سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دو برابر كردن (شروع از 500 هزارتومان)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت دوستان عزيز

من تازه عضو شدم توي انجمن . البته چند وقتي هست كه ميشناسم سايت رو .

بخش دو برابر كردن پول واسم خيلي جذاب بود .

از 500 هزار تومان ميخوام شروع كنم .

من دفتر خدمات فني ( تايپ و تكثير ) دارم .

كپي رنگي + سياه سفيد . خدمات اينترنتي و . ... انجام ميدم .

خوب دوستان اگه ايده اي دارن ممنون ميشم بيان كنن .

كه چطور ظرف مدت 15 روز 500 تومان را تبديل به 1 ميليون كنم .

Heart
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
دوست عزیز من بارها تو تاپیک های مختلف هم گفتم در این روش که باعث خلاقیت های فکری و عملی میشه پس بهتره که از مبالغ کم شروع کنیم.تا ذهن استارت بخوره برا فکر کردن...کم کم راه هایی رو شروع کنیم که خودمون مطمئنیم میتونیم پولمون رو دوبرابر کنیم...
پس من به عنوان یه دوست بهتون پیشنهاد میدم که مبلغ اولیه شروعتون رو 5000 یا نهایتا 10 هزار تومن قرار بدید
به نظر من تو دوره های آموزش بورس شرکت کن و با آگاهی سهام بخر
محل کارتون کجاست؟
سلام يكي از دوستان من در يك دفتر فني كار ميكنه كار تايپ انجام ميده درآمد خيلي خوبي هم داره كارهاي يه روزه و سريع خيلي براش خوب درمياد شما هم ميتونيد ياخودتون مهارت تايپ ياد بگيريد يا كسي رو استخدام كنيد كم كم به تعداد تايپيست هاتون اضافه كنيد. كار تايپ خيلي طرفدار داره مخصوصا اگه نزديك دانشگاه يا مراكز آموزشي مثل انقلاب باشيد اصلا احتياجي نيست همون پول رو هم هزينه كنيد.اگه مورد تايپي داشتيد من انجام ميدم.
انشالله موفق باشید ، ولی شما مبلغ رو خیلی بالا گرفتید یکی از مزیتهای این روش اینه خلاقیتی در درون آدم فعال میشه که من به اون میگم ((حس کاسبی ))
1000 به 2000 کاری نداره و آسونه ولی چم و خم کار رو یاد آدم می ده شاید در طول چند دقیقه انجام بشه
ولی شما اگه بخوای 30 مرحله این کار رو انجام بدی ، با 500 هزار تومان معامله آخر چقدر میشه . باید چند سالی صبر کنی تا انقدر پول رو از توی ایران جمع کنی ، یه چیزی حدود 200 ماه یارانه کل ایران
به نظر من 1000 تومن عالیه
ترجمه يادتون نره
خیلی از افراد جامعه سرچ توی اینترنت رو بلد نیستند بیشتر کسانی که سنشون بالاتره. شما می تونی خدمات مشاوره هم برا کارت بذاری بابت هر مشاوره هم مثلا 2 تا 3 هزار تومن بگیری. خدمات مشاوره در هر موردی. مثلا یکی میاد می پرسه جناب دکتر من این قرص ها رو به من داده می خوام بدونم این قرص ها چی هستند و چه خاصیت یا عوارضی دارن. با یک سرچ ساده می تونی جدول هر دارو رو براش پرینت کنی رو کاغذ بهش بدی.
یا مثلا میاد می پرسه داداش من می خوام مغازه ساندویچ یا آرایشی بزنم مشورت می خوام. باز شما میای تو همین سایت و جاهای دیگه براش سرچ می کنی و مطالب رو پرینت می گیری میدی بهش.
یا مثلا یکی میاد میگه داداش می خوام زبان یاد بگیرم کدوم نرم افزار خوبه ؟ در ثانی اون نرم افزار هم برام دانلود کن.
یا یکی دیگه میگه می خوام خونمو بکوبم از نو بسازم چی کار کنم هیچی نمی فهمم. شما سرچ کن جوابشو بگو بهش.
تازه بسته به موضوع می تونی پول بیشتری هم بگیری.
این ایده تا حالا اجرا نشده من که ندیدم ولی مطمئنم جواب میده به خصوص که مردم در مورد خیلی چیزها راهنمایی می خوان.
اگر کپی رنگی دارید و کارت اتصال به کامپیوتر را هم دارید ، آگهی ترحیم از پرسودترین کارهاست

با کارت عروسی و مکه و ترحیم فروش ها صحبت کنید این افراد 90 درصدشون دستگاه کپی رنگی ندارن و می دن بیرون براشون کارها را می زنند ، طراحی را انجام می دن و می دن به شما با قیمت همکاری براشون چاپ کنید ، حالا اگر پیک رایگان هم تونستید سرویس بدید که دیگه نورعلی نوره

اگر دستگاه فنر زنی دارید در طول سال زمان هایی که بیکارید یکی از کارهای پردرامد فنر زنی هست ، یک دفتر تلفن تبلیغاتی زبیا طراجی کنید برای مصارف تبلیغات شب عید.
کار که چاپخانه چاپ شد بیارید مغازه و اوقات بیکاری شروع کنید به صحافی و فنر زنی . اگر کار با گالینگور هم بلد باشید که جلدش را هم خودتون می سازید و صحافی می کنید . برای عید نوروز هم هم می توانید خودتون سفارش تبلیغات بگیرید و هم به بازار عرضه کنید

خیلی از مدارس هستند که دستگاه کپی ندارند یا به دلیل مشکلات و دردسر و هزینه های تعمیرات بالا ترجیح می دن سوالات امنحانی و کلا کارهای تکثیرشون را بدن بیرون براشون کپی کنند. فقط چیزی که براشون مهمه شخصیت طرف ، قیمت و پیک هست ، البته یک مدت که کار کنید بعد از چند وقتی دیگه خود سرایدار هم میاره و می بره ولی برای شروع پیک رایگان حتما لازمه ، الان هم بهترین موقع هست برای صحبت با مدیران و مسئولین پرورشی
البته پیش شرطش داشتن دستگاه های کپی خوب که هزینه کپی پایین و کیفیت خوب باشه

و خیلی کارهای دیگه ، حالا این مواردی که گفتم توی چارچوب 500 هزارتومان شما قرار می گیره یا نه نمی دونم ، می توانید مثلا 500 هزار تومان کاغذ بخرید یا ....

موفق باشید
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع