سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من یه تاپیکی در مورد بازی انلاین زدم که بعضی از دوستان لطف کردن نظر خودشونو گفتن و با مشورت های زیادی که با بچه های با تجربه داشتم به این نتیجه رسیدم که بازی انلاین میتونه کار پر سودی باشه
من یه ایده برای بازی دارم که بد نیست, اما مطمئنن ایده های بهتری هم پیدا میشه
دوستانی که طرح یا ایده ای دارن که فکر میکنن میتونه مناسب و پردرامد باشه لطف کنن بهم پیام بدن تا در صورت امکان به همکاری بپردازیم یا در غیر این صورت ایده رو به ما بفروشن

ممنون
دوستان ایده یا نظری ندارند؟
اول بگو چقدر سرمایه داری تا کاملا راهنماییت کنم
منتظورت از سایت بازی آنلاین مثل myfc و تراوین هستش درسته

در آمد داره به یک شرط بازی جدیدی باشه . خوب تبلیغ بشه . پشتیبانی قوی داشته باشه

اگه همه ی اینها با هم باشه ماهی هفت هشت میلیون در آمد خالص داره
(02-03-2013 02:44 AM)iman.r نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
من یه تاپیکی در مورد بازی انلاین زدم که بعضی از دوستان لطف کردن نظر خودشونو گفتن و با مشورت های زیادی که با بچه های با تجربه داشتم به این نتیجه رسیدم که بازی انلاین میتونه کار پر سودی باشه
من یه ایده برای بازی دارم که بد نیست, اما مطمئنن ایده های بهتری هم پیدا میشه
دوستانی که طرح یا ایده ای دارن که فکر میکنن میتونه مناسب و پردرامد باشه لطف کنن بهم پیام بدن تا در صورت امکان به همکاری بپردازیم یا در غیر این صورت ایده رو به ما بفروشن

ممنون
بازی آنلاین بی شک سود خوبی داره مخصوصا مدل تراوین البته نباید عرصه بازی های تحت گوشی رو هم نادیده گرفت اما فصل تابستون زمان خوبی برای بازی های تحت PC هست
من چون زیاد اهل بازی نیستم نمیدونم دقیقا سیستم تراوین بر چه پایه ای هستش اما چون مدتی به دنبال راه اندازی سیستم مشابه بودم این رو خوب میدونم که نوشتن اسکریپت مشابه تراوین اصلا کار سختی نیست تنها قسمتی که اذیت میکنه بخش گرافیک هست که میشه این رو هم از اسکریپت اصلی کپی کرد

میشه کل سیستم بازی تراوین رو بر پایه وردپرس و ووکامرس پیاده سازی کرد. به طوری که هسته اصلیش وردپرس باشه و هسته خرید و فروش امتیازش بر پایه ووکامرس
اگر از دوستان علاقه مند به عرصه بازی آنلاین فردی هست که ساکن زنجان باشه و با زیر و بم بازی هایی مثل تراوین آشنا باشه خوشحال میشم یه پروژه تیمی رو پیاده سازی کنیم
لینک مرجع