سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: من هم شروع کردم-انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت کلیه کاربران عزیز و مدیران سایت
بنده سابقه زیادی در سایتهای کسب درامد دارم و چند سالی است در انجمن ها و سایت های کسب درامد کار میکنم در اکثر سایت های کلیکی عضو بودم و در 18 تاشون ناظم و در سایتهای خارجی و سیستم های همکاری در فروش و رزبلاگ و ....
مهارت های من تا کنون:ریپ و ترجمه قالب های انجمن رزبلاگ/ویرایش قالب سایتها/نصب اسکریپت/طراحی بنر/گرافیک/اتوکد/کرل دراو/ایتبس/بورس/بازاریابی/سامانه پیامک و....
خلاصه در اکثر سایتها فعالیت کردم روزانه هم بیش از 10 ساعت رو تو اینترنتم ولی درآمد های بسیار ناچیزی داشتم.
حال به امید خدا اومدم و یک انجمن جدید زدم با موضوع کسب درامد و آموزش های لازم که بر خلاف قوانین میباشد که اسمی از سایتم ببرم.
امیدوارم سایتم موفق بشه چون واقعا تو این سایت زحمت زیادی کشیدم و روش خیلی کار کردم
رتبه سایتم زیر 3000 ایرانه به یکی از دوستام دادم برام بنرهاشو طراحی کنه و یک اپلود سنتر هم براش تدارک دیدم با یک سایت با هسته اصلی که سایت تفریحی که بزودی به سایت اقتصادی و موضوعات بازار تغییر میدم.
امیدوارم بعد از کلی هزینه بتونم حداقل یک پول ناچیزی در بیارم چون از قبل ایده های بزرگی داشتم ولی موفق نشدم امیدوارم اینبار موفق بشم.

از دوستان هم خواهشمندم اگر نظری در مورد سایت و انجمن و روش های کسب درامد و ایده ای به ذهنشون میرسه اعلام کنن من بی صبرانه منتظر دوستان هستم قبلا با یک نام کاربری دیگر در سایت مشغول به فعالیت بودم که بنا به برخی مشکلات و تحویلنام کاربری به دوستم دیگه با اون نمیتونم بیام من از این انجمن درس های بزرگی آموختم با تشکر از مهندس کاظمی و دلگرمی های ایشون و سایر کاربر.

منتظر نظراتتون هستیم.
با تشکر وا حترام.
چون هنوز هيچي از سايت و نحوه فعاليتت نميدونم فقط مي تونم برات آرزوي موفقيت كنم.
(04-05-2013 11:48 PM)successman نوشته شده توسط: [ -> ]چون هنوز هيچي از سايت و نحوه فعاليتت نميدونم فقط مي تونم برات آرزوي موفقيت كنم.

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز این انجمن سایتی مشابه همین سایت میباشد و
مقداری رو گرفیکش کار کردم و کمی تغییرات روش انجام دادم برای شما هم آرزوی موفقیت رو میکنم
من از طرح های این سایت ایده گرفتم و همیشه دعاگوی مدیران و کاربران این سایت خواهم بود.
موفق و پیروز باشید.
سلام
ادرسشو بفرست دادووووو
(04-06-2013 12:36 AM)bahador نوشته شده توسط: [ -> ]دوره جدید استخدامها داره شروع میشه(شرکت نفت ،بانکها؛وزارت دفاع و....) میخوام دوباره این ایده را اجرا کنم البته در سطح وسیعتر دارم روش کار میکنم
اگر دوستان پیشنهادی دارن لطف کنن راهنمایی کنن.
دوستان خوزستانی هم در جریان باشن که شرکت نفت استخدام داره و میتونن این برنامه را اونجا هم اجرا کنن چون که اکثرا بومی استخدام میکنه.
ممنون10_004

(04-06-2013 12:41 AM)jujushow نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
ادرسشو بفرست دادووووو

فرستاده شد.
لطفا پ.خ خودتون رو چک کنید.
میتونید آدرس انجمن میلیاردرها رو اونجا تو سایتت لینک بدی و لینک سایت خودتون رو هم اینجا بذارید.در ضمن با سایت بنده هم میتونید لینک به لینک کنید
اگر امکان داره آدرسش رو برا منم پ خ کنید. منم انجمن دارم و آدرس رو خدمتتون ارسال میکنم
برای منم بفرستین
سلام
با آرزوی موفقیت برای شما
من در حال بررسی ساخت یه فروشگاه اینترنتی هستم.لطفا اگر میتونی کمک کنی به ایمیل من پیام بده.خیلی خوشحال میشم از راه اندازی تا شروع بکارش با هم باشیم
masoud.jalalvand@yahoo.com
امروز خیلی خوشحالم چون روز به روز فعالیت های هنری من داره بیشتر میشه و اینکه هر روز تعداد شاگردام داره زیاد تر میشه....
خدارو شکر میکنم بابت شغلی که دارم و توانایی هایی که دارم.... فکر نمی کردم یه آموزشگاه موسیقی بتونه انقدر پول ساز باشه
تماس با آموزشگاه:44067326
لینک مرجع