سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: منابع یادگیری مهارتهای میلیاردر شدن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
من برای خودم و دیگر دوستان کتابهای آقای ماکر فیشر رو معرفی میکنم. چون واقعا دیدگاه انسان رو به پول و کسب درآمد باز میکنه. ومیگه به ما که یک انسان ثروتمند چه مشخصات(از نظر ظاهر،رفتار، گفتار و . . . ) داره. خوب یکی از دلایل حضور ما تو این سایت هم آشنا شدن با همین افراد در دنیای زندگی بیرونه. به نظر من خیلی مهمه که برای میلیاردر شدن اول باید مانند یک میلیاردر واقعی رفتار کنین. بی شک این موضوع به مرور زمان تاثیر مثبتی بر میلیاردر شدن شما میذاره. ولی باید بدونیم که یک میلیاردر تو زندگی خصوصیش و زندگی کاریش چجوری رفتار میکنه. تو کتابهای مارک فیشر معمولا یک فرد میلیاردر حضور داره تا یک نفر انسان معمولی تقریبا شکست خورده رو راهنمایی کنه. من اسم چندتا از این کتابها رو اینجا مینویسم حتما اگر تا حالا مطالعه نکردید اونها رو تهیه کنید:
1-حکایت دولت و فرزانگی
2- حکایت آن که دلسرد نشد
3-معبد میلیونرها
4-چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم
5-چگونه میلیونر شویم
6-حکایت عشق و خوشبختی
7-حکایت خرد و ثروت
8-اسرار میلیونرها
9-فروشنده و میلیونر
10-اسرار طلایی خوشبختی
Smile
تایپیک فوق العاده ایست با تشکر از آقای زاغیان.دوستان لینک دانلود کتاب ها اگر موجود است لطفا کنند قرار دهند تا تمام دوستان استفاده کنند و اگر منابع تنها کتاب است تایپیک به بخش "میلیاردر شدن در کتابخانه" منتقل خواهد شد.تشکر
1-حکایت دولت و فرزانگی
2- حکایت آن که دلسرد نشد

این 2تا رو خوندم
عالی هستند
(09-05-2011 08:56 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]تایپیک فوق العاده ایست با تشکر از آقای زاغیان.دوستان لینک دانلود کتاب ها اگر موجود است لطفا کنند قرار دهند تا تمام دوستان استفاده کنند و اگر منابع تنها کتاب است تایپیک به بخش "میلیاردر شدن در کتابخانه" منتقل خواهد شد.تشکر

لینک دانلود بعضیاشون موجوده اما بعضاً نامرتب به PDF تبدیل شدن
اما اگر بخریم بهتره
جناب کاظمی با تشکر ازتوجه شما اگر دوستان قصد دانلود کتابها را دارند(البته بعضی از اونها) میتونند به سایت زیر مراجعه کنند و پس از عضویت کتابها رو دانلود کنند. اگر هم قصد کمک به انتشار این کتابها رو دارند بهتره برای حمایت این نویسندگان و مترجمان کتابها رو از فروشگاههای کتاب خریداری کنیم که قیمت بسیار پایینی هم داره
http://www.irebooks.com/article378.htmlWink

(09-05-2011 08:56 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]تایپیک فوق العاده ایست با تشکر از آقای زاغیان.دوستان لینک دانلود کتاب ها اگر موجود است لطفا کنند قرار دهند تا تمام دوستان استفاده کنند و اگر منابع تنها کتاب است تایپیک به بخش "میلیاردر شدن در کتابخانه" منتقل خواهد شد.تشکر
دانلود كتاب حكايت دولت فرزانگي
اين نسخه موبايلي مي باشد
لينك دانلود

فرمت: ZIP&JAR

حجم:172k
منبع : پرشین دیتس
به نظرم بهتره کتابها خریداری بشن تا یک کمکی به نویسنده و مترجم هم بشه تا بتونیم با این وسیله از انتشار این کتابها حمایت کنیم . ولی اگر نایز سریع به اونها دارید میتونید با سایت زیر مراجعه کنید و بعد از عضویت اونها رو دانلود کنید:
http://www.irebooks.com/article378.html

(09-05-2011 08:59 AM)YashaR1989 نوشته شده توسط: [ -> ]1-حکایت دولت و فرزانگی
2- حکایت آن که دلسرد نشد

این 2تا رو خوندم
عالی هستند

لینک دانلود بعضیاشون موجوده اما بعضاً نامرتب به PDF تبدیل شدن
اما اگر بخریم بهتره
دانلود رایگان کتاب حکاین آنکه دلسر نشد.
دوستان اگر لطف کنند و کتابها رو بخرند بهتره چون با این وسیله میتونیم از نویسنده ها و مترجمان کتابهای موفقیت حمایت کنیم. ولی اگر کسی نیاز به دسترسی سریع این کتابها داره میتونه به سایت زیر مراجعه کنه و بعد از عضویت اونها رو دانلود کنه:
http://www.irebooks.com/article378.html
کتابی هم به نان توان بی پایان هست که اگر دوستان مطالعه کنن با توجه به حجم کمی که داره انرژی و انگیزه فوق العاده ای به ادم می ده
(09-05-2011 08:51 AM)zaghian نوشته شده توسط: [ -> ]من برای خودم و دیگر دوستان کتابهای آقای ماکر فیشر رو معرفی میکنم. چون واقعا دیدگاه انسان رو به پول و کسب درآمد باز میکنه. ومیگه به ما که یک انسان ثروتمند چه مشخصات(از نظر ظاهر،رفتار، گفتار و . . . ) داره. خوب یکی از دلایل حضور ما تو این سایت هم آشنا شدن با همین افراد در دنیای زندگی بیرونه. به نظر من خیلی مهمه که برای میلیاردر شدن اول باید مانند یک میلیاردر واقعی رفتار کنین. بی شک این موضوع به مرور زمان تاثیر مثبتی بر میلیاردر شدن شما میذاره. ولی باید بدونیم که یک میلیاردر تو زندگی خصوصیش و زندگی کاریش چجوری رفتار میکنه. تو کتابهای مارک فیشر معمولا یک فرد میلیاردر حضور داره تا یک نفر انسان معمولی تقریبا شکست خورده رو راهنمایی کنه. من اسم چندتا از این کتابها رو اینجا مینویسم حتما اگر تا حالا مطالعه نکردید اونها رو تهیه کنید:
1-حکایت دولت و فرزانگی
2- حکایت آن که دلسرد نشد
3-معبد میلیونرها
4-چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم
5-چگونه میلیونر شویم
6-حکایت عشق و خوشبختی
7-حکایت خرد و ثروت
8-اسرار میلیونرها
9-فروشنده و میلیونر
10-اسرار طلایی خوشبختی
Smile

سلام دوستان من اردبيل زندگي ميكنم + هر چقدر دنبال اين كتاب معبد ميليونرها گشتم نتوتنستم اينجا پيدا كنم كسي اين كتابو به صورت داره دانلود كنيم pdf ??????
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع