سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پر سود ترین سهام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
از نظر شما بهترین سهام و پر سود ترین سهام چیه؟

از نظر من قند اصفهان و پدیده شاندیز و شرکت های نفتی خیلی پر سود ترین هستند.

مخصوصا پتروشیمی
گروه بانکی ها خصوصا پارسیان.
(02-02-2013 11:28 PM)omid.monibi نوشته شده توسط: [ -> ]از نظر شما بهترین سهام و پر سود ترین سهام چیه؟

از نظر من قند اصفهان و پدیده شاندیز و شرکت های نفتی خیلی پر سود ترین هستند.

مخصوصا پتروشیمی

اين سوال شما از دو طريق بايد جواب داد
اول:
از لحاظ خريد سهام ومنتظر مجمع عمومي و وسود سالانه پرداخت شود
كه باز براساس بازار ميشه درنظر گرفت
مثلا امسال شركت هاي صادراتي بسيار سود كردن بخاطر نرخ دلار

دوم:
خريد وفروش سهام
اينم برميگرده به وضعيت بازار
ولي اكثرا از شركت هاي معتبر ومعروف ميشه حسابي سود كرد چون خريد وفروش بالايي دارد بخاطر ريسك كمش
ولي در شركت هاي گمنام با داشتن سرمايه زياد ميشه سود زيادي كرد
امسال تا اینجا بیشتر صنایع رشد قیمتی داشتند به غیر از ساختمانیها که آنها هم چند روزی هست استارت را زدند . به نظر بنده از الان تا چند وقت دیگر سهام ساختمانیها رشد قیمتی خواهند داشت.
اگر خواستید بخرید حتما تحقیق نمایید بعد بخرید. یعنی با مسولیت خودتان
اگه کل سال رو بخواهیم بگیم: پتروها و نفتی ها........
ولی الان بخاطر پتانسیل بازار ، گروه قندی پیش تاز بازارند و فکر می کنم از الان تا عید بالای 50% بازدهی داشته باشند
به نظر بنده و بیشتر دوستان شرکت ایران ترانسفو ( بترانس )
سلام

از سیمانیها غافل نشید .
شبندر و فارس و خلاصه گروه پتروشیمی سود مناسبی دارند.
با مطالعه کامل گروه بانکی ها فراموش نشود.اگر از مقدار تحریمها کاسته شود سود خوبی را بشما می دهد.
البته با مطالعه کامل.
مهم:
پرسش: من قصد سرمایه گذاری در بورس را دارم اما نمی دانم چه سهمی بخرم. چه پیشنهادی برای من دارید ؟

پاسخ: شما می توانید به یکی از شرکت های مشاور سرمایه گذاری که فهرست آنها در سایت سازمان بورس به آدرس http://www.seo.ir قرار دارد، در قسمت نهادهای تحت نظارت زیر شاخه شرکت مشاور سرمایه گذاری های فعال مراجعه کنید و از آنها جهت خرید مشاوره بگیرید.

همچنین می توانید به یکی از شرکت های سبدگردان که لیست آنها هم در سایت سازمان بورس به آدرس http://www.seo.ir در قسمت نهادهای تحت نظارت زیر شاخه شرکت سبدگردان های فعال است، مراجعه کنید.
برای شنبه پتروشیمی و پالایشگاهی را توصیه می کنم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع