سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: امضای اعضای انجمن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
امضا اعضا پخش انرژی مثبت در انجمن است
امضای خود را در این تایپیک بنویسید و علت انتخاب آنرا توضیح دهید.
"بنظر من میلیاردر بودن یک حس است اگر آن را داری حتما یک میلیاردری و باید منتظر اتفاقات خوب باشی!"

این یک احساس و تجربه شخصیست که مطمئن هستم اگر در آن دقیق شویم حرف های زیادی برای گفتن دارد.
کاری که در برابر ماست هرگز ،به بزرگی نیرویی نیست که پشت سر ماست.

من به این ایمان دارم که همیشه دستان خدایی پشت سرماست که خود آرزویش به کمال رسیدن ماست.
دوست دارم ، در مورد امضای قبلیم ، حرف بزنم !
امضای قبلیم ، اهنگ اوترو ی بهرام ، رپر معروف فارسه ! من عاشق بهرام هستم مخصوصا البوم 24 ساعت . بهرام ، تو اخرین اهنگ البوم سکوتش ، خیلی قشنگ ، حرف های دل من و کلی جوون دیگه رو زده ! متن کامل اهنگ رو ببینید :

من می‌میرم مثِ مرد، تو زندگی کن مثِ ترسوها... آخرش تو یه جای سرد، بخواب... اما لالایی‌های منو توی گوشات نگه دار
قصه نگو، فقط بگو بهم آخر قصه‌ات، کلاغه به خونه‌اش می‌رسه یا نه...
اینُ به بچه‌ام هم می‌گم اگه بمونه یادم... درس اول کتابِ خیابون من اینه، آن مرد با چوب آمد...
واسه جنگ... اونم یه عوضی مثِ توئه، یه عوضی مثِ من
راز باش، ولی فاش‌نشدنی... تو قفس باش، ولی رام‌نشدنی
پاک باش، حتی اگه دوس داری عکس همه باش، ولی قاب‌نشدنی
مثل آدم‌های بَد، خوب حرف نزن... واسه هر مزخرفی الکی کف نزن
خوش‌حال باش، واسه چیزایی که داری...
نترس، ترس کار آدمای عاقله نه من...
قافیه‌هارو بذار کنارو اصل مطلبُ بچسب... عادت دارم حرفمُ بگم
ماه باش، واسه شبات... راه باش، واسه پاهات... راننده باش، فرمونُ دست خودت بگیرُ دنده بده با گاز
دکتر باش، واسه دردات... مَرحم باش، واسه زخمات... روشن باش، واسه فردات... تو خودتی و خودت اینُ قبول کن از من...
اوستا کار، پادو نمی‌شه... کسی خوش‌بختی‌رو به‌تو کادو نمی‌ده...
بجنگ واسه چیزی که می‌خوای...

اخر اهنگ اوترو ی بهرام ، امضای من بود .
اوستا کار ، پا دو نمیشه ==> یعنی ، اگه واقعا تلاش کنی ، به جایی میرسی که هیچکس نمیتونه ، جاتو بگیره .
کسی خوش بختی رو به تو کادو نمیده ==> نشینیم منتظر یه کیف پر پول
بجنگ واسه چیزی که میخوای ==> یعنی بجنگ واسه چیزی که میخوای

این امضای قبلیم بود ، که تو هر شرایطی بهش اعتقاد دارم و تو بدترین شرایطی هم هدفون رو تو گوشم میذارم و شروع به شنیدن میکنم ×
اما امضام رو عوض کردم ، چون ، به نظرم بخاطر فونتش ، سایتو بی ریخت کرده بود ! یه امضای ساده و پر معنی گذاشتم که هم خساست رو شرمنده میکنه و هم ولخرجی رو ....
هدفهای خود را بنویسید

راز رسیدن به اهداف نوشتن آنست.
ولی سبحان اصلا عکست به نوشته هات نمی خوره.تو عکس خیلی جدی هستی.
(09-02-2011 12:18 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]ولی سبحان اصلا عکست به نوشته هات نمی خوره.تو عکس خیلی جدی هستی.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
حالا باقی عکسام رو ندیدی ! یه عکس دارم با کاپشین ، خودم میبینمش میترسم Confused
آفتاب به گياهي حرارت مي دهد كه سر ازخاك بيرون آورده باشد

علت انتخاب این امضا این بود که وقتی خوندمش انگار بهم گرمای خاصی داد که باعث شد من انتخابش کنم
(09-02-2011 12:48 AM)mehdi098 نوشته شده توسط: [ -> ]آفتاب به گياهي حرارت مي دهد كه سر ازخاك بيرون آورده باشد

لطفا توضیحی بدهید که این جمله امضای شما در رابطه با چیست؟
(09-02-2011 12:40 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-02-2011 12:18 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]ولی سبحان اصلا عکست به نوشته هات نمی خوره.تو عکس خیلی جدی هستی.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
حالا باقی عکسام رو ندیدی ! یه عکس دارم با کاپشین ، خودم میبینمش میترسم Confused

حالا منم عین توام.تو عکاسم جدی ولی همینطوری هیچ وقت خنده از لبم نمی افته.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع