سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: 7 آوریل .... در تقدیر از زنان خانه دار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دیروز یه مناسبت هیجان انگیز داشت !

۷ آوریل روز “کارِ خونه تعطیل” هست تا خونه‌دارا یه نفس راحت بکشن.

هرچند دارم دیر اطلاع رسانی میکنم اما خب 8 آوریل با 7 آوریل فرق نداره که ...Yosef.gif

قراره تو این روز هیچ زن و مردی کار خونه نکنه، جارو نکنه، رخت نشوره، غذا نپزه و خلاصه دست به سیاه و سفید نزنه. حتی اگه به نفع‌تون نیست، این روز رو به مادرتون تبریک بگید و ازش بخواهید یه روز در سال رو هیچ کاری نکنه و فقط استراحت کنه.

امروز می تونه برای شما روز پیاده روی کردن، استراحت کردن، فیلم دیدن، کتاب خوندن، خرید کردن و یا هر تفریح مورد علاقه شما باشه.
پس از فرصت استفاده کنید و روز شادی برای خودتون بسازید.

این مناسبت از کجا اومده ؟

با اینکه این روز یک جشن ملی تو کشورهایی مثل برزیل هست اما هیچ کسی نمیدونه از کجا اومده و اصلا چرا همچین روزی رو نامگذاری کردند.

به هر حال برای این شخص یا اشخاص درود می فرستیم که به افتخار همه کسانی که به سالهاست کارهای خونه رو تنهایی انجام میدهند، جشنی اختراع کردند.
عه! من دقیقا دیروز خونه رو مرتب کردم!‌ ظرف هارو شستم، لباس هارو شستم و هرکاری ک فکر بکنید...! عجب اشتباهی کردم! مجبورم تا آخر سال دیگه کار نکنم Yosef.gif
(04-08-2013 03:42 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]عه! من دقیقا دیروز خونه رو مرتب کردم!‌ ظرف هارو شستم، لباس هارو شستم و هرکاری ک فکر بکنید...! عجب اشتباهی کردم! مجبورم تا آخر سال دیگه کار نکنم Yosef.gif

طبق آمار حافظه کوتاه مدت و بلند مدت بنده شما دیروز تمام مدت در انجمن تشریف داشتینا ...Yosef.gif

آخه شما آقایون چطوری کار خونه می کنید؟؟ 4yajuyo
ما خانم ها وقت کار اینقدر تمرکز داریم که بعد اتمام کارها، ستاره گوشه گوشه خونه می افته...
والا
5_004
بنده ساعت ۷ رسیدم خونه و در بین ۷ تا ۱ صبح علاوه بر کارهای شخصی + کاری ، کار های منزل هم انجام دادم. شما خانم ها ک هنرمندید اما خب بنده ب عنوان ی آقا وقتی خونه رو تمیز می کنم مثل مال شما ستاره نمی افته. کلا کهکشان میشه خونه Yosef.gif یکی دوبار هم از ناسا گفتن انقد تمیز نکن منجمین عزیز خونه شمارو ۲ بار اشتباها دید زدن! =)) Yosef.gif
ممنون از يادآوري شما
البته نميدونستم همچين روزي هست.
تبريك ميگم به تمام خانمها و آقايون Smile خانه دار
من دیروز دست به سیاه سفید نزدم و با دوستام شام رفتم بیرون
البته خبر نداشتم چه روزیه ولی حتما تو ناخودآگاه ذهنم میدوستم
لینک مرجع