سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای تولید انبوه وسیله ای کارآمد و مفید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

من یک وسیله کاربردی آشپزخانه ساخته ام که بسیار مفید و پرکاربرد خواهد بود
وسیله ای ساده و مکانیکی هست با هزینه خیلی کم درست کرده ام
می خوام بدونم چگونه این وسیله رو می تونم به نام خودم ثبت کنم و به تولید انبوه برسونم
مطمئن هستم تمام خانه دارها به این وسیله نیاز خواهند داشت
وسیله جدیدی هستش در ابعاد نایسر دایسر ولی کاربرد دیگری داره
به دلیل اینکه نمی خوام از اختراعم و کاری که این دستگاه میکنه کپی برداری بشه نمی تونم توضیح بیشتری راجع بهش بدم.
فقط می خوام بدونم آیا می تونم مالک این اختراع خودم باشم و بتونم به تولید انبوه برسونم؟ و چه جوری؟
لطفا راهنمایی کنید
(01-26-2013 05:10 PM)se3c نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام

من یک وسیله کاربردی آشپزخانه ساخته ام که بسیار مفید و پرکاربرد خواهد بود
وسیله ای ساده و مکانیکی هست با هزینه خیلی کم درست کرده ام
می خوام بدونم چگونه این وسیله رو می تونم به نام خودم ثبت کنم و به تولید انبوه برسونم
مطمئن هستم تمام خانه دارها به این وسیله نیاز خواهند داشت
وسیله جدیدی هستش در ابعاد نایسر دایسر ولی کاربرد دیگری داره
به دلیل اینکه نمی خوام از اختراعم و کاری که این دستگاه میکنه کپی برداری بشه نمی تونم توضیح بیشتری راجع بهش بدم.
فقط می خوام بدونم آیا می تونم مالک این اختراع خودم باشم و بتونم به تولید انبوه برسونم؟ و چه جوری؟
لطفا راهنمایی کنید
سلام ، شما مي توانيد از طريق پارك علم و فناوري شهر تون اقدام كنيد ، در صورتي كه اختراع شما مورد تاييد قرار بگيرد پارك علم و فناري براي توليد انبوه از شما حمايت خواهد كرد
با سلام خدمت دوست عزیز
من چند سال پیش یه دستگاه میکانیکی ساخته بودم برای صنایع دستی
که بعد از اتمام کارش رفتم تو اداره ثبت مالکیتهای صنعتی ثبت کردم به اسم خودم به عنوان اختراع
البته یه کم کار میبره ولی هر چه سریعتر اقدام کن
اون موقع من حضوری رفتم به اداره ثبت مالکیت ولی مثل اینکه الان اینترنتی شده.
البته اگه به نظرت وسیله ای که ساختی مشابه نداره من میتونم هم تو ثبتش و هم تولید انبوهش کمکت کنم.البته اگه مایل بودی.10_004[/u]
یه سر به لینک زیر بزن جهت ثبت اختراع
راهنمای ثبت اختراع
لینک مرجع