سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: من هم شروع کردم:فروش فوری ملک در تبریز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
از 5 فروردین امسال در یکی از املاک های تبریز بنام املاک دهکده تا شهریور فعالیت کردم اما چون کارمند بودم نتوانستم در انجا ادامه بدهم وبلاگی داشتم که روزانه 3-4 نفر بازدیدکننده داشت و هیچ تماسی نداشتم اما به لطف خدا و با تلاشی که داشتم وبلاگ را در نیمه دوم امسال فعال تر کردم که حالا روزانه بین 100 تا 200 نفر بازدید کننده دارد و حداقل 5-6 مورد تماس جدی دارم بدون اینکه سرمایه ای گذاشته باشم و حتی بدون طراحی سایت و تنها از طریق وبلاگ به لطف خدا خوب جواب گرفته ام وبلاگم را ببینید و پیشنهادها و راهنمایی هایتان را دریغ نفرمایید.
آرزومند موفقیت همه دوستان- ابوالفضل لطفی از تبریز

فروش فوری املاک در تبریز
foori.blogfa.com
من همچنان منتظر نظرات دوستان هستم...
وبلاگ عالی.حرکت عالی.انشالله هرچه زودتر وبلاگ را به سایت تبدیل فرمائید. موفقتر باشی.
اول سلام و عرض تبریک

من ب شخصه وقتی دنبال خونه می چرخم (البته در تهران) ۲ مورد برام خیلی مهم هست.
۱- مکانش بر روی گوگل مپ. (خب تهران خیلی بزرگ هست. بر اساس اسم منطقه سخت است پیدا کردن)
۲- تصاویری از ملک (از داخل و خارج بخصوص از خارج ک خیابان و کوچه اش ب چ شکل است.

البته من تبریز یکبار ۲ روزه آمدم نمی دانم از لحاظ وسعت و ... ب چ صورت است اما اگر سایت املاک داشتم این دو مورد رو حتما قرار می دادم.
سلام
منم خيلي خوشحال شدم وبلاگ شمارو ديدم ... مطمئن باشيد موفقيت شما نزديكتر از تصور شما نصيبتان خواهد شد.
پيشنهاد من براي شما : شناسايي سايتهاي اينترنتي شهر تبريز و ارسال ايميل و يا تيليغ در اين سايتها مي باشد. مثلا سايت شهرداري . فرمانداري . استانداري و...
خصوصا سايتهاي كه مراجعه زيادي دارن. ارسال پيامك نيز در تبليغات شما بسيار موثر خواهد بود .. شك ندارم به زودي روزي2000نفر بازديد كننده خواهيد داشت ...

(01-21-2013 01:22 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]وبلاگ عالی.حرکت عالی.انشالله هرچه زودتر وبلاگ را به سایت تبدیل فرمائید. موفقتر باشی.

با تشکر از استاد عزیز
چشم انشالله راهنمایی های دوستان را مد نظر خواهم داشت
برای شروع خیلی خوب بود ولی اگر بازدید کنندگان سایتت زیاد شد آینده به فکر یک وب سایت خوب باش.
کار زیبا و جالبی را شروع نموده اید 10_004
وبلاگتون هم خوب طراحی نمودید به قول استاد بهتر به وب سایت تبدلیش نمایید تا بهتر بتونید بازدیدکنندگان بیشتری را جلب نمایید
عکس از مناظر اطراف مسکن مورد نظر و همچنین از داخل مسکن تاثیر زیادی دارد
انشاءالله موفقیت های بیشتر و بزرگ تر داشته باشید3610_004
لینک مرجع