سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مشارکت در طراحی سایت با سود عالی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
از دوستان کسی هست طراحی حرفه ای یک سایت فروشگاهی آنلاین مثل ایسام رو انجام بده؟
پخ کنید لطفا
(02-07-2013 09:10 PM)SAEED65 نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستان کسی هست طراحی حرفه ای یک سایت فروشگاهی آنلاین مثل ایسام رو انجام بده؟
پخ کنید لطفا

سلام دوست عزیز من خودم فروشگاه دارم میتونم کمکت کنم.
( طبق قوانین ابتدا لینک انجمن را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و سپس اقدام به درج لینک کنید. ناظم)
سایتی ایجاد نشده که لینک بذارم دوست عزیز!!!!!!!!!!111
(02-07-2013 09:23 PM)ramezani.byte نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-07-2013 09:10 PM)SAEED65 نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستان کسی هست طراحی حرفه ای یک سایت فروشگاهی آنلاین مثل ایسام رو انجام بده؟
پخ کنید لطفا

سلام دوست عزیز من خودم فروشگاه دارم میتونم کمکت کنم.
( طبق قوانین ابتدا لینک انجمن را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و سپس اقدام به درج لینک کنید. ناظم)

شرمنده نمیدونستم. به هر حال دوست عزیز من میتونم راهنماییت کنم اگه خواستی پ خ بذار
ایسام با دات نت نوشته شده، تا جایی که تحربه من می گه،نوشتن یه همچین برنامه ای از صفر، بالای دویست میلیون هزینه داره، اگه قبول ندارین می تونین از شرکت ایسام پرس و جو کنین. بهترین راه اینه که یه اسکریپت خارجی معتبر بگیرین و بدین واستون بومی کنن، اینجوری هزینه هاتون یک دهم می شه، من می خواستم قبلا این کارو بکنم، یه نفرو تو شرکت دووب پیدا کردم که حاضر بود این کارو با دو سه تومن برام انجام بده، به این سایت مراجعه کنید و با شماره ای که تو صفحه اول هست تماس بگیرین.
http://doweb.ir
بگین که یه سایت مثل ایسام می خوام راه اندازی کنم، خودشون دیگه می دونن چکار کنن.
اگر قصد دارید هزینه کنید و کاری شروع کنید. از خودتون طرح بزنید. تکرار طرح های موفق بقیه تضمینی برای موفق شدن هر شخص دیگه رو نداره.
همونطور که ف/ی/س/ب/و/ک اون شد و 1300 تا جامعه مجازی ایرانیا زدن و یکیشم به گوش کسی نرسید.

چیزی مثل ایسام رو میشه با 3-4 تومن نوشت. ولی این شد نوشتنش. نزدیک 3-4 برابر این هزینه باید هزینه تبلیغات کنید شما.
کلا همچین چیزی بخواد به درآمد خوب برسه 20 تومنی تهش نیازه.
با 20 تومن کلی ایده جدید میشه اجرا کرد توی نت.

موفق باشید
عجیبه با 3-4 تومن یه سایت شرکتی معمولی می شه راه اندازی کرد، اما برای سایتای تجاری ،شاید فقط کسانی که از قبل بیس برنامه رو داشته باشن حاضر باشند با این قیمت و با یه سری تغییرات کوچیک این کارو برای شما انجام بدن، اما اگه از شرکتی معتبر بخواین این کارو از صفر و کاملا سفارشی برای شما انجام بده، مطمعن باشید خیلی بالاتر از این حرفها قیمت می دن، چون براشون نمی صرفه. کسانی که تو کار نرم افزار هستند می دونند که هزینه های تولید نرم افزار بالاست. دلیلش هم اینه که تولید خوب و موفق یه نرم افزار نیاز به چندین تخصص داره، مثل، مدیر تیم، تحلیلگر، طراح، معمار، برنامه نویس، گرافیست، متخصص سئو، تستر، شما فکر کنید اگه تولید این نرم افزار فقط سه ماه طول بکشه(که معمولا خیلی بیشتر طول می کشه) چه هزینه ای برمی داره،
دلیل دومشم اینه که اگه با چهار تومن بشه ایسام نوشت، حتما با 10 تومن می شه یه crm نوشت و هر نسخه اونو 20 میلیون فروخت ، اگه تو یه سال به 10 تا شرکت بفروشی 200 میلیون فروش می کنی، خوب چه کاری پرسودتر از این، اما شما بگردید ببینید نرم افزار با کیفیت تو بازار ایران چقدر کمیاب هست. هنوز یه نرم افزار دبیرخانه که مشتریا رو راضی کنه تو بازار ایران وجود نداره، بهترینش مال همکاران هست که اونم خیلیا ازش می نالن،
شما اگه به شرکتهای نرم افزاری سری بزنید می بینید که اکثریت یا ورشکست شدن و یا در حال ورشکستگی هستند، دلیل این موضوع صرفنظر از وضعیت اقتصادی کشور، هزینه های بالای تولید نرم افزار هست که شرکتهای کم تجربه از اون آگاه نیستند و میان پروژه ای رو که 400 میلیون هزینه داره رو با 100 میلیون تو مناقصه برنده می شن، با خوشحالی از اینکه عجب شانسی اوردن، شروع می کنند اما تهش یه پروژه شکست خورده می مونه و کلی ضرر.
فکر کنم همین دلائل کافی هست تا بشه حدس زد تولید نرم افزار خوب با تخصص و هزینه های کم غیر ممکنه .
سلام
من تازه عضو شدم خیلی انجمن خوبی دارید و راه های خوبی بود
این قسمت رو خوندم راه خوبی برای کسب درامد به نظر میاد
میشه منو راهنمائی بکنید که چطور یک سایت حراجی مثل ایسام راه اندازی بکنم؟
نظرتون هم راجب همچین کاری بگید که ارزش داره یا نه

سلام و خدا قوت
ما هم راهنمایی کنید بتونیم سایت بزنیم؟؟؟
با تشکر شاد باشید
(02-08-2013 12:41 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط: [ -> ]اگر قصد دارید هزینه کنید و کاری شروع کنید. از خودتون طرح بزنید. تکرار طرح های موفق بقیه تضمینی برای موفق شدن هر شخص دیگه رو نداره.
همونطور که ف/ی/س/ب/و/ک اون شد و 1300 تا جامعه مجازی ایرانیا زدن و یکیشم به گوش کسی نرسید.

چیزی مثل ایسام رو میشه با 3-4 تومن نوشت. ولی این شد نوشتنش. نزدیک 3-4 برابر این هزینه باید هزینه تبلیغات کنید شما.
کلا همچین چیزی بخواد به درآمد خوب برسه 20 تومنی تهش نیازه.
با 20 تومن کلی ایده جدید میشه اجرا کرد توی نت.

موفق باشید

سلام من میخوام سایت فروشگاه بزنم من رو راهنمایی کنید
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع