سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نیاز به راهنمایی برای ایجاد یک وب سایت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

دوستان من یه ایده داشتم که در راستای اون ایده ام میخوام یک وب سایت ایجاد کنم که مربوط به یک پزشک هست.واضح تر توضیح بدم میخوام برای یک پزشک پوست و مو وب سایت درست کنم اما قبل از ایجاد وب سایت اطلاعاتی لازم دارم که ممون میشم راهنمایی کنین.

بهترین از نظر کیفیت،دامنه و هاست و طراحی و تمامی مواردی که به رتبه الکسا ربط داره چی مواردی میتونه باشه؟
کل هزینه های سالانه همچین سایتی چقدر هست؟مینیمم و ماکسیمم؟
و همچنین قابلیت اینو داشته باشه که بشه سیستم های جدیدی و مختلفی روش ایجاد کرد مثلا ویزیت انلاین !مطالب جدید با زبان های مختلف.

مرسی
با هاست رایگان و وردپرس هم میشه راه اندازیش کرد و فقط یه دامنه 3500 تومنی میخواد.اگر بخش های ویژه مثل تعیین وقت قبلی و چند زبانه بودن سایت میتونید از سیستمهای مثل جوملا استفاده کنید البته با وردپرس هم میشه.یه قالب تمیز و امکاناتی که شما میخواهید و پشتیبانی سالانه اش تقریبا 700 تومن هزینه اش هستش
سایت های متعددی هاست و دامین اراعه میدن
یه نظر من بهتره اول قیمت های چندین سایت رو ببینید بعد بخرید
یه دوستی دارم که داشت برام در مورد سایتش صحبت میکرد میگفت ماهی صد و بیست هزارتومن فقط برای هاست و دامین میده
رفتم سرویس دهنده سایتش رو تو اینترنت پیدا کردم دیدم واقعا قیمتاش نسبت به خدماتش بینهایت بالاست بعد خودم دنبال چند سایت گشتم یه سایت پیدا کردم با سالی چهل تومان بهترین خدمات رو میده
البته یه سایت دیگه هم دیدم که فکر کنم سالی هفت هزار تومن میگرفت اما خدمات جالبی اراعه نمیداد
(04-01-2013 12:03 PM)success نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

دوستان من یه ایده داشتم که در راستای اون ایده ام میخوام یک وب سایت ایجاد کنم که مربوط به یک پزشک هست.واضح تر توضیح بدم میخوام برای یک پزشک پوست و مو وب سایت درست کنم اما قبل از ایجاد وب سایت اطلاعاتی لازم دارم که ممون میشم راهنمایی کنین.

بهترین از نظر کیفیت،دامنه و هاست و طراحی و تمامی مواردی که به رتبه الکسا ربط داره چی مواردی میتونه باشه؟
و همچنین قابلیت اینو داشته باشه که بشه سیستم های جدیدی و مختلفی روش ایجاد کرد مثلا ویزیت انلاین !مطالب جدید با زبان های مختلف.

مرسی

دوست عزیزم محض راهنمائی :
شما دارین مساله رو از آخر به اول حل میکنید ( مهندسی معکوسه؟؟؟ )

مورد اول ) شما میخواین یک وبسایت برای یک پزشک پوست و مو ایجاد کنید
جواب : آیا شما شخصا وبسایت طراحی کرده اید ؟؟؟ واقعا بلدید ؟؟ ایا شما کارتان طراحی وبسایت است ؟؟

مورد دوم ) بهترین از کیفیت ، دامنه و هاست ، طراحی ، رتبه الکسا چیه ؟؟

جواب : به 5 مورد در یک سوال اشاره کردید که هر کدام دنیایی دارد ولی در درجه ی اهمیت برای شروع یک وبسایت نیستند !!! چرا ؟

سوال ) منظورتون از کیفیت چیه ؟؟

هاست و دامین )
کسایی که کارشون طراحی وبسایته خودشون هایت و دامین واسه تست دارن ، یعنی وقتی برنامه نویسی وبسایت مشتری رو انجام دادن روی هاست خودشون بارگذاری میکنن ، باگهای برنامه رو میگیرن و آخر سر میرن سراغ خرید هاست !
دامین هم که به سلیقه ی مشتری و گاها با پیشنهاد طراح اسمش انتخاب میشه

طراحی )
بازم در مورد سوال شما نا مفهومه ( مثل کیفیت )
بهترین طراحی یعنی چی؟؟
اصلا طراحی چی ؟؟؟ طراحی برنامه ؟ یا طراحی گرافیکی ؟؟؟

رتبه ی الکسا )
میشه بپرسم به چه درد شما میخوره که از ابتدای کار ذهنتونو مشغول این کردین ؟؟
قبول میکنین که فقط اسمشو شنیدین ؟ ( خواهشا جبهه نگیرین )

حالا برسیم به راهنمایی داداش کوچیکت :

همه ی این مسائل رو بزار کنار ، یه قلم و کاغذ بردار ، تمام چیزهایی که قراره توی سایتت باشه رو بنویس :
مطالب قراره چی باشه ؟؟
هدف چیه ؟
مشتریات چه کسانی هستن؟
ما توی سایت بهشون چه خدماتی میدیم؟
چرا باید به سایت ما بیان ؟؟؟
ما چه نیازهایی رو براشون مرتفع میکنیم؟؟؟
چه جوری با سایت ما آشنا میشن؟؟
روند ورود و خروج مشتری از سایت به چه شکلی هست ؟؟؟
چند تا صفحه نیاز داریم ؟؟
و کلی سوال دیگه که سر جمع میشه تحلیل سایت

بله ، اولین قدم شما تحلیل سایته نه آیتمهایی که بهشون اشاره کردی

در بیش از 90 % موارد جواب به این سوالها شما رو راهنمایی میکنه که طراحی گرافیکی چجوری باشه ، از چه زبان برنامه نویسی استفاده بشه ، از چه مدیریت محتوایی استفاده بشه ، اسم سایتت ( دامین ) چی باشه و چقدر فضا ( هاست ) نیاز داری

در مورد ویزیت آنلاین !
دوست عزیزم واقعا به عمق حرفت فکر کن
مثال : من نوعی موهام میریزه ، میریم پیش 10 تا دکتر ، همشونم موهامو میبینن و معاینه میکنن ، با این وجود هر کدومشون مرضهای مختلفی تشخیص میدن و داروهای مختلفی تجویز میکنن ، حالا من بیام از پشت مونیتور کامپیوتر ویزیت بشم ؟؟؟ !!!!

بین تکنولوژی ( امکانات ) و اون چیزی که در واقعیت اتفاق میافته فرق زیادی وجود داره
(04-01-2013 02:05 PM)fartak نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-01-2013 12:03 PM)success نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

مرسی

دوست عزیزم محض راهنمائی :
شما دارین مساله رو از آخر به اول حل میکنید ( مهندسی معکوسه؟؟؟ )

مورد اول ) شما میخواین یک وبسایت برای یک پزشک پوست و مو ایجاد کنید
جواب : آیا شما شخصا وبسایت طراحی کرده اید ؟؟؟ واقعا بلدید ؟؟ ایا شما کارتان طراحی وبسایت است ؟؟

مورد دوم ) بهترین از کیفیت ، دامنه و هاست ، طراحی ، رتبه الکسا چیه ؟؟

جواب : به 5 مورد در یک سوال اشاره کردید که هر کدام دنیایی دارد ولی در درجه ی اهمیت برای شروع یک وبسایت نیستند !!! چرا ؟

سوال ) منظورتون از کیفیت چیه ؟؟

هاست و دامین )
کسایی که کارشون طراحی وبسایته خودشون هایت و دامین واسه تست دارن ، یعنی وقتی برنامه نویسی وبسایت مشتری رو انجام دادن روی هاست خودشون بارگذاری میکنن ، باگهای برنامه رو میگیرن و آخر سر میرن سراغ خرید هاست !
دامین هم که به سلیقه ی مشتری و گاها با پیشنهاد طراح اسمش انتخاب میشه

طراحی )
بازم در مورد سوال شما نا مفهومه ( مثل کیفیت )
بهترین طراحی یعنی چی؟؟
اصلا طراحی چی ؟؟؟ طراحی برنامه ؟ یا طراحی گرافیکی ؟؟؟

رتبه ی الکسا )
میشه بپرسم به چه درد شما میخوره که از ابتدای کار ذهنتونو مشغول این کردین ؟؟
قبول میکنین که فقط اسمشو شنیدین ؟ ( خواهشا جبهه نگیرین )

حالا برسیم به راهنمایی داداش کوچیکت :

همه ی این مسائل رو بزار کنار ، یه قلم و کاغذ بردار ، تمام چیزهایی که قراره توی سایتت باشه رو بنویس :
مطالب قراره چی باشه ؟؟
هدف چیه ؟
مشتریات چه کسانی هستن؟
ما توی سایت بهشون چه خدماتی میدیم؟
چرا باید به سایت ما بیان ؟؟؟
ما چه نیازهایی رو براشون مرتفع میکنیم؟؟؟
چه جوری با سایت ما آشنا میشن؟؟
روند ورود و خروج مشتری از سایت به چه شکلی هست ؟؟؟
چند تا صفحه نیاز داریم ؟؟
و کلی سوال دیگه که سر جمع میشه تحلیل سایت

بله ، اولین قدم شما تحلیل سایته نه آیتمهایی که بهشون اشاره کردی

در بیش از 90 % موارد جواب به این سوالها شما رو راهنمایی میکنه که طراحی گرافیکی چجوری باشه ، از چه زبان برنامه نویسی استفاده بشه ، از چه مدیریت محتوایی استفاده بشه ، اسم سایتت ( دامین ) چی باشه و چقدر فضا ( هاست ) نیاز داری

در مورد ویزیت آنلاین !
دوست عزیزم واقعا به عمق حرفت فکر کن
مثال : من نوعی موهام میریزه ، میریم پیش 10 تا دکتر ، همشونم موهامو میبینن و معاینه میکنن ، با این وجود هر کدومشون مرضهای مختلفی تشخیص میدن و داروهای مختلفی تجویز میکنن ، حالا من بیام از پشت مونیتور کامپیوتر ویزیت بشم ؟؟؟ !!!!

بین تکنولوژی ( امکانات ) و اون چیزی که در واقعیت اتفاق میافته فرق زیادی وجود داره
با تشکر از راهنمایی و ذکر نکات مفید
من رشته ام طراحی یا ایجاد وب سایت نیست و به حدی که مفهوم و چیزی که مد نظرم هست رو تشخیص میدم و توی چندین انجمن و پنل های تالار گفتگو ها کار کردم .

نکاتی که شمردم همون 5 نکته برای اینه که تمامی جنبه های یه سایت نشان داده بشه و بشه تصمیمات مربوطه رو گرفت کیفیت میتونه پشتیبانی شرکت یا سرعت و ... باشه و هچنین دیگر موارد بدین صورت و رتبه الکسا واس این که وقتی به یه پزشک میگم سایت شما تو چند صفحه یا نکات کلیدی به راحتی برای جستجوگر واضح و راحت هستش و میتونه میزان بازدید کنندگان شما رو افزایش بده عرض کردم
و منظورم از ویزیت انلاین دریافت وقت دهی هست یا بصورت انلاین پزشک بتونه با مراجعه کننده در ارتباط باشه سایت بسیاری هست که بعد طرح موضوع جواب میدن ولی من میخوام یه سیستمی باشه که انلاین مثل چت بشه در ارتباط با بیمار بود و بصورت رایگان!

هدف جذب مشتری و شناخته شدن هستش
لینک مرجع