سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: قسمتی از اولین کتاب خلاصه شده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
(09-01-2011 12:59 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]ببینید اگر با لحن جدی گفته شود.انتشارات همان کتاب که امتیاز کتاب را در اختیار دارد.براحتی می تواند از ما به ارشاد شکایت کند و جریمه شویم.

با اين وجود حتي اگه لحن كتاب هم عاميانه باشه واسه صوتي كردنش مي تونن شكايت كنند!!
مگر اين كه كتاب با اسمي غير اسم واقعيش فروخته بشه و اين به نوعي با اهداف انجمن (كسب حلال) هم مسير نيست!!!!
دوستان ملاحظه كنيد كه اصلا قرار نيست ما از متن هيچ كتاب (كه متعلق به انتشاراتي خاصي باشد) استفاده كنيم.
گروه ميلياردرهاي كتاب خوان قرار است كه محصول مطالعات خود را در زمينه هاي مختلف موفقيت به صورت صوتي و كاملا دوستانه در معرض فروش عموم قرار دهد تا ديگران نيز از رموز موفقيت گروه ميلياردرهاي آينده با خبر شوند.
انتخاب لحن عاميانه به خاطر تاثير بسيار زياد آن (با مشورت با روانشناسان زياد) بر مخاطب و شنونده است نه براي دلايل ديگر
با تشكر از عنايت شما به فعاليتهاي گروه
من از دوستان خواهش می کنم نگاهی به متن اصلی کتاب راز موفقت آنتونی رابینز بندازن(فایل آن در اینترنت برای دانلود هست). شاید متوجه منظور ما از خلاصه بشن. این متن تقریبا نوعی برداشت شخصی از متن نویسنده است.
از لطف همه دوستان و اظهار نظرات سازنده که قطعا می تونه به همه ما در راه پیشرفت کمک کنه ممنونم.
از مریم خانوم و مهتاب خانوم کمال تشکر رو دارم.
پیرو سخنان عزیزان بگم که بله ما قراره کار کاملا جدیدی ارائه بدیم.
مهدي جان يك خلاصه اي از كارهاي انجام شده تا امروز در مورد اين بخش لطف كنيد بذاريد.
والا این طرحم به خاطر کم لطفی بعضی از دوستان به حالت تعویق در اومد.
ولی میشه شروع کرد و پیشرفت کرد.

فقط مسئله اینجاست که من نمی تونم تو این طرح کمک کنم چون خیلی سرم شلوغ شده.و از اون طرفم که قراره رو طرح مشاغل پیش بریم.فکر نکنم برا این کار وقت داشته باشم.
(01-31-2012 04:30 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]والا این طرحم به خاطر کم لطفی بعضی از دوستان به حالت تعویق در اومد.
ولی میشه شروع کرد و پیشرفت کرد.

فقط مسئله اینجاست که من نمی تونم تو این طرح کمک کنم چون خیلی سرم شلوغ شده.و از اون طرفم که قراره رو طرح مشاغل پیش بریم.فکر نکنم برا این کار وقت داشته باشم.

درسته مهدي جان.فقط خواستم بدونم چه كاري انجام شده.بايد در مورد كارها برنامه ريزي كرد. و كارهارو با برنامه پيش برد.
در پستی که قبل تر زده بودم قویترین سایت کتابهای صوتی ایران رو معرفی کردم که میتونین کتاب های صوتی زیادی رو از اونجا دانلود کنین
و هر کسی هم که دوست داره میتونه متن یک کتاب رو به دلخواه بخونه و برای اون سایت بفرسته
البته از نظر من صوتی کردن کتاب ها بسیار جالب و موثر خواهد بود و کمک زیادی به رشد فرهنگی اکثر مردم و به خصوص روشندلان کشور خواهد کرد .
در زیر یک بار دیگر ادرس سایت کتابهای صوتی را برای شما میگزارم . امید دارم که کمک کنه .
http://www.audiolib.ir
خیلی عالی و جذاب متن دراومده ممنون من تا حالا 85 کتاب بصورت جاوا و 5 کتاب صوتی برای خودم درست کردم ضمنا گوینده خوبی هستم و50 صدای مختلف دارم.
در وجود همه ما نیروی عظیمی هست که می تونه ما رو به هر چی که فکرش رو بکنیم برسونه.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع