سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: عیدی برای ایتام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام

دوستان و همراهان همیشگی انجمن

ما یه گروهی هستیم که 12تا بچه یتیم را سرپرستی می کنیم، و برای عیدی می خواستیم لباس عید بگیریم که پولمون خیلی کم اومد گفتم اگر دوستانی هستند که دلشون خواست و تصمیم به عیدی دادن به بچه های ایتام را داشتند به بنده پ.خ بدهند.
------------------------------

مورد دوم یکی از دختران تحت سرپرستی بزرگ شده و در شرف ازدواج است و برای او نیز در حال خرید جهیزیه هستیم با این قیمت های بسیار بالای بازار، اگر کسی تصمیم به کمک برای خرید جهیزیه این دختر هم داشت به من پ.خ بدهید
.

پ.ن: در حالی که ما برای خودمون یا کودکانمون به راحتی بر سر خرید رنگ لباس تصمیم می گیریم این کودکان یتیم مجبور به پوشیدن لباس های دست دوم و ... هستند، پس آنها را کودکان خود به حساب بیاوریم.
حتی با مبلغ بسیار کم هم می توانید دل کودکانی که پدر ندارند و چشم امیدشان به در دوخته شده تا خدا براشون عیدی بیاره را شاد کنید

کمک به جهزیه و شکل گیری یک زندگی نو هم حتما یه پله از طرف خداست که به وسیله دست های مهربان شما ساخته می شه

پس بشتابید
دوستان در هر شغلی که هستید به زیر دستان و کسانی که چشم به دستان شما دارند حتما کمک کنید و بخصوص عیدی بدهید به کارگران و زیردستان و همه مستحقان .
لذت انعام و عیدی را کسی میداند که کارگری کرده باشد .
بسیار سپاسگذار از دوست عزیزمون آقای میر عباس که به عنوان نماینده بازار آجیل کمک خیلی خوبی کردند.
خیر کثیر نصیب ایشان و خانواده شان باد
تحولی شگرف زندگی ما را در بر میگیرد. بیایید به گوهرهایی که هنوز در دل صدف های رنج زمانه سیلی روزگار را به تلخی می چشند کمک کنیم تا به گوهر زمانه شان مبدل شوند.
من حاضرم.
ولی به دلیل شرابط ترافیک بانکی احتمالا با تأخیر دو سه روزه واریز میکنم.
ضمن سپاس از آقای بابایی شماره کارت برای شما ارسال شد.
اجرتان با پدر ایتام حضرت علی
گلم شماره کارت یا حسابو واسه من هم پ.خ کن
کاش دل همه ما بزرگی چاهی را داشت که حضرت علی باهاش درد و دل می کرد تا می تونستیم غمخوار یتیمانی بشیم که هیچ کس را ندارند
فردا به امید خدا قصد دارم یه حساب جدید تو یه بانک خصوصی باز کنم .
این حساب برای بیزینس های جدید خودمه که انشالله امسال قراره راه بندازمش تا اخر سال رکورد بزنیم باهاشون Big Grin
دلم میخواد اولین تراکنشم در این حساب جدید ، یه کار خیر باشه .
شاید مبلغش کم باشه ( به دلیل اینکه من فقرای نیازمند تری میشناسم که کمک بهشون واجب تره و به من نزدیک ترند) اما برای من بار معنوی زیادی داره .
خوشحال میشم شماره کارت رو بدید به من هم Heart
داش سبحان اصلا مهم نیست چقدر باشه، مهم اینه این کودکان هم حس کنند توی این دنیا کسی را دارند و تنها نیستن
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع