سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
آیا با ما همراه خواهید شد ؟

با سلام ودرود به بهداد عزیز.
امیدوارم که از تمام مطالب شما نهایت استفاده را ببریم.
موفق باشید
با سلام خدمت شما دوست عزیز (فرمودید کلمه استاد رو بکار نبریم)
هر چند کمی دیر رسیدم اما تمام مطالب این تاپیک و تاپیک مسائل کاربردی قانون جذب رو مطالعه کردم. چند سال پیش با هدایت کائنات با استاد عزیزی اشنا شدم که کمکی شد برای اینکه من بتونم وجود خدا رو تو زندگیم لمس کنم و از اون روز حقیقتا ز ندگی من متحول شد بعد از مدتی درگیر شدن با روزمرگی زندگی انقدر من رو از مراقبه دور کرد که هفته پیش به خودم اومدم و دیدم کلی بحران جدید تو زندگیم ساختم در روند فکر کردن برای اصلاح این بحران بودم که تاپیک مسائل کاربردی قانون جذب شما رو دیدم تا ته خوندمش و دوباره یادم اومد که چرا همش داره بحرانهای تکراری برام بوجود می اد . واقعا از این یادآوری شما ممنونم و از اینکه همراه شما و یا هر شخص و گروهی باشم که کمک کنه از خودم فاصله نگیرم بشدت استقبال می کنم.
(12-09-2012 05:42 PM)مهتاب نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت شما دوست عزیز (فرمودید کلمه استاد رو بکار نبریم)
هر چند کمی دیر رسیدم اما تمام مطالب این تاپیک و تاپیک مسائل کاربردی قانون جذب رو مطالعه کردم. چند سال پیش با هدایت کائنات با استاد عزیزی اشنا شدم که کمکی شد برای اینکه من بتونم وجود خدا رو تو زندگیم لمس کنم و از اون روز حقیقتا ز ندگی من متحول شد بعد از مدتی درگیر شدن با روزمرگی زندگی انقدر من رو از مراقبه دور کرد که هفته پیش به خودم اومدم و دیدم کلی بحران جدید تو زندگیم ساختم در روند فکر کردن برای اصلاح این بحران بودم که تاپیک مسائل کاربردی قانون جذب شما رو دیدم تا ته خوندمش و دوباره یادم اومد که چرا همش داره بحرانهای تکراری برام بوجود می اد . واقعا از این یادآوری شما ممنونم و از اینکه همراه شما و یا هر شخص و گروهی باشم که کمک کنه از خودم فاصله نگیرم بشدت استقبال می کنم.

درود فراوان بر ملکه ی کائنات که با تفکرش کائنات را به حرکت وا می دارد
این شما بودید که تاپیک رو جذب کردید . من وظیفه ی خودم رو انجام دادم . مدتی است در پی برخی مطالب و مقالات جدید قرار گرفته ام و دارم دوره ی جدیدی رو تجربه میکنم. شما هر لحظه بخواهید میتوانید از نو متولد بشوید . ان شاء الله در مسیر موفقیت بیشتر قرار بگیرید و سربلند باشید .
با سپاس خدمت شما که حوصله کردید و مطالب رو مطالعه کردید
سلامی دوباره .

اقا من خیلی متحول شدم تو این 6-7 روز بعد خوندن تاپیک ، سپاسگذاری ویژه میکنم از خدمتتون .

من چیزهایی که نمیخواستم رو نوشتم ، شدن 165 تا چیز . بعد طبق چیزهایی که گغته بودید ، هرچه میخواستم رو له شکل مثبت جلوشون نوشتم .
مراقبه هم میکنم .

حالا یه سوال ، چیزایی که نمیخوام رو باید خط بزنم الان یا نگهشون دارم ؟
10 تا هدف اولیه رو انتخاب کردم ، اونها رو چیکار کنم ؟ با جزئیات کامل به شکل هدف در بیارم ؟
ممنونم ، مشتاقانه منتظر ادامه هستیم Heart
(12-11-2012 12:20 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]سلامی دوباره .

اقا من خیلی متحول شدم تو این 6-7 روز بعد خوندن تاپیک ، سپاسگذاری ویژه میکنم از خدمتتون .

من چیزهایی که نمیخواستم رو نوشتم ، شدن 165 تا چیز . بعد طبق چیزهایی که گغته بودید ، هرچه میخواستم رو له شکل مثبت جلوشون نوشتم .
مراقبه هم میکنم .

10 تا هدف اولیه رو انتخاب کردم ، اونها رو چیکار کنم ؟ با جزئیات کامل به شکل هدف در بیارم ؟
خوشحالم که بالخره استارت زدید و این یعنی موفقیت . شروع یک کار خود موفقیت است حالا اگه نتیجه حاصل بشه که ته موفقیته .
درست است تمامی ده هدفتان را طبق اولویت در برگه ای جدا بنویسید و کاغذ قبلی که حاوی جدول بود را دور بریزید . انها مواردی بودند که شما دوست نداشتید و دیگر امروز شما آنها را دور ریخته اید دیگر قصد بازگشت آنها در ناخودآگاه را ندارید . ذهن شما اکنون خالی است و باید از موارد مثبت از نو رایت شود . 10 هدف یا آرزو یا هر چیزی که شما می نامید تمام قدرت روند خلق اهداف شماست . اکنون باید از این ده هدف برتر عبارت تاکید مربوط به هدفتان را بسازید نه عبارت تاکیدی عمومی . من مطلب جدیدی رو آماده کرده ام که در همین هفته در ادامه ی مطالب قرار خواهم داد تا به روند خلق ادامه دهیم.

یادتان باشد به هیچ عنوان هیچ ارزویی را به عزیزترین کستان نگویید . این خودش راز بزرگی است ( دلیلش این است اگر فقط 1 % انرژی منفی به شما بدهد آرزویتان محقق نمیشود و همیشه یک رویا باقی خواهد ماند ) .
با سپاس 12_002 10_004
(12-11-2012 12:34 AM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-11-2012 12:20 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]سلامی دوباره .

مراقبه هم میکنم .

خوشحالم که بالخره استارت زدید و این یعنی موفقیت . شروع یک کار خود موفقیت است حالا اگه نتیجه حاصل بشه که ته موفقیته .
درست است تمامی ده هدفتان را طبق اولویت در برگه ای جدا بنویسید و کاغذ قبلی که حاوی جدول بود را دور بریزید . انها مواردی بودند که شما دوست نداشتید و دیگر امروز شما آنها را دور ریخته اید دیگر قصد بازگشت آنها در ناخودآگاه را ندارید . ذهن شما اکنون خالی است و باید از موارد مثبت از نو رایت شود . 10 هدف یا آرزو یا هر چیزی که شما می نامید تمام قدرت روند خلق اهداف شماست . اکنون باید از این ده هدف برتر عبارت تاکید مربوط به هدفتان را بسازید نه عبارت تاکیدی عمومی . من مطلب جدیدی رو آماده کرده ام که در همین هفته در ادامه ی مطالب قرار خواهم داد تا به روند خلق ادامه دهیم.

یادتان باشد به هیچ عنوان هیچ ارزویی را به عزیزترین کستان نگویید . این خودش راز بزرگی است ( دلیلش این است اگر فقط 1 % انرژی منفی به شما بدهد آرزویتان محقق نمیشود و همیشه یک رویا باقی خواهد ماند ) .
با سپاس 12_002 10_004

ممنونم ممنونم ممنونم
مطمئن باشید اهدافم بین خودم و کائنات و خدا میمونه .

فقط یه نکته ، من جدول رو عین اون عکسی که تو تاپیک گذاشته بودید کشیدم . یعنی انچه نمیخوام / انچه میخوام .
حالا اگه کل جدول رو دور بریزم ، چیزهایی که میخوام هم دور ریخته میشه به جز اون 10 هدف برتر و والا تر . عیب نداره که ؟
فقط یه نکته ، من جدول رو عین اون عکسی که تو تاپیک گذاشته بودید کشیدم . یعنی انچه نمیخوام / انچه میخوام .
حالا اگه کل جدول رو دور بریزم ، چیزهایی که میخوام هم دور ریخته میشه به جز اون 10 هدف برتر و والا تر . عیب نداره که ؟

..................................................................................................................
کل هدف ما همینه . رسیدن به وضوح کامل و مشخص کردن هدف اصلی نه فرعی.
یه سوال از خود شما دارم اینطوری هدف رو نوشتن چه حسی به شما منتقل میکنه تا اینکه همونطوری 10 هدف در 5 دقیقه بنویسید ؟

فواید اینگونه به اهداف خود رسیدن :
1 - زدودن دردها و تنفرات درون خودتان و ضمیر ناخودآگاه
2 - خودتان میدانید هیچگونه نمیشه این دردها را نابود کنید اما وقتی آنها را تبدیل به نکات مثبت میکنید خود به خود روی پاکسازی دردهای درونی تان در ضمیر ناخوداگاه در حال کار کردن هستید .
3 - فراموشی دردها و زخمهای گذشته
4 - امید مضاعف به آینده

10_004
(12-11-2012 12:59 AM)بهداد نوشته شده توسط: [ -> ]فقط یه نکته ، من جدول رو عین اون عکسی که تو تاپیک گذاشته بودید کشیدم . یعنی انچه نمیخوام / انچه میخوام .

..................................................................................................................
کل هدف ما همینه . رسیدن به وضوح کامل و مشخص کردن هدف اصلی نه فرعی.
یه سوال از خود شما دارم اینطوری هدف رو نوشتن چه حسی به شما منتقل میکنه تا اینکه همونطوری 10 هدف در 5 دقیقه بنویسید ؟

فواید اینگونه به اهداف خود رسیدن :
1 - زدودن دردها و تنفرات درون خودتان و ضمیر ناخودآگاه
2 - خودتان میدانید هیچگونه نمیشه این دردها را نابود کنید اما وقتی آنها را تبدیل به نکات مثبت میکنید خود به خود روی پاکسازی دردهای درونی تان در ضمیر ناخوداگاه در حال کار کردن هستید .
3 - فراموشی دردها و زخمهای گذشته
4 - امید مضاعف به آینده

10_004

تو خیابون ، کلاس ، حمام ، وقت غذا و .... همیشه در فکر بودم که از چی بدم میاد واقعا و نمیخوامش. بعدش که شروع کردم تبدیلشون کنم به انچه میخوام یه حس خوبی داشتم .

الان کامل فهمیدم چی میگید . ممنونم مممنونم ممممنونم ...
تو خیابون ، کلاس ، حمام ، وقت غذا و .... همیشه در فکر بودم که از چی بدم میاد واقعا و نمیخوامش. بعدش که شروع کردم تبدیلشون کنم به انچه میخوام یه حس خوبی داشتم .
----------------------------------------------------------------------------------
آقا سبحان کل راز همیناست . مواردی بسیار ساده از معادلات ریاضی کنار هم قرار گرفته ای که جهان هست بر طبق ان بنا نهاده شده است . چون خیلی خیلی ساده هستند ما فکر میکنیم پیش پا افتاده هستش در حالیکه تمام سادگی آن باعث استواری و موفقیت میشود .
راز چیه ؟ راز کیه ؟
راز یک کلمه هستش که معنای سادگی رو بهمراه دارد فرمولهای بسیار کودکانه که افرادی که خود را بزرگ می شمارند آنرا نادیده میگیرند و هیچگاه به موفقیت نمیرسند .رازی وجود ندارد زیرا همه چیز از قبل وجود داشته است همه چیز به انسان از قبل داده شده است . اما مردم دنبال راههای پیچیده میگردند در حالیکه همه چیز در دسترس آنها بصورت نادیدنی ( متافیزیکی ) وجود دارد . هههههههههههههههههههههههههه
دوباره با امواج کائنات همراه شدم. از دیروز که امضامو عوض کردم مدام خبرهای عالی دارم می گیرم. کائنات برام بهترین ها رو می فرسته.
ممنونم از شما بهداد عزیز که که در حال پر کردن فضا از عشق الهی هستید.
از کائنات برای شما و تمام همراهان عزیزمان در این انجمن دنیایی سرشار از عشق و ثروت را خواهانم.(ثروت واقعی نه صرفا پول)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع