سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شماره 2 ماهنامه انجمن - شهریور 1390 منتشر شد.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
طرح جلد :
آنچه می خوانید :
[تصویر: h57jgsgjnz3l5o1wjkbv.jpg]

برای دانلود کلیک کنید.

با یاری خدا این شماره هم آماده شد و ببخشید کمی دیر شد اما واقعا وقتم گرفته شد چون که سعی کردم از شماره قبل بهتر باشد. امیدوارم مورد پسند دوستان عزیزم واقع شود.

و تشکر از دوستانی که هنوز هم اس ام اس ها و تلفن و ایمیل های محبت آمیزشان را از گوشه گوشه این خاک عزیز برای شماره اول ماهنامه از من دریغ نکرده اند!
واقعا ماهنامه زيبا و شاهكاريست.
خسته نباشيد.
با تشكر فراوان براي روحيه خستگي ناپذيرتان
وقتی ماهنامه را دیدم لذت بردم.هیچ نشریه ای را به این زیبائی از نطر قالب بندی - انتخاب تیترها - عکسها - چیدن مطالب و.. ندیده بودم. ادمین عزیز , همه بشما افتخار میکنیم.موفق هستی , موفقتر باشی.
اقا کامیار خیلی جالب بود ، هم محتوا و هم ظاهرش !
از نظر قالب بندی و ویراستاری خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی جالب بود . مطمئنا اگه این نشریه چاپ بشه ، جزو بهترین هها میشه
فوق العاده بود.
واقعا خسته نباشی کامیار جان.
من الان تقریبا روزی 20 ساعت بیدارم و کار می کنم و بعضی وقت ها خسته میشم از این همه کار، ولی وقتی شما را با این انرژی می بینم انگیزم چند برابر میشه و دوباره با تمام قوا شروع به کار می کنم.
خدا عمرت بده
(09-11-2011 09:41 AM)mostafa ghobadi نوشته شده توسط: [ -> ]فوق العاده بود.
واقعا خسته نباشی کامیار جان.
من الان تقریبا روزی 20 ساعت بیدارم و کار می کنم و بعضی وقت ها خسته میشم از این همه کار، ولی وقتی شما را با این انرژی می بینم انگیزم چند برابر میشه و دوباره با تمام قوا شروع به کار می کنم.
خدا عمرت بده

مصطفی گل واقعا تشکر.شما هم که ماشاالله فوق العاده هستید و با انرزی!امیدوارم کاری که در حال انجامش هستید به ثمر بنشیند و همه از نتیجه خوبش شاد شویم!
مصطفی جان وجود خودت برای ما سرشار از انرژیه.موفق و پاینده باشی.ما هم از تو انرژی زیادی میگیریم به خاطر این پشتکار.
ممنون
باز هم خوش درخشیدید و ما رو خوشحال کردید

ایندفعه نتونستم کمک کنم اما دفعه دیگه رو من حساب کنید
همیشه موفق باشید
ممنونم
هنوز دانلود نکردم
اما مطمئنم شاهکاره
علی جان ندیده چنین قضاوتی داری . دانلودکنی و ببینی بیشتر به شاهکار بودنش ایمان خواهی آورد.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع