سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تولیدی پوشاک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
آقا مهدی
لطف می کنید اگر جواب بدید
ممنون
(02-09-2013 02:44 PM)madar نوشته شده توسط: [ -> ]آقا مهدی
لطف می کنید اگر جواب بدید
ممنون

سلام دوست من ببخشید که دیر جواب دادم.
ببنید من با این کار آشنا هستم ،هم کارگاه برش برا پارچه ها دارم که رفیق من هست و هم یک کارگاه که برای پدر من هست!خودم کار خاصی نمی کنم ،فقط پس از برش پارچه طبق مدل خودم ،اونها را می دم برای چاپ تا طرح مورد نظرم رو چاپ کنن ،بعدش (یک هفته بعد) می دم به دو تا کارگر چرخکار ماهر برام می دوزن و سپس خودم تو کارگاه پدرم آنها را بخار زده و سلفون می کنم.الحمدالله خریدارش رو هم دارم که می تونه بهم چک 2تا 8 ماهه بده که بستگی به توافقمون داره!
الان می خوام 12 طاقه هم برای خودم و هم برای یکی از رفیقام بخرم و مدل پسرونه آستین کوتاه بزنم.به امید خدا
سلام
من یک ایده داشتم براتون، من و همسرم چند سال پیش می خواستیم این کار را انجام دهیم اما نشد، شما بعد از اینکه در کارهای اولیه تون به سود قابل قبولی رسیدید، یک برند برای خودتون در نظر بگیرید، مثل همین آدیداس، و بعد روی یک نوع رنگ خاص مثل سفید و مشکی شروع به زدن کار کنید، حالا کار بایستی شامل لباسهای ست باشه، مثل بلوز شلوار زنانه و مردانه، تاپ شلوارک زنانه بچه گانه، و در این مرحله یک طراح با دیدن طرحهای قبلی اش استخدام کنید، طراح شما بهتر است از خلاقیت بالایی برخوردار باشد مخصوصاً در رابطه با کار زنانه و بچه گانه، بعد از اون باید فقط روی خاص بودنتان و کیفیت پارچه هایتان مانور دهید، به یکی از دوستانم گفتم، مشابه همین را در شهرستان انجام داد،طی 4 سال الان صاحب 2 کارگاه خیاطی و یک فروشگاه با برند ثبت شده ی خودش در بهترین مکان شهر است.
موفق باشی
(02-11-2013 05:29 PM)Mrs.Seyedi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من یک ایده داشتم براتون، من و همسرم چند سال پیش می خواستیم این کار را انجام دهیم اما نشد، شما بعد از اینکه در کارهای اولیه تون به سود قابل قبولی رسیدید، یک برند برای خودتون در نظر بگیرید، مثل همین آدیداس، و بعد روی یک نوع رنگ خاص مثل سفید و مشکی شروع به زدن کار کنید، حالا کار بایستی شامل لباسهای ست باشه، مثل بلوز شلوار زنانه و مردانه، تاپ شلوارک زنانه بچه گانه، و در این مرحله یک طراح با دیدن طرحهای قبلی اش استخدام کنید، طراح شما بهتر است از خلاقیت بالایی برخوردار باشد مخصوصاً در رابطه با کار زنانه و بچه گانه، بعد از اون باید فقط روی خاص بودنتان و کیفیت پارچه هایتان مانور دهید، به یکی از دوستانم گفتم، مشابه همین را در شهرستان انجام داد،طی 4 سال الان صاحب 2 کارگاه خیاطی و یک فروشگاه با برند ثبت شده ی خودش در بهترین مکان شهر است.
موفق باشی

چون در کار تولید بودم عرض میکنم .اگر عزیزی بخواهد با این روش کار بکند ایمان دارم بازار را تسخیر خواهد کرد.و حتی برای کارهایش پیش پیش از بنکداریها پول میگیرد.
واقعا عزیزی پیدا میشود از این موقعیت فوق عالی استفاده کند؟ و یا این ایده هم به فراموشی سپرده می شود.

ممنون از راهنمائی بسیار عالی شما خانم سیدی عزیز .
از همه دوستان سپاسگذارم. خيلي وقته ميخوام به يك جمع بندي برسم .و امشب خدا توفيق داد كه برسم.كارم را از فردا در زمينه توليد پوشاك شروع ميكنم. ممنون ميشم دوستان در زمينه تهيه پارچه مرا راهنمايي كنن.دعاي خير بدرقه راهتان
(02-12-2013 12:55 AM)alisabor نوشته شده توسط: [ -> ]از همه دوستان سپاسگذارم. خيلي وقته ميخوام به يك جمع بندي برسم .و امشب خدا توفيق داد كه برسم.كارم را از فردا در زمينه توليد پوشاك شروع ميكنم. ممنون ميشم دوستان در زمينه تهيه پارچه مرا راهنمايي كنن.دعاي خير بدرقه راهتان

اگر تهران هستید هر نوع پارچه را می توانید از بازاربزرگ تهران خریداری فرمائید.
یک سری پارچه هم خیابان فلسطین جنوبی .
آفرین آقا مهدی گل ، موفق باشی

کارهای تولید شکر خدا روتین است ، روی ایده های جدید و طراحی خاص متمرکز شو .

خودت بایستی بیشترین ایده پردازی رو داشته باشی و در ادامه بتوانی نیازهای مشتریانت رو دقیق شناسایی کنی .

از تجربه های برند اریکا استفاده کن .

رمز موفقیت گسترش ایده های موثر از هر جهت است .تصور کن سال آینده کارخانه تولیدات خود را در یک شهر کم هزینه از لحاظ نیروی انسانی برپا کرده ای .

موفق باشی
(02-12-2013 07:54 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]آفرین آقا مهدی گل ، موفق باشی

کارهای تولید شکر خدا روتین است ، روی ایده های جدید و طراحی خاص متمرکز شو .

خودت بایستی بیشترین ایده پردازی رو داشته باشی و در ادامه بتوانی نیازهای مشتریانت رو دقیق شناسایی کنی .

از تجربه های برند اریکا استفاده کن .

رمز موفقیت گسترش ایده های موثر از هر جهت است .تصور کن سال آینده کارخانه تولیدات خود را در یک شهر کم هزینه از لحاظ نیروی انسانی برپا کرده ای .

موفق باشی

ممنون جناب رضایی
انشاألله به دعای شما و دوستان ...
(02-11-2013 07:16 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-11-2013 05:29 PM)Mrs.Seyedi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
موفق باشی

چون در کار تولید بودم عرض میکنم .اگر عزیزی بخواهد با این روش کار بکند ایمان دارم بازار را تسخیر خواهد کرد.و حتی برای کارهایش پیش پیش از بنکداریها پول میگیرد.
واقعا عزیزی پیدا میشود از این موقعیت فوق عالی استفاده کند؟ و یا این ایده هم به فراموشی سپرده می شود.

ممنون از راهنمائی بسیار عالی شما خانم سیدی عزیز .

خواهش میکنم آقای قربانیان اینکه چیزی نیست استاد10_003
شوخی کردم از اینکه شما در این بازار تجربه دارید خیلی خوشحالم، حتماً از راهنماییهای شما بایستی استفاده کنیم خدا را چه دیدید شاید خودمان هم اجرایی اش کردیم؟
سلام دوست عزیز
انشالله موفق و موید باشید
میخواستم بدونم که برای راه اندازی یه کارگاه کوچولو چه هزینه هایی وجود داره و چقدر سرمایه میخواد
من فقط یه مکانی برای راه اندازی دارم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع