سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با این مواردی که بلدم چه می توانم در عرصه نت انجام دهم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت تمام عزیزان و دوستان خوبم مدت کمی هست عضو انجمن هستم البته با نام کاربری دیگر که چون مشکل داشتم اونو بستم و با این می خوام فعالیت کنم در ابتدا می خوام مواردی رو برای آشنایی بیشتر بگم من 29 ساله هستم و دانشجوی کارشناسی نرم افزار مدت 6 سالی هست در نت فعالیت دارم و از روز اول هم سایت های زیادی رو بالا آوردم و موفق نبودن از سایت دانلود بگیر تا سایت آگهی و فروشگاه ...

واما مواردی که مهارت دارم
برنامه نویسی در
c#
asp.net
css
html
c++
c
کار با تمام cms های آماده رو بلدم
کار با سی پنل و دایرکت ادمین و چند تا پنل دیگه
البته چندین ایده تو ذهنم دارم که همشون نیاز به سرمایه های بزرگ داره دوستان چه راهکاری رو به بنده پیشنهاد می کنن
دوست عزیز سلام
من از قدیم با طراحی نرم افزار آشنا بودم.
اون زمانها برنامه نویسی فاکس پرو خیلی مد بود.
پول خرید کامپیوتر x386 با هارد 40 مگابایت رو که حدود 220 هزار تومان بود با گرفتن دو سه تا پروژه به دست آوردیم
حدود یک سال بازاریابی نرم افزارهای ERP کار کرده ام.
بهترین پیشنهاد من:
الگوبرداری از نرم افزار های خارجی و بومی سازی آنها و فروش آنها است.
برای فروش نرم افزارهای سازمانی، بنده شخصا آمادگی دارم کمکتون کنم.

مثلا یک نفر همین هفته پیش نرم افزار جدیدش رو به ما داد تا از طریق ما به فروش برسونه
بگرد دنیال چیزهایی که هنوز شرکت های نرم افزاری ایران روش کار نکردند
میشه بیشتر توضیح بدین البته اینم بگم نرم افزار چندان پولی توش نمونده شاید هم به نظر من این طوری میاد چه نرم افزار هایی بیشتر توسط سازمان ها خواسته میشه ممنون میشم توضیح بدین
به نظر منم نرم افزار پول زیادی با خودش داره

تخصصی کار کنید نرم افزار جامع مدیریت ایزو - استانداردهای خودرویی - آمار ،سیستم هاو..... برای شرکت های تابعه خودرو سازی

و....

سر آخر هم حسابداری
سود نرم افزار در دو بخش قراردارد:
1- فروش
2- خدمات پس از فروش
که دومی چاه نفته
شما میتونی برای فروش قیمتت رو پایین بدی (استراتژی کاهش هزینه) و بازار رو تسخیر کنی و پس از اون برای خدمات مشتری دائم دنبال شما باشه

این تجربه قیمتش چنده؟ حالا شد مال شما... Smile
ارادتمند
سلام
منم تواین زمینه یه سری مشکل دارم .تو زمینه برنامه نویسی تازه کارم ولی دوتانرم افزار یکی باaspویکی هم با #c (دومی برای مرکز مشاورست) نوشتم که جای کاردارن ولی بدنیستن.
حالا مشکلم اینه که نمی دونم ازکجابفهمم بازارچه نرم افزارهایی نیازداره؟
نرم افزاری روکه نوشتم چجوری به بازارمعرفیش کنم؟
نرم افزار چه خصوصیتی داشته باشه که کاربرومشتری اونوبپسنده وکارکردن باهاش هم واسشون سخت نباشه چون خیلی ازکاربرا ترجیح می دن بجای اینکه خودشون رو درگیر کارباکامپیوترکنن باهمون سیستم کاغذی که بقول خودشون راحت تروکم دردسرتره کارکنن؟
چجوری اعتمادمشتری روجلب کنم که اطلاعاتش به درستی توی سیستم ثبت می شه وازبین نمی ره؟ اگه برنامه یه خطا بده مشتری شاکی میشه که برنامه شما همش خطاداره ودرست کارنمی کنه...
مشتری امروزیه سری فرم هارو واسه برنامه لازم داره چندوقت بعد متوجه می شه که نه اصلا یه چیزای دیگه می خواسته ومرتب می خواد برنامه تغییرکنه ومن نمی دونم تاکی سعی کنم این تغییرات روانجام بدم واینکه درقبال این تغییرات هزینه دریافت کنم؟
بعدازفروش چجوری کارپشتیبانی روانجام بدم؟
من نرم افزارمشاوره روکه نوشتم واسش این مشکلاتو داشتم وهنوزهم دارم ؛مشتریم بااینکه میگه برنامه خوبه ومی خوادش به برنامه اعتماد نمی کنه ؛مرتب درخواست تغییرات داره واجازه شروع کارباهاش رونمی ده.اوایل خیلی به کارعلاقه داشتم ولی الان خیلی واسم جذاب نیست .
من خیلی دوست دارم ازاین راه دردآمدداشته باشم ولی الان ....Dodgy
خیلی طولانی شد . ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن
کسی ازدوستان نمی تونن راهنمایی کنن؟
می دونم سوالاتم احتمالا احتیاج به توضیحات زیادی داره وانتظارندارم بلافاصله جواب بگیرم وبرم ولی فکرمی کنم اگه هرکسی که تواین زمینه کارکرده ,تجربه کاری وعملی خودشو دراختیارمن وسایردوستان بذاره شایدخیلی ازمشکلات حل بشه یاحداقل میفهمیم این مشکل فقط واسه ما نبوده وبا دلگرمی بیشتری دنبال راه حل میگردیم .
خوشحال میشم تجربیاتتون رومطرح کنین
سلام خدمت شما دوست عزیز
من تو این زمینه کار نکردم ولی اخیرا با سایت آقای ژان بقوسیان به این نشانی http://www.modiresabz.com آشنا شدم و کلیه مطالبشو چک کردم هم کتاب های مناسب حوزه کاری شما فراهم کردند که می تونید تهیه کنید هم کارگاه هایی راجع به تجارت الکترونیک و کلا کسب و کارهای اینترنتی برگزار می کنند که البته اگر شرکت هم نکنید می تونید فیلم های کارگاه رو خریداری کنید .
امیدوارم سایتی که براتون معرفی کردم مفید واقع بشه.
مرسی
(02-24-2013 12:53 PM)sabaeng نوشته شده توسط: [ -> ]کسی ازدوستان نمی تونن راهنمایی کنن؟
می دونم سوالاتم احتمالا احتیاج به توضیحات زیادی داره وانتظارندارم بلافاصله جواب بگیرم وبرم ولی فکرمی کنم اگه هرکسی که تواین زمینه کارکرده ,تجربه کاری وعملی خودشو دراختیارمن وسایردوستان بذاره شایدخیلی ازمشکلات حل بشه یاحداقل میفهمیم این مشکل فقط واسه ما نبوده وبا دلگرمی بیشتری دنبال راه حل میگردیم .
خوشحال میشم تجربیاتتون رومطرح کنین

به نظر میرسه شما این بیزنس رو از ته به سر رفتی
باید اول نیاز مشتری رو درک کنی
یا اینکه اول یک برآوردی از نیاز بازار به دست بیاری که بشه بهش گفت"فرصت بازار"
بعد بری نرم افزار رو بنویسی
در مورد اون مشتریانی که خیلی خودشون لوس میکنن زیاد به دل نگیر اکثر مشتریان نمیدونند چی مخوان مخصوصا اگه کار خودشون رو هم مسلط نباشند
من برای این جور مواقع باهاشون جلسه میزارم و همه درخواستهاشون رو صورتجلسه می کنم
اگه بیشتر از این بخواهید بدونید
یا اینکه نیاز به شناخت بازار داشته باشید
باز هم در خدمتم
ازراهنماییتون ممنونم ولی مشکل من همینه که نمی دونم نیاز بازار یا فرصت بازار چیه وازکجا می تونم بفهمم ؟ من واسه معرفی کارم وبعدش پشتیبانی از اون ازکجاشروع کنم؟ من کاملا تازه کارم ممنون می شم راهنماییم کنید واسه بهترشدن کارم ورضایت مشتری ها وداشتن درآمد از این طریق چی کار می تونم بکنم؟ واسه شناخت بازار آره خیلی مایلم بدونم
درمورد نرم افزار مشاوره درسته من اول نیازسنجی نکردم Blush
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع