طرح ها را سراغ دارد يا خير؟ و يا كسي مي تواند يكي دو طرح از اينها را به روز رساني نمايد يا خير؟
در نهايت اين تاپيك به اين قصد راه اندازي شده كه بتوانيم طرح هاي كارآمد را براي سال 1392 به روز رساني كنيم و يا فايل هاي به روز شده را اينجا جمع آوري نمائيم.
منتظر راهنمائي و پاسخ عزيزان هستم10_004
با تشكر و ارادت
کسی نیست ج بده؟
البته فکر کنم طرح توجیهی رو خودتون باید بنویسید
دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کند.
منم دوست دارم بدونم طرح توجیهی برای سوپر مارکت هست؟
(04-11-2013 08:21 AM)habib tousi نوشته شده توسط: [ -> ]کسی نیست ج بده؟

با سلام خدمت شما؛
طرح توجيهي كه زياد هست. من فايل هاي زيادي ازش دارم كه از جاهاي مختلف دانلود كردم كه برخيش مرتبط با وزارت تعاون بوده، ولي همشون زيرشون نوشته مربوط به سال 85 يا 82. همونطور كه مي دونيم با توجه به قيمتهاي كنوني اصلا نمي شه روي نرخ هاي تعيين شده براي هزينه ها ، دستمزد و سودآوري و ... در اون فايلها حساب كرد. واسه همين خواستم اونها رو به روز رساني كنيم.
با تشكر و ارادت.

سلام، برای هر فعالیت اقتصادی و تجاری که بخواین انجام بدین طرح توجیهی می تونید داشته باشید، حتی سوپرمارکت. به نظر من طرح توجیهی توسط خود شخص اگه تنظیم بشه خیلی بهتره. اگر دوست داشتید میتونم تو نوشتن طرح توجیهیش بهتون کمک کنم.
(04-11-2013 04:14 PM)kiarash64 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام، برای هر فعالیت اقتصادی و تجاری که بخواین انجام بدین طرح توجیهی می تونید داشته باشید، حتی سوپرمارکت. به نظر من طرح توجیهی توسط خود شخص اگه تنظیم بشه خیلی بهتره. اگر دوست داشتید میتونم تو نوشتن طرح توجیهیش بهتون کمک کنم.
فدای تو داداش.خب کمک کن.من میخوام با کلاسترین سوپر مارکت شهرمونو بزنم.با امکان خرید تلفنی
به قول استاد قربانیان و بهداد عزیز.من الان بهترین سوپر مارکتو دارم12_00212_002
لینک مرجع