سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوره دو برابر کردن پول
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
(03-14-2013 03:49 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-14-2013 12:44 PM)dr.jahani نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و خسته نباشي
من از فروردين 92 ميخواهم انشاءالله شروع كنم البته با مبلغ سيصد هزار تومان.
لطفا اگر مطلبي هست راهنماييم كنيد. با تشكر. جهاني

دوست عزیز دوتا نکته رو خدمتتون عرض میکنم که بدردتون خواهد خورد:

1-فروردین دیره(کار امروز را به فردا مسپار)

2-300 هزار تومنم زیاده و این باعث میشه که تو چند مرحله اول دلسر و ناامید بشید...به نظر من با مبالغی مث 5000 تومن شروع کنید بهتره....
اینطوری انگیزتون بالا میره..
تشكر ميكنم دوست عزيز.
سلام من اصلا دوره رو آموزش نديدم تكليفم چيه؟
(03-26-2013 11:04 AM)miliyarderno1 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من اصلا دوره رو آموزش نديدم تكليفم چيه؟

لطفا فعلا مدتی تایپیکهای مختلف انجمن را مطالعه فرمائید.تا انگیزه لازم ایجاد شود. موفقتر باشی.
با سلام
دوستان من 3 تا سوال دارم
1: تو قوانین گفته شده پول از خود آدم نباشه و یا از سرمایه آدم نباشه به عنوان مثال من میتونم مثلا برای کسی ویندوز عوض کنم پول بگیرم ؟
2: برای دو برابر کردنش باید مستقیم از پول قبلی حتما استفاده کنم با بازم میتونم کار دیگه ای انجام بدم ؟ مثلا برای مرحله هفتم تا هشتم سایتی طراحی کنم؟
3 : از منابع و امکانات دیگر استفاده نکنید ( تو فایل پاورپوننت کارگاه نوشته بود )
ممنون میشم راهنمایی کنید چون بنده پتانسیل میلیاردر شدن رو دارم میخوام اشتباه شروع نکنم
(04-07-2013 06:25 PM)keshavarz نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
دوستان من 3 تا سوال دارم
1: تو قوانین گفته شده پول از خود آدم نباشه و یا از سرمایه آدم نباشه به عنوان مثال من میتونم مثلا برای کسی ویندوز عوض کنم پول بگیرم ؟
2: برای دو برابر کردنش باید مستقیم از پول قبلی حتما استفاده کنم با بازم میتونم کار دیگه ای انجام بدم ؟ مثلا برای مرحله هفتم تا هشتم سایتی طراحی کنم؟
3 : از منابع و امکانات دیگر استفاده نکنید ( تو فایل پاورپوننت کارگاه نوشته بود )
ممنون میشم راهنمایی کنید چون بنده پتانسیل میلیاردر شدن رو دارم میخوام اشتباه شروع نکنم

نظر جهان آگهی:
با توجه به توانائیهای خود می توانید مسیر حرکت و نحوه بدست آوردن آنرا برای رسیدن به هدف مورد توجه قرار داده و خود را در هیچ چهار چوبی قرار ندهید.(راه سالم و منطقی )
(04-07-2013 06:25 PM)keshavarz نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
دوستان من 3 تا سوال دارم

سلام دوست عزیز
پیغام شما را اکنون دیدم
1. بله، راه حل خوبی است
2. دوست عزیز شما اگر در یک مرحله می خواهد 200 هزارتومان را به فرض به چهارصد هزار تومان تبدیل کنید اگر سایتی را طراحی کردید و 800 هزارتومان گرفتید، 200 هزارتومان به مرحله بعد می رود (شما یک مرحله جلو میروید نه دو مرحله) و بقیه را می توانید اندوخته و حتما برای خود هدیه ای بخرید اما این پول اندوخته وارد دوره دوبرابر کردن نمیشود.
3. روال کار به این صورت است که شما از امکانی اضافه استفاده نکنید برای این است که یکی از عزیزان با تخصص نرم افزاری در مراحل پایین تر، شارژ می فروختند تا در مراحل بالاتر از تخصص خود استفاده کنند.

ان شاالله

همه قوانین دلایلی دارد که سعی کرده ام بیان کنم اما کمی که جلو بروید متوجه دلایل این قوانین سخت خواهید شد که مهم ترین آن، "باز کردن ذهن شما برای ایده های بهتر"، "کار عار نیست" و "توجه به ارزش پول حتی مبالغ کم" و در نهایت "استفاده از روش های شخصی و مشخص و اصولی برای کسب درآمد و نه نسخه های آماده" است.

شاد و پیروز باشید
سلام دوست عزیز من نمکیتونم وارد این بازی بشم هر جور وارد میشم فقط نضرات کاربران هست ممنون میشم توضیح بدین
اگه در بورس هستید پیشنهاد بنده خرید سهام ایران ترانسفو (بترانس) است البته نماد هنوز بسته است . تبدیل سرمایه به 3 برابر بعد 1ماه تضمینی
سلام دوستان
من حسابی تازه واردم .هدفم از عضویت دوبرابر کردن پول و دولتمند شدنم در اینده ای نزدیک هست.
من از امروز شروع کردم .31/1/92 الان فقط دنبال 1 اتاق3×4 هستم که کارم رو شروع کنم . دعاکنید جاش رو پیدا کنم.بعد میرم دنبال مجوز و گرفتن سفارش.....
خدایا من توکل کردم و گام هام رو برداستم.چشم به راه برکاتت هستم.یاعلی
سلام دوستان
من حسابی تازه واردم .هدفم از عضویت دوبرابر کردن پول و دولتمند شدنم در اینده ای نزدیک هست.
من از امروز شروع کردم .31/1/92 الان فقط دنبال 1 اتاق3×4 هستم که کارم رو شروع کنم . دعاکنید جاش رو پیدا کنم.بعد میرم دنبال مجوز و گرفتن سفارش.....
خدایا من توکل کردم و گام هام رو برداستم.چشم به راه برکاتت هستم.یاعلی
با اجازه توی وبم قرار دادم فکر کنم برای بقیه هم مفید باشه...دوسش داشتم ولی مسئله حرکته
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع