سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: من هم شروع کردم : تایپ در منزل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام .
خوب دیدم همه توی این انجمن یه کاری دست گرفتن و شروع کردن دیدم انگار فقط منم که از قافله میلیاردرهای آینده عقب موندم گفتم دیگه باید یه کاری کرد :

منم چند سال قبل توی یه چاپخونه کار تایپ انجام می دادم و بعد به خاطر دلایلی که یکیش وقت زیادی بود که از من گرفته میشد دیگه اونجا نرفتم . برای همین دیدم توی خونه می تونم کار تایپ انجام بدم و از 17 دی ماه شروع به کار کردم .

تا الان که 1 بهمن هست حدود هفتاد هزار تومن درآمد داشتم . که اگه 20 تومنش رو برای هزینه ها ازش کم کنم می مونه 50 هزار تومن خالص .

یعنی دستمزد خالص من توی حدود 2 هفته شد 50 هزار تومن .

خوب دیگه بهتر از هیچیه . راضیم . خدا برکت بده 4yajuyo

برای دوستان این انجمن هم حاضرم کار تایپ ( اگه متنشون کتابی و یا دستنویس خوش خط فارسی باشه ) انجام بدم .
سلام
به شما تبریک می گویم
شما کار صفحه آرایی با ورد نیز انجام می دهید؟
پیشنهادی دارم. برای تسریع در کارتون یک سری کار ها بکنید.
  • برنامه ویراستیار ک جناب کاظمی هم معرفی کردند در انجمن را نصب کنید
  • برنامه تبدیل فایل های پی دی اف به ورد را هم چند مورد ک بهتر هستند را نصب کنید
  • برنامه Adobe Acrobat XI Pro رو نصب کنید
  • یک سری برنامه های گفتار ب نوشتار هست. ببینید اگر نسخه خوبی را پیدا کنید می تواند کمک کند

مورد اول به شما کمک می کند خدمات ویراستاری هم انجام دهید.
مورد دوم و سوم ب شما کمک می کند اسنادی ک PDF یا تصویر هستند را تا جای ممکن برای شما ب متن تبدیل کند.
مورد آخر هم اگر برنامه خوبی پیدا کنید شاید بتواند کمک کند ک شما بخوانید و اون برنامه تایپ کند (اصطلاحا ب این برنامه ها text to speech و speech to text می گویند.) و شما فقط غلط گیری کنید و زمانی برای تایپ نگذارید و سرعت بدهید ب کارتان.

توصیه های پزشکی: اینکه حتما از مانیتور و صندلی خوب استفاده کنید. بخاطر اینکه خیلی بر روی سلامتی شما تاثیر گذار هست. موقع تایپ هم ابتدا فونت رو بزرگ کنید تا موقع تایپ ب مشکل بر نخورید و بعد از اتمام کار تایپ فونت ها را مرتب کنید. بعد از بیست تا ۳۰ دقیقه کار (مداوم نگاه کردن ب مانیتور) ب یک نقطه دوردست نگاه کنید و چشمانتان را استراحت دهید. برای جلوگیری از زانو درد هم موقعی ک نشسته اید تمرین منقبض و منبسط کردن عضلات ران پا را انجام دهید تا از زانو درد جلوگیری ب عمل آید.

سخن آخر: موفق هستید، موفقتر باشید :-)
[quote
(01-20-2013 02:22 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهادی دارم. برای تسریع در کارتون یک سری کار ها بکنید.
  • برنامه ویراستیار ک جناب کاظمی هم معرفی کردند در انجمن را نصب کنید
  • برنامه تبدیل فایل های پی دی اف به ورد را هم چند مورد ک بهتر هستند را نصب کنید
  • برنامه Adobe Acrobat XI Pro رو نصب کنید
  • یک سری برنامه های گفتار ب نوشتار هست. ببینید اگر نسخه خوبی را پیدا کنید می تواند کمک کند

مورد اول به شما کمک می کند خدمات ویراستاری هم انجام دهید.
مورد دوم و سوم ب شما کمک می کند اسنادی ک PDF یا تصویر هستند را تا جای ممکن برای شما ب متن تبدیل کند.
مورد آخر هم اگر برنامه خوبی پیدا کنید شاید بتواند کمک کند ک شما بخوانید و اون برنامه تایپ کند (اصطلاحا ب این برنامه ها text to speech و speech to text می گویند.) و شما فقط غلط گیری کنید و زمانی برای تایپ نگذارید و سرعت بدهید ب کارتان.

توصیه های پزشکی: اینکه حتما از مانیتور و صندلی خوب استفاده کنید. بخاطر اینکه خیلی بر روی سلامتی شما تاثیر گذار هست. موقع تایپ هم ابتدا فونت رو بزرگ کنید تا موقع تایپ ب مشکل بر نخورید و بعد از اتمام کار تایپ فونت ها را مرتب کنید. بعد از بیست تا ۳۰ دقیقه کار (مداوم نگاه کردن ب مانیتور) ب یک نقطه دوردست نگاه کنید و چشمانتان را استراحت دهید. برای جلوگیری از زانو درد هم موقعی ک نشسته اید تمرین منقبض و منبسط کردن عضلان ران پا را انجام دهید تا از زانو درد جلوگیری ب عمل آید.

سخن آخر: موفق هستید، موفقتر باشید :-)

سلاام . خیلی متشکر شما خیلی لطف دارید .
راهنمایی هاتون واقعا کارا هستن خیلی خیلی ممنونم .
خیلی خوشحال شدم به خاطر مواردی که به من معرفی کردین .
سلام
تبریک می گم.
موفق تر باشید
ممنون از پاسخ شما
تمام کتاب های موجود در بازار صفحه آرایی شده اند چینش متن و تصاویر و صفحه بندی ها و فاصله و نیم فاصله ها و تمام جزئیات قطع، چاپ و ناظر چاپ که باید به آن توجه شود.
تبریک میگم دوست عزیز
موفق و سلامت باشید
(01-20-2013 04:32 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از پاسخ شما
تمام کتاب های موجود در بازار صفحه آرایی شده اند چینش متن و تصاویر و صفحه بندی ها و فاصله و نیم فاصله ها و تمام جزئیات قطع، چاپ و ناظر چاپ که باید به آن توجه شود.

خواهش می کنم جناب کاظمی عزیز .

من تا به حال سعیم بر این بوده که مطلبی که به من داده میشه تا جایی که راه داشته باشه مطابق میل مشتری باشه .
تا به حال یکی دو مورد تایپ برای چاپ کتاب هم داشتم ولی چیزی راجع به قطع کاغذ تایپ شده مطرح نبوده و تماماً روی کاغذ آ4 که استاندارد ورد هست تایپ شده .
فعلا استاندارد ورد به این صورت تعیین شده :
فاصله از چهار طرف طبق استاندارد ورد ( بدون تغییر ) - فاصله خطوط یک و نیم - فاصله خطوط جدول یک و پانزده صدم - فونت bnazanin - سایز 16
ولی طبق میل مشتری هم من انجام میدم
خیلی عالی
تبریک میگم
موفق تر باشید
(01-20-2013 01:56 PM)369369 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .
خوب دیدم همه توی این انجمن یه کاری دست گرفتن و شروع کردن دیدم انگار فقط منم که از قافله میلیاردرهای آینده عقب موندم گفتم دیگه باید یه کاری کرد :

منم چند سال قبل توی یه چاپخونه کار تایپ انجام می دادم و بعد به خاطر دلایلی که یکیش وقت زیادی بود که از من گرفته میشد دیگه اونجا نرفتم . برای همین دیدم توی خونه می تونم کار تایپ انجام بدم و از 17 دی ماه شروع به کار کردم .

تا الان که 1 بهمن هست حدود هفتاد هزار تومن درآمد داشتم . که اگه 20 تومنش رو برای هزینه ها ازش کم کنم می مونه 50 هزار تومن خالص .

یعنی دستمزد خالص من توی حدود 2 هفته شد 50 هزار تومن .

خوب دیگه بهتر از هیچیه . راضیم . خدا برکت بده 4yajuyo

برای دوستان این انجمن هم حاضرم کار تایپ ( اگه متنشون کتابی و یا دستنویس خوش خط فارسی باشه ) انجام بدم .
چند سال پیش تو نمایشگاه تهران یه نرم افزاری دیدم که گفتار رو تایپ می کرد. یعنی یه آقت تو میکروفون فارسی صحبت می کرد و نرم افزار شروع می کرد به تایپ فارسی، یه سرچی تو این مورد بزن، اون موقع قیمت نرم افزار دو تومن بود.
ناینجا رو کلیک ک
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع