سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بهترین انجمن ساز رایگان کدومه؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
بهترین انجمن ساز رایگان که زبان فارسی رو ساپورت کنه کدومه؟ لطفا لینکش رو هم بذارین
بهترین و بی دردسرترین mybb هستش
مجید جان این بنده خدا بن شده . قادر به پاسخگویی نیستش جانم !
این بنده خدا چرا همش بن میشه: دی

بهترین رایگان همون mybb هست . که این انجمن هم ازش استفاده میکنه . بهترین انجمن ساز هم به نظر من IPB خوبه .
خواستم یه لینک ارسال کنم از یه نظرسنجی در همین مورد که بن شدم
من یه چیزی مثل همین انجمن میخوام راستی پرشین تولز از کدوم استفاده میکنه؟
ضمنا عید همگی هم مبارک Smile
عید شما و همگی مبارک .

این انجمن از my bb استفاده میکنه . پرشین تولز از وی بولتین( VB )

مای بی بی رایگانه . وی بولتین رایگان نیست ولی نسخه نال شده داره . برای هر دو هم انجمن هست که قشنگ توضیح داده باشه چیکار کنید .

IPB هم داریم که به نظر من از این دو تا قوی تره ولی رایگان نیست اما نسخه نال شدش هست . اون هم انجمن داره مثل دو تای بالا ولی شاید به راحتی اون نباشه و خوب و جامع نباشه . به علاوه اینکه شما در این مورد تجربه ای ندارید براتون کار باهاش سخته . پیشنهاد میکنم با همون مای بی بی شروع کنید از همش راحت تره.
ممنون از توضیحت نسخه نال شده یعنی چی؟ منظور نسخه قفل شکستس؟ یا نسخه دمو؟ یا...
بله دیگه منظور نال شده همون کرک شدست
بهتره از همون مای بی بی استفاده کنید چون هم امکانات خوبی داره هم سه تا پشتیبانی فارسی داره که خیلی خوبه
بله همون نسخه قفل شکسته هست که باید روی هاست های وارز نصبش کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد.
(03-20-2013 02:55 PM)MohammadHashemi نوشته شده توسط: [ -> ]این بنده خدا چرا همش بن میشه: دی

بهترین رایگان همون mybb هست . که این انجمن هم ازش استفاده میکنه . بهترین انجمن ساز هم به نظر من IPB خوبه .

پلاگين اگزيمنت نصب شده بر روي انجمن باعث اين مورد ميشود. و علت ان هم وارد كردن لينك سايت هاي مختلف هست يا ادرس فايلي
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع