سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تحلیل تکنیکال بورس و فرابورس!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود
چند سالی هست بنده در فرابورس مشغول معامله هستم و میتونم دوستان رو برای سرمایه گذاری بهتر کمک کنم با دانش اندک خودم!
دوستان اگر درخواست تحلیلی برای بازار ارز و سهام داخلی و خارجی و بورس فلزات و کالا داشتند قرار بدهند در اسرع وقت تحلیل تکنیکال آن را قرار خواهم داد5_004
موفق باشیید.
سلام دوست عزیز شما جزوه آموزشی یا فایل صوتی آموزشی در مورد تحلیل فاندامنتال یا تحلیل تکنیکال دارید که در سایت بگذارید یا منبعی را معرفی کنید تا به ما کمک کند
بورس کلاس اموزشی چیزی داره
با سلام لطفا در صورت امکان تحلیل تکنیکال مختصری از نماد های زیر با دید میان مدت ذکر کنید با تشکر.

دعبید-فخوز-فولاد-ذوب-حفاری شمال-فسرب-کچاد-کبافق-وبانک
۱۱-۱۶-۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ عصر
باسلام وخداقوت خدمت دوستان من چگونه میتوانم ده میلیون سرمایه را بدون تخصص دربورس وبدون وقت کلا" به یه کارگزار بدم واسه من سرمایه گذاری کنه وکارمزد بهش بدم شرایط این کار چطوریه شدنی ؟ سود ده میلیون تقریبی درماه چقدر میشه؟ مچکرم
(05-22-2014 06:40 PM)بهرام احمدي نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام وخداقوت خدمت دوستان من چگونه میتوانم ده میلیون سرمایه را بدون تخصص دربورس وبدون وقت کلا" به یه کارگزار بدم واسه من سرمایه گذاری کنه وکارمزد بهش بدم شرایط این کار چطوریه شدنی ؟ سود ده میلیون تقریبی درماه چقدر میشه؟ مچکرم

سلام
شما میتونید به یکی از کارگزاری ها برید و واحد های صندوق سرمایه گذاری خریداری کنید.
یعنی کارگزار بجای شما خرید فروش میکنه و سهم خودش رو بر میداره و شما توی سود و ضرر شریک میکنه.
انتخاب کارگزار خیلی مهمه و ارزیابی بین صندوق ها رو با یه سرچ توی اینترنت میتونید متوجه بشید.
http://fipiran.com/MFCenter.aspx?lan=fa
باسلام اقاشماگفتید که انتخاب کارگزار مهمه چگونه کارگزار مطمئن انتخاب کنم؟ وایاقبول میکنند که سرمایه را سرمایه گزاری کنند و ایا سودش صرف میکنه به سرمایه 10میلیون در ماه چقدر سود تعلق میگیره؟
لینک مرجع